ماه گذشته ، Tradeshift ، بستری برای پرداختهای زنجیره تأمین که در سالهای اخیر به وضعیت تکشاخ رسیده است ، دارای خبرهای خوب و برخی اخبار بد است. این برنامه یک دور از بودجه و بدهی Series F 240 میلیون دلار اعلام کرد که از ترکیبی از سرمایه گذاران موجود و جدید ناشی می شود. این تعداد از زمان آغاز سال 2008 در کل 661 میلیون دلار جمع آوری شده است و سرمایه گذاران شامل گلدمن ساکس ، سرمایه گذاری های اصلی استراتژیک و شرکت های سرمایه گذاری Wipro در میان دیگران هستند.

بودجه جدید به رغم صحبت از IPO احتمالی سال گذشته تأمین شد. در واقع ، این دور جدید بودجه اعتباری از طرف این شرکت بود که باعث تعویق هر IPO می شود و شرکت را “در مسیری مستقیم برای سودآوری در آینده نزدیک” قرار می دهد ، که دقیقاً به نوعی سر و صداهای بسیاری از شرکتهای بزرگتر فناوری تولید کرده است. بیدار WeWork و Peloton با بازارهای عمومی روبرو می شود.

در طی آن اعلامیه مدیر عامل و بنیانگذار کریستین لانگ همچنین اعتراف کرد که حرکت به سمت سودآوری به معنای یک تمرین کاهش هزینه قبل از هر IPO ممکن است.

لانگ گفت که این به احتمال زیاد به معنای کاهش جمعیت در دفاتر گران قیمت آن در سان فرانسیسکو است ، اما بازگرداندن منابع و استعدادها به مکانهایی که قیمت مناسب تری دارد.

این شرکت در مورد جزئیات مربوط به آن هیچ اطلاعیه ای اعلام نکرده است ، اما دیروز ما از سوی مطبوعات فنی اروپا تأیید کردیم که این کاهش ها واقعاً شروع به گاز گرفتن کرده اند.

نسخه دانمارکی ComputerWorld گزارش داد که کاهش کارمندان اکنون به سه شکل رسیده است و در اواسط ژانویه انجام شده است.

این کاهش از محل اعتبارات در دفاتر شرکت در کپنهاگ ، سان فرانسیسکو و سایر دفاتر صورت گرفته است.

میکل هیپ برون ، یکی از بنیانگذاران Tradeshift و رئیس مشاغل آسیایی این شرکت ، اطلاعات را به ComputerWorld تأیید کرد ، اما اظهار داشت: “هنوز برخی مشاوره ها در سراسر جهان وجود دارد ، که ما در مورد اعلان ها و فرصت های اعتراض قوانین مختلفی داریم.”

با این حال ، وی گفت که این شرکت هنوز هم بیش از 1000 کارمند در سراسر جهان دارد که نسبت به دو سال قبل “به طور قابل توجهی بیشتر کارمند است”.

در همین زمان ، این شرکت مدیران جدیدی را نیز از SAP وارد کرده است ، اوراکل و مایکروسافت ، به گفته ComputerWorld ، از آنجا که این شرکت کمربند خود را محکم می کند ، در میان دیگران.

Tradeshift دارای سرمایه گذاری چشمگیر سرمایه گذاران مانند گلدمن ساکس ، اگرچه قابل توجه است که این شامل هیچ یک از دورهای معمول VC های Valley معمولی با محور SaaS نیست.

مشتریان Tradeshift شامل Air France KLM ، Kuehne + Nagel International AG، DHL، Fujitsu، HSBC، Siemens، Société Générale، Unilever and Volvo.


منبع Tech Crunch