بهبود جهانی در فعالیت های سرمایه گذاری خطرناک اروپا را از دست نداده است ، داده های جدید نشان می دهد.

بر اساس گزارش PitchBook ، فعالیت سرمایه گذاری خطرناک اروپا در Q3 2020 افزایش یافت ، و این قاره را با سرعت بالا برای ثبت رکورد جدید سالانه برای فعالیت VC کل (به عنوان یورو اندازه گیری شده) تنظیم می کند.


بورس استارتاپ ها ، بازارها و پول را کشف می کند هر روز صبح آن را در Extra Crunch بخوانید یا هر شنبه خبرنامه The Exchange را دریافت کنید.


نتایج قوی در پی سه ماهه شکستن فعالیت سرمایه خطرپذیر در ایالات متحده و یک دوره به طور کلی صعودی برای بازار جهانی VC بدست آمده است. بدهی های سرمایه گذاری همچنین شاهد بازگشتی از لول هایی است که در اوایل سال مشاهده شده است.

در داخل Q3 اروپا ، اخباری نه چندان خوب وجود داشت: مقدار پولی که برای اولین مالی تأمین می شد ضعیف بود ، و بیشتر نتایج قوی از این قاره به سرمایه هایی وارد می شد که به استارت آپ های قبلی با بودجه رسیده بودند. برای شرکتهای جدید پای کمتر از آنچه که تعداد بالای صفحه نشان می دهد وجود دارد.

بیایید از سه ماهه اروپا به خوبی و بدی بپردازیم ، داده های جدید ما را با برخی از اعداد قبلی که هنگام بررسی داده های VC جمع آوری شده از Q3 مشاهده کردیم ، مقایسه کنیم.

ما امروز نگاه خود را در مورد بازگشت سرمایه گذاری پس از تابستان جمع بندی می کنیم ، اما فقط چند چیز بیشتر وجود دارد که ما باید قبل از حرکت یاد بگیریم. بیایید وارد آن شویم

سه ماهه سوم اروپا

شروع با خبر خوب: PitchBook گزارش داد که کل فعالیت سرمایه گذاری خطرناک اروپا در سه ماهه سوم سال 2020 به 10.6 میلیارد یورو رسیده است. طبق گروه داده های مالی و تجاری ، این سومین بار در تاریخ است که فعالیت سرمایه گذاری خطرناک اروپا از 10 یورو عبور می کند مارک میلیاردی (برای مقایسه ، استارت آپ های مستقر در ایالات متحده در همین مدت حدود 37 میلیارد دلار یا حدود 31.5 میلیارد یورو سرمایه جمع کردند).


منبع Tech Crunch