همانطور که TikTok است سوار وجودی غلتکی وجود دارد که همچنان ادامه دارد ، این شرکت در تلاش است تا تنظیم کننده ها و مردم را با سیل دلار و استدلال های پیچیده شده در شرکت و گفتار آزاد پیچانده و از این طریق اطمینان حاصل کند که شرکت مادر خود می تواند کنترل عملکرد خود را حفظ کند.

فشار برای تأیید اعتبار این تجارت در حالی رخ می دهد که گزارش ها در مورد ممنوعیت احتمالی ریاست جمهوری و پیشنهاد مایکروسافت برای تصاحب مشاغل این شرکت در ایالات متحده است.

ByteDance و Microsoft مایکروسافت پیشنهاد می دهند که TikTok در هر گزارش در ایالات متحده باقی بماند

همزمان با مقابله با رقبای داخلی و حملات سیاسی ، TikTok و شرکت اصلی آن Bytedance تعدادی از مدافعان جنبش حقوق مدنی آمریکا را انتخاب کرده اند.

دیشب ، اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا اعتراض خود را در مورد ممنوعیت پیشنهادی پرزیدنت ترامپ توئیت کرد.

ACLU در بیانیه های بعدی نوشت: “با هر بستر اینترنتی ، ما باید نگران این باشیم كه داده های حساس خصوصی به دولت های متخاصم ، از جمله مال خودمان وارد شود.” “اما خاموش کردن یک سکو ، حتی اگر این کار به صورت قانونی امکان پذیر باشد ، آزادی بیان را به صورت آنلاین صدمه می زند و هیچ کاری برای حل مشکل وسیع تر نظارت ناعادلانه دولت انجام نمی دهد.”

در همین حال ، به نظر می رسد که احساسات در چین به ایالات متحده استعفا داده و مجبور شده است که بایدها و نبایدها را از منافع ایالات متحده منحرف کند. در یک نظرسنجی توسط Sina Technology در بستر رسانه های اجتماعی ، Weibo 36.7k از کل پاسخ دهندگان 75.3k ، آن را “راه حل تمایلی و درمانده ای قابل فهم” می دانند ، در حالیکه 35.1k گفتند “ناامید و امیدوار هستند [the company] می تواند کمی بیشتر نگه دارد. ” https://m.weibo.cn/1642634100/4533238409991735
m.weibo.cnm.weibo.cn
微 博
发现 新鲜事! 微 带 你 欣赏 世界 每 一个 精彩 瞬间 , 了解 每 一个 幕后 故事。 分享 你 想 的 你 想 的

حتی با اینکه مالکیت این سرویس همچنان یک سؤال باز است ، این شرکت به سرعت حرکت کرد تا به کاربران خود اطمینان دهد که TikTok به فعالیت خود در ایالات متحده ادامه خواهد داد.

TikTok می گوید “در نظر گرفتن ممنوعیت ایالات متحده” برنامه ریزی برای رفتن به جایی ندارد “

این شرکت همچنین تلاش های خود را برای درخواست تجدیدنظر در برابر سازندگان مضاعف می کند ، حتی اگر بخاطر سوءاستفاده از اطلاعات کاربر ، با نقص مواجه باشد.

روز سه شنبه ، یک دسته از بزرگترین افراد مشهور این شرکت ، با تماشاگران جمعی در حدود 47 میلیون بیننده ، سکوی رقابت برای رقیب بسیار کوچکتر خود یعنی Triller را رها کردند.

تیلر که در سال 2015 تأسیس شد ، دو سال قبل از آغاز انفجار خود به برجستگی ، یعنی تریلر توسط برخی از بزرگترین نامهای موسیقی و سرگرمی آمریکایی از جمله پشتیبانی می شود Snoop Dogg ، The Weeknd ، Marshmello ، لیل وین، آب میوه WRLD ، اراذل و اوباش جوان ، کندریک لامار، بارون دیویس، Tyga ، TI ، جیک پاول و تروی کارتر

اکنون ، ستاره های TikTok جوش ریچاردز ، گریفین جانسون ، نوح بک و آنتونی ریوز به عنوان سرمایه گذار و مشاور به صفوف خود می پیوندند. ریچاردز ، جانسون ، بک و ریوز نیز توسط تریلر جبران می شوند ، اما دلیلی که آنها برای ترک خدمت ذکر کردند نگرانی های امنیتی دولت ها است.

تریلر در حال جبران ریچاردز ، جانسون ، بک و ریوز است ، هرچند جزئیات معاملات مشخص نشده است. علیرغم این ، سازندگان می گویند که TikTok را ترک می کنند زیرا آنها نسبت به رویه های امنیتی شرکت چینی هوشیار شده اند.

ریچاردز ، ریچاردز ، گفت: “بعد از دیدن نگرانی های دولت های ایالات متحده و سایر کشورها در مورد TikTok — و مسئولیت مسئولیت محافظت و هدایت پیروانم و سایر تأثیر گذاران را بر عهده گرفتم. من به عنوان یک کارآفرین از غرایز خود پیروی کردم و ماموریت خود را برای یافتن راه حل کردم.” به LA Times گفت: با فرض عنوان رئیس ارشد استراتژی.

TikTok با اعلام افزایش چشمگیر در صندوق خالق شرکت پاسخ داده است. در ابتدا 200 میلیون دلار تعیین شده ، در اوایل این هفته در یک پست وبلاگ ، کوین مایر ، مدیر اجرایی TikTok اعلام کرد که این صندوق طی سه سال آینده به یک میلیارد دلار خواهد رسید.

جذابیت جذاب TikTok ممکن است حملات را متوقف کند ، اما این شرکت نیاز دارد تا نگرانی های مربوط به داده های کاربر را برطرف کند. این فشار شدیدترین تهدید برای شرکت و تهدیدی است که حداقل برای مقابله با آن مجهز است.
منبع Tech Crunch