دو سیستم عامل بزرگ کاریابی و استخدام با هم جمع می شوند و Vettery Hired را خریداری می کند.

این خبر به دنبال گزارشی در هفته گذشته در نشریه The Information است که ادعا می کند Hired شروع به فروش دارایی های خود و از بین بردن شرکت کرده است. در این گزارش همچنین آمده است که Hired مدیر عامل شرکت Mehul Patel در اوایل ماه اکتبر از طریق زوم “ناگهان استعفا داد”.

در اعلامیه امروز به سادگی آمده است که پاتل در حال پیشبرد “به دنبال فرصت های جدید” با Vettery است مدیر عامل شرکت جوش برنر که مدیرعامل شرکت های ترکیبی می شود.

برنر به من گفت که این دو سیستم عامل عمدتا مکمل یکدیگر هستند ، و فقط 5٪ با هم تداخل دارند. وی گفت ، Hired ابزارهای تطبیق شغلی AI (و همچنین ویژگی های ارزیابی استعداد و کاهش تعصب) را ساخته است که به ویژه برای موقعیت های نرم افزاری و مهندسی بسیار مناسب هستند ، در حالی که Vettery “کمی بیشتر در عمودی هایی که ما پشتیبانی می کنیم ارائه می دهد “

برنر گفت: “کلید اصلی مقیاس سازی در این بازارها است.” “ما این را به عنوان یک رقیب سرسخت برای هر یک از راه حل های قدیمی استخدام می دانیم.”

آرم های استخدام شده و دامپزشکی

اعتبار تصویر: دامپزشکی

وی افزود ، این طرح ایجاد یک “راه حل واحد” است که بهترین های هر دو سیستم عامل را گرد هم آورد. وتری می گوید این راه حل هوش مصنوعی متناسب با شغل را ارائه می دهد که از داده های ترکیبی 1.5 میلیون مصاحبه و بیش از 21000 موقعیت شغلی حاصل می شود.

برنر در پاسخ به این س whetherال که آیا سایت ترکیبی تحت نام تجاری Hired یا Vettery فعالیت خواهد کرد ، گفت: “ما معتقدیم که یک مارک تجاری در آینده وجود خواهد داشت. در حال حاضر ، ما همچنان به حفظ هر دو مارک ادامه می دهیم ، در حالی که تحقیق می کنیم تا بفهمیم بهترین روش چیست. “

به گفته Crunchbase ، Hired در سال 2012 تاسیس شد و بیش از 130 میلیون دلار بودجه جمع آوری کرد. در همین حال ، Vettery در سال 2014 راه اندازی شد و دو سال پیش توسط شرکت خدمات منابع انسانی Adecco Group خریداری شد.

شرایط مالی کسب اعلام نشده است.

برنر در پاسخ به این س howال که چه تعداد کارمند استخدام شده می توانند به دامپزشکی بپیوندند ، گفت که برای تعیین مشخصات کار خیلی زود است ، اما وی اضافه کرد ، “نه تنها Hired یک پایگاه مشتری عالی دارد ، بلکه آنها یک تیم شگفت انگیز نیز دارند که ما آنها را تحسین کرده ایم. همچنین در آخرین دوره زمانی با ما آشنا شده است … بنابراین ما بسیار امیدواریم که بتوانیم هرچه بیشتر از آن افراد با استعداد را گرد هم آوریم. “

Adecco Group اقدام به استخدام شرکت تازه تاسیس Vettery با مبلغ 100 میلیون دلار می کند


منبع Tech Crunch