WhatsApp مجموعه ای از ویژگی های جدید را اعلام کرده است که طی هفته های آینده در دسترس همه کاربران خواهد بود.
اول (و مطمئناً سرگرم کننده ترین) در لیست برچسب های متحرک است. ما نکاتی را دیدیم که افزودنیهای کارتونی متحرک در ماه ژوئن ، هنگامی که در نسخه بتا برنامه ظاهر می شوند ، باز می گردند. در آن زمان ، به نظر می رسید که آنها فقط در مرحله اولیه توسعه قرار داشته اند ، اما واتس اپ تأیید کرده است که آنها در هفته های آینده ، خیلی زودتر از آنچه انتظار می رفت ، در اختیار همه کاربران قرار می گیرند.

دریابید که چگونه حالت تاریک واتساپ را فعال کنید

همه چیز شما باید در مورد حالت تاریک فیس بوک بدانید

نحوه استفاده از حالت تاریک برای Google Chrome

همچنین به لطف معرفی کدهای QR ، به راحتی می توانید جزئیات تماس خود را با افراد به اشتراک بگذارید. به جای نیاز به تعویض شماره تلفن ، می توانید یک کد را از تلفن یک دوست اسکن کنید.
اینستاگرام (که متعلق به فیس بوک نیز هست) قبلاً از ویژگی مشابهی در قالب نام برچسب ها برخوردار است ، اما واتس اپ از کدهای QR معمولی سیاه و سفید استفاده خواهد کرد.
تاریکی گسترش می یابد
حالت تاریک نیز در حال گسترش است و به زودی برای نسخه های رومیزی و وب واتس اپ نیز ارائه می شود. ما به لطف یک توسعه دهنده چشم عقاب که کد برنامه استفاده نشده را در برنامه وب WhatsApp مشاهده کرد ، نگاهی به طراحی جدید نشان دادیم اما به زودی به زودی در دسترس همه قرار خواهد گرفت.
تماسهای ویدیویی گروهی نیز به روز می شوند. در ماه آوریل ، واتس اپ حداکثر تعداد شرکت کنندگان در تماس ویدیویی را به هشت نفر افزایش داد که بسیار کمک کننده بود (به خصوص وقتی که معاشرت در فرد به دلیل Covid-19 غیرممکن بود) اما به این معنی بود که شما فقط می توانید یک تصویر بسیار کوچک از هر شخص را روی خود مشاهده کنید. صفحه تلفن
در آینده ، شما می توانید به راحتی با ضربه زدن و نگه داشتن تصویر خود ، آن را به صورت تمام صفحه بزرگنمایی کنید.
سرانجام ، سیستم عامل KaiOS مبتنی بر لینوکس اکنون قادر خواهد بود وضعیت WhatsApp خود را ایجاد کند – پیامی که بعد از مدت زمان معینی ناپدید می شود ، دقیقاً مانند داستانی در اینستاگرام یا فیس بوک.
انتظار می رود تمام این ابزارها و ویژگی های جدید چند هفته طول بکشد تا به طور کامل پخش شود ، اما باید خیلی زود در دسترس باشد و آماده استفاده است.
راهنمای کامل ما را برای بهترین برنامه های آیفون بررسی کنید


منبع Tech Radar