Waymo ، پروژه سابق اتومبیلرانی خودران گوگل که اکنون یک واحد تجاری مستقل تحت Alphabet است ، در حال گسترش حضور خود در شرق ایالات متحده است. این شرکت روز پنجشنبه گفت که دفاتر خود را در پیتزبورگ افتتاح می کند ، به مجموعه ای از شرکت های در حال توسعه و آزمایش فن آوری اتومبیل مستقل پیوست. در شهر استیل.

این شرکت با استخدام حدود ده مهندس کار خود را آغاز خواهد کرد ، یک منبع مطلع از این اقدام به TechCrunch گفت ، و آنها می توانند در دفاتر موجود Google در منطقه Bakery Square مستقر شوند. از روز پنجشنبه ، فقط حدود سه موقعیت آزاد برای منطقه پیتزبورگ در وب سایت Waymo ذکر شده است ، اما این شرکت به زودی نقش های بیشتری را اضافه می کند.

برخی از تیم جدید از RobotWits مستقر در پیتسبورگ ، یک استارت آپ فناوری متمرکز بر تصمیم گیری خودمختار وسایل نقلیه ، تشکیل خواهند شد. این شامل بنیانگذار و مدیرعامل RobotWits ، ماکسیم لیخاچف ، و سایر اعضای تیم مهندسی و فنی آن است. این منبع گفت ، در حالی که Waymo از نظر فنی این شركت را به دست نیاورد ، حقوق IP RobotWits را نیز به دست آورد.

منبع افزود ، فعلاً برنامه ای برای استقرار راننده به اصطلاح Waymo Driver ، سكوی رانندگی مستقل آن در پیتسبورگ وجود ندارد. در عوض ، تیم جدید روی توسعه برنامه ریزی حرکتی ، برنامه ریزی مسیر در زمان واقعی و توسعه Driver کار خواهد کرد. تاکنون ، راننده شاهد استقرار در منطقه مترو فونیکس ، آریزونا بوده است. خدمات باربری و باربری Waymo Via آن در آزمایشی با شرکت تدارکات حمل و نقل باربری JB Hunt Transport Services در تگزاس مستقر خواهد شد.

رقبای AV AV ، Aurora ، Motional ، Argo AI قبلاً دفاتر خود را در شهر تاسیس کرده اند. همراه با استعداد در دانشگاه کارنگی ملون ، این شهر خود را به عنوان قطب صادقانه ای برای توسعه مهندسی مستقل تاسیس کرده است. پیتسبورگ همچنین میزبان بسیاری از استارت آپ های AV کوچکتر است ، از جمله Locomation که روی کامیون های خودمختار کار می کند.

مکان ویمو در پیتسبورگ به دفتر دفاتر خود در مانتین ویو ، سانفرانسیسکو ، ققنوس ، نیویورک ، دالاس و حیدرآباد ، هند پیوست.

Locomation پیتزبورگ چرخشی را برای کاروان حمل و نقل خودمختار ایجاد می کند


منبع Tech Crunch