با اعلام بازنشستگی در ماه سپتامبر ، سوبارو بزرگ در مراحل نهایی زندگی خود قرار دارد.

در دنیای خودرو ، نسخه های نهایی وجود دارد و سپس نسخه های نهایی وجود دارد – و بعید به نظر می رسد این نسخه از انواع جان فرنهام باشد.
پس از اعلام بازنشستگی در اوایل سپتامبر ، بسته ویژه swansong برای 31 نمونه از سدان سوبارو لیبرتی 2020 در استرالیا اعمال شده است.
سوبارو Liberty Final Edition 2020 بر اساس مدل چهار سیلندر بنزینی 2.5i Premium ، آنچه را توزیع کننده استرالیایی به عنوان تجهیزات اضافی 6400 دلار ذکر می کند – تنها 1990 دلار به قیمت آن اضافه می کند.
در فرم نسخه نهایی ، با قیمت 39930 دلار قبل از هزینه های جاده ، لیبرتی موارد زیر را انتخاب می کند:
چرخ های آلیاژی 18 اینچی STI (رنگ چرخ به رنگ رنگ خارجی بستگی دارد) اسپویلر لب جلویی STI اسپویلر لب بوت عقب جلو پنجره مشبک جلو – الگوی مش نشان داخلی شماره دار – بلندگوهای نسخه نهایی هارمن کاردون ، ساب ووفر و تقویت کننده صندلی و تر و تمیز داخلی – درج های “Ultrasuede” بخیه های آبی – صندلی ها ، صندلی های دستی ، توری دوخت سیاه – فرمان برجسته های داخلی مشکی (دریچه های هوا ، داشبورد ، تر و تمیز کردن درب ، فرمان) برجسته های نمای بیرونی مشکی (چراغ مه شکن ، تزیین دامن کناری ، روکش آینه های درب و نشان های نمای عقب)

بهتر است رنگ های کم رنگ را فقط با سه رنگ موجود – و با پیکربندی های خاص – دوست داشته باشید.
مگنتیت خاکستری بیش از چرخ های مشکی برای 15 اتومبیل و بلور کریستال با چرخ های نقره ای برای 10 اتومبیل در دسترس است ، در حالی که کریستال وایت روی چرخ های فلزی اسلحه تنها با شش نمونه موجود نادرترین خواهد بود.
این تنها لیبرتیس نیست که هنوز در استرالیا موجود است ، با صفحات فروشنده آنلاین که حدود 100 نمونه جدید و نمایشی را نشان می دهد – از جمله تعدادی ماشین شش سیلندر.
این می تواند آخرین باری باشد که شما در مورد CarAdvice درباره لیبرتی می خوانید ، اگرچه ما احتمالاً ادامه خواهیم داد داستان های بزرگتر خارج از کشور – مانند رونمایی از لیفت صورت و مدل های نسل جدید را که به استرالیا نمی آیند – به عنوان بخشی از پوشش عمومی منافع ما.

مطمئناً ، با تأیید Outback بسیار نزدیک که به عنوان یک مدل مستمر برای استرالیا شناخته می شود ، اخبار Liberty / Legacy خارج از کشور هنوز هم برای خریداران مراقبت از آنچه که در این راه اتفاق می افتد رابطی دارد.
برای پوشش موجود لیبرتی ، از جمله نگاهی به نسل های گذشته سوبارو نمادین ، ​​به پیوندهای ما در زیر مراجعه کنید.

در زیر: لیبرتی 2021 جدید که به استرالیا نمی آید

ماجرای افشای آزادی 2021 ما را اینجا بخوانید.


منبع : Car Advice