به فناوری خوش آمدید در محل کار ، جایی که ما به کار ، تنوع و شمول نگاه می کنیم. با توجه به میزان فعالیت در این فضا ، ما می خواهیم این روند را از دو هفته به هفتگی افزایش دهیم.

این هفته ، ما در حال بررسی آخرین اقدام گروهی از آمازون هستیم کارگران انبار در منطقه خلیج سانفرانسیسکو ، نحوه جلوگیری از عدم تعصب الگوریتمی گسترده جنس ، و افزایش استفاده از BIPOC که مخفف سیاه ، بومی و افراد رنگی است و چگونگی استفاده صحیح از این اصطلاح.


بیدار بمان


کارگران انبار آمازون اقدام به طلوع آفتاب می کنند

رانندگان تحویل آمازون در منطقه خلیج سانفرانسیسکو با اعتراض به اقدامات کار غول تجارت الکترونیکی مربوط به همه گیر COVID-19 ماه را آغاز می کنند. به عنوان بخشی از کاروان ، کارگران قصد دارند صبح امروز عازم انبار سان لاندرو آمازون شوند تا به شرکت فشار وارد کند تا تأسیسات خود را برای تمیز کردن کامل انجام دهد.

Adrienne Williams ، کارگر آمازون به TechCrunch گفت: “آنها گزارش شده اند که موارد COVID گزارش شده اند و در مورد چند نفر صادق نیستند و بلافاصله گزارش نمی شوند.” “ما می بینیم این الگوی آمازون را پیدا می کند و به مدت دو هفته به مردم نمی گوید ، بنابراین آنها مجبور نیستند به کسی پرداخت کنند.”

آمازون در گفتگو با TechCrunch اظهار داشت:

هیچ چیز مهمتر از سلامتی و رفاه کارمندان ما نیست و ما هر کاری که می توانیم انجام می دهیم تا آنها را تا حد امکان ایمن نگه داریم. ما در نیمه اول امسال بیش از 800 میلیون دلار سرمایه گذاری کرده ایم و 150 مورد از تغییرات مهم در اقدامات ایمنی COVID-19 را با خرید مواردی مانند ماسک ، ضدعفونی کننده دست ، دوربین های حرارتی ، دماسنج ، ضد عفونی دستمال ، دستکش ، ایستگاه های شستشوی اضافی و اضافه کردن سم پاشی ضد عفونی کننده در ساختمان ها ، تهیه تجهیزات تست COVID و تیم های تفریحی اضافی.

کارگران علاوه بر خاموش کردن انبار برای ضد عفونی کردن ، برقراری ارتباط بهتری دارند.

ویلیامز ، که در انبار ریچموند کار می کند گفت: “رانندگان هیچ تصوری در صورت بروز هرگونه پرونده ندارند زیرا ما به انبار داخلی A تا Z دسترسی نداریم.” “بنابراین ، در صورت وجود موارد COVID ، هرگز هشدارها را دریافت نمی کنیم. ما در برقراری ارتباط داخلی نیستیم بلکه روزی دو بار در آن انبارها می رویم تا شیفت و بسته های خود را بدست آوریم. “

از آنجا که رانندگان عموماً توسط شرکای خدمات تحویل به کار گرفته می شوند ، آمازون می گوید ارتباط مستقیمی با آنها ندارد. با این حال ، آمازون می گوید بلافاصله شریک خدمات تحویل را که بعد از آن با رانندگان ارتباط برقرار می کند ، مطلع می کند.

ویلیامز گفت ، با اجرای این اقدام خیلی زود ، امید این است که کارگران نتوانند وسایل حمل را تحویل دهند.

وی گفت: “اگر وانت ها در انبار باقی مانده باشد ، جف بزوس آمار مالی را می گیرد.” “متوقف کردن تحویل و نگه داشتن آنها در انبار ، به این معنی است که آمازون با این لایحه برخورد می کند.”

درس برای شروع برنامه ها: با همه کارگران خود با عزت و احترام رفتار کنید.
منبع Tech Crunch