Startup Startup Fintech امروز کارت اعتباری جدیدی را راه اندازی می کند. کارت ارتقا Bitcoin Bitcoin Rewards Card یک کارت اعتباری کلاسیک Visa است که در سراسر شبکه Visa کار می کند. اما هنگام پرداخت 1.5٪ پاداش بیت کوین دریافت می کنید.

Upgrade اولین شرکتی نیست که کارت اعتباری با جوایز بیت کوین را اعلام می کند – اما اولین کسی است که به طور کلی در دسترس است. اگر درخواست شما تأیید شود ، می توانید بلافاصله از کارت مجازی استفاده کنید.

BlockFi کارت اعتباری اختصاصی خود را با جوایز بیت کوین در دسامبر سال 2020 اعلام کرد. پس از آن جمینی به سرعت از آن پیروی کرد. اما این کارت ها هنوز به طور کلی در دسترس نیستند. چند هفته پیش ، BlockFi شروع به دعوت از افراد در لیست انتظار خود کرد. بنابراین عرضه عمومی باید زودتر از دیرتر انجام شود.

در مورد کارت پاداش ارتقا بیت کوین ، این شرکت بسته به نمره اعتباری شما از 500 تا 25000 دلار خط اعتباری ارائه می دهد. با Apple Pay و Google Pay کار می کند. مانند سایر کارتهای اعتباری ارتقا there ، هیچگونه هزینه ماهانه ، تأخیر تأخیر یا هزینه پرداخت برگشتی وجود ندارد.

اعتبار تصویر: ارتقا دهید

اساساً ، این کارت جدید تقریباً مانند کارت اعتباری موجود Upgrade کار می کند. اما به جای اینکه 1.5٪ پول نقد در همه خریدها پس بگیرید ، 1.5٪ در بیت کوین دریافت می کنید – هیچ دسته خاصی وجود ندارد ، هیچ خرده فروش شریک ، هیچ سیستم نقطه ای وجود ندارد. این یک برنامه بازگشت وجه نقد مستقیم و بدون ردیف است

در حالی که نرخ هایی بین 8.99 تا 29.99 درصد را دریافت می کنید ، Upgrade شما را ترغیب می کند هزینه های ماهانه را با برنامه های قسطی ترکیب کنید که می توانید بیش از 24 تا 60 ماه پس بگیرید. پس از انجام این کار ، پرداخت های ماهیانه مساوی را با نرخ ثابت پرداخت می کنید.

رنود لاپلانش ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت ، در بیانیه ای گفت: “کارت ارتقا already در حال حاضر بیش از 3 میلیارد دلار اعتبار سالانه به مصرف کنندگان تحویل می دهد.” “از امروز ، هر کسی می تواند برای یک کارت ارتقا Bitcoin بیت کوین پاداش درخواست کند و از همان اعتبار مقرون به صرفه و مسئولیت پذیر با هر کارت ارتقا enjoy برخوردار است ، به علاوه افزایش و سرگرمی بالقوه داشتن بیت کوین.”

این شرکت برای جوایز بیت کوین با NYDIG همکاری کرده است. در حال حاضر ، شما نمی توانید کارهای زیادی با بیت کوین خود انجام دهید. می توانید آنها را در دست بگیرید یا بفروشید. به عنوان مثال راهی برای انتقال بیت کوین به کیف پول دیگری وجود ندارد. اگر تصمیم دارید پاداش های خود را بفروشید ، هزینه معامله 1.5٪ وجود دارد.

همچنین لازم به ذکر است که این کارت در هر 50 ایالت موجود نیست. مشتریان در هاوایی ، ایندیانا ، آیووا ، لوئیزیانا ، نبراسکا ، نوادا ، نیوهمپشایر ، کارولینای شمالی ، واشنگتن ، ویرجینیا غربی ، ویسکانسین و ناحیه کلمبیا نمی توانند در حال حاضر کارت ارتقا بیت کوین را سفارش دهند.

بار دیگر ، Upgrade سبد محصولات خود را به عنوان یک استراتژی برتر از همه چیز متنوع می کند. با ایجاد متنوع در ارائه کارت اعتباری ، منجر به وام های شخصی بیشتری در بازار می شود.

اگر انصاف داشته باشید ، هنگام پرداخت موجودی ماهانه ، هنگام دریافت پاداش ، Upgrade شما را تشویق می کند که بدهی خود را پرداخت کنید. اما Upgrade می خواهد روابط مشتری خود را داشته باشد تا هر زمان که به وام شخصی نیاز داشتید درباره آنها فکر کنید.

Upgrade برنامه پاداش را به کارت اعتباری خود اضافه می کند

به روز رسانی حساب های چک و کارت های نقدی را راه اندازی کنید


منبع Tech Crunch