امسال ما در حال شروع نمایشگاه در Startup Alley هستیم ، کانون فرصت های هر وقفه ، در TechCrunch Disrupt 2021 (21 تا 23 سپتامبر) به سطح کاملاً جدیدی می رسد. Team TechCrunch برای شرکت در Startup Alley + ، یک تجربه منحصر به فرد VIP که برای رشد تجارت شما و افزایش فرصت های شما دو ماه قبل از شروع اختلال ایجاد شده است ، تا 50 بنیانگذار شرکت کننده در نمایشگاه شرکت می کند. شات میخوای؟ قبل از از بین رفتن Startup Alley Pass بخرید.

نکته حرفه ای: تجربه Startup Alley + هزینه ای فراتر از آنچه هر بنیانگذار برای نمایش در Startup Alley پرداخت می کند ، ندارد. در صورت پذیرش در Startup Alley + یک هفته پس از مراجعه مجدد ، به شما اطلاع داده می شود

یکی از مزایای بسیاری که به عنوان عضوی از گروه Startup Alley + دریافت خواهید کرد ، دسترسی و معرفی گرم سرمایه گذاران برجسته است – اتصال شبکه مورد علاقه هر بنیانگذار راه اندازی. قبل از شروع «اختلال» ، حجم واقعی VC در دسترس خواهیم داشت و براساس چیدمان پایان نامه های سرمایه گذاری آنها ، با بنیانگذاران و سرمایه گذاران مطابقت خواهیم داشت.

شما با VC سرپرستی خود در CrunchMatch ، بستر بنیانگذار سرمایه گذار ما دیدار خواهید کرد. راحت باشید ، زیرا به لیست کاملی از سرمایه گذاران شرکت در Disrupt دسترسی خواهید داشت – از CrunchMatch برای ملاقات سایر سرمایه گذاران قبل و حین کنفرانس استفاده کنید.

چه چیز دیگری با تجربه Startup Alley همراه است؟ این برنامه 8-9 ژوئیه با یک پاس رایگان تأسیس به TechCrunch Early Stage: Marketing & Fundraising آغاز می شود. برنامه رویداد را که همراه با سخنرانی ها و جلسات برک آوت است ، بررسی کنید و مسابقه مسابقه را در روز دو از دست ندهید.

در آستانه Disrupt ، همچنین می توانید در این کلاسهای مستر شرکت کنید و از بهترینها بیاموزید.

  • اصول اصلی روش ناب راه اندازی با جان لین ، بنیانگذار CELA Innovation
  • نحوه ایجاد تناسب محصول / بازار با دن اولسن ، نویسنده “The Lean Product Playbook”
  • استراتژی های ارتباطی برای تماس با VC و مطبوعات با آنی کاداوی از Redpoint Ventures و ویراستار TechCrunch دنی کرچتون

در یکی از این پنج جلسه Feedback Live Extra Crunch Live برای رقابت در یک مسابقه کوچک آماده شوید. قبل از اینکه سرمایه گذاران را تحت تأثیر قرار دهید ، اکنون زمین خود را به شکل مناسب درآورید.

  • جلسه 1: 21 جولای
  • جلسه 2 – 4 آگوست
  • جلسه 3 – 18 آگوست
  • جلسه 4 – 1 سپتامبر
  • جلسه 5 – 8 سپتامبر

TechCrunch Disrupt 2021 در تاریخ 21 تا 23 سپتامبر برگزار می شود. اگر می خواهید در Startup Alley به نمایش بگذارید – فقط تعداد کمی از مکان باقی مانده است – و در پیوستن به گروه کوهپایه Startup Alley + شکاف دارید. Startup Alley Pass خود را بخرید ، در کانون فرصت بایستید و آنچه را که برای تحقق رویای استارت آپ خود لازم است انجام دهید.

آیا شرکت شما علاقه مند به حمایت مالی یا نمایشگاه در Disrupt 2021 است؟ با تیم فروش حمایت مالی ما تماس بگیرید پر کردن این فرم.منبع Tech Crunch