یادداشت ویراستار: دریافت این گزارش هفتگی رایگان از اخبار TechCrunch که هر راه اندازی می تواند از طریق ایمیل هر شنبه صبح (7 صبح PT) استفاده کند. اینجا مشترک شوید

غول نرم افزاری آلمانی SAP پلتفرم مدیریت تجربه Qualtrics را به مدت 8 میلیارد دلار قبل از IPO یونیكورن ، در نوامبر سال 2018 خریداری كرد. اما آخر هفته گذشته تصمیم گرفت كه ارائه دهنده مدیریت تجربه را بچرخاند تا سرانجام به تنهایی عمومی شود. تحلیلگران رون میلر در مورد موضوعات استراتژیک از طرف SAP صحبت کردند و نتیجه گرفتند که این بیشتر بازگرداندن داخلی به همراه سود مالی حاصل از پیشنهاد امیدوارکننده است.

در همین حال Qualtrics قبلاً صحنه استارتاپ یوتا را برای مردم در سراسر جهان روی نقشه قرار داده است. اکنون با بزرگ شدن پس از کسب ، اکنون بزرگترین IPO در تاریخ ایالت است. در اینجا الکس ویلهلم با تجزیه و تحلیل بیشتر در Extra Crunch:

براساس معیارهای شاخص Cloud Bessemer ، شرکتهای ابری با نرخ رشد 35.5٪ و حاشیه ناخالص 71.3٪ نسبت به درآمد سالانه آنها ارزش 17.3 برابر ارزش شرکت دارند.

با توجه به نزدیک بودن Qualtrics به مجموعه معیارهای متوسط ​​(رشد کمی کندتر ، حاشیه ناخالص کمی بهتر) ، احتمالاً تعداد 17.3 برابر با آنچه که شرکت می تواند با انتشار عمومی دست یابد ، فاصله چندانی ندارد. 800 میلیون بار 17.3 میلیون دلار هزینه انجام داده ، 13.8 میلیارد دلار است که بسیار بیشتر از آنچه SAP برای Qualtrics پرداخت کرده است. (برای شما در آنجا پیروز می شوید ، جای تردید است که Qualtrics بدهی زیادی دارد ، گرچه پول نقدی پس از IPO خواهد داشت ؛ انتظار داشته باشید که ارزش شرکت این شرکت کمی تحت پوشش بازار آینده خود باشد.)

بنابراین ، بازارها امروز شرکتهای ابری را آنقدر ارزشمند ارزیابی می کنند که حتی پس از آنکه SAP مجبور شد حق بیمه بالایی را برای خرید Qualtrics قبل از عرضه عمومی خود بپردازد ، این شرکت هنوز هم پس از تنها دو سال رشد ، امروز به شدت با ارزش تر است.

بازگشت به دوره دولت های ملت

صنعت فن آوری توسط دولت های ملی تجزیه می شود و اصلاح می شود به گونه ای که به نظر نمی رسد بسیاری از رهبران آن برنامه ریزی برای بخشی از مقیاس جهانی را داشته باشند ، چه بخواهید ردپای جهانی در حال کاهش TikTok یا رهبران پیشرو فناوری را از بین ببرید. توسط کنگره وقتی این هفته عناوین بی شماری را در این مباحث مرور می کنید ، پیام بسیار واضحی را در زیر متن مشاهده خواهید کرد: هر استارتاپی باید این روزها با دقت بیشتری به فکر جایگاه خود در جهان باشد ، بقاء.

فناوری بزرگ انتظارات Q2 را کاهش می دهد

قانونگذاران استدلال می كنند كه فناوری بزرگ برای بهره‌مندی از این بیماری همه گیر است و باید تنظیم شود

اسناد محرمانه از کاوشگر ضد انحصار ایالات متحده نقشه فناوری بزرگ برای کنترل یا خرد کردن رقابت را فاش می کند

ساختار کمیسیون فروشگاه App اپل در جلسه دادرسی ضد انحصار مورد سؤال قرار می گیرد

زاکربرگ بطور غیرقابل اطمینان نادانسته رسوایی VPN در مکیدن داده را نادیده می گیرد

زوکربرگ در جلسات ضد انحصاری اعتراف کرد که فیس بوک از رقابت خود کپی کرده است

زوکربرگ قبل از خرید اینستاگرام ، به کارکنان “نبرد” هشدار داد که “رقیب” شوند

تیم کوک ، مدیرعامل اپل درباره حذف برنامه های زمان پخش صفحه رقیب در شنوایی ضد انحصاری سؤال کرد

Sundar Pichai از Google به دلیل “از بین بردن ناشناس بودن در اینترنت” ناراحت شد

با توجه به اینکه کنگره او را با کف پا صاف می کند ، بزوس “نمی تواند تضمین کند” فعالیت ضد رقابت

تجارت سخت افزار آمازون از نظارت کنگره فرار نمی کند

زمان TikTok:

هند ممنوعیت کلون کردن 47 برنامه را برای سرویس های محدود چینی ممنوع اعلام کرده است

بعد از هند و ایالات متحده ، ژاپن به نظر می رسد TikTok و دیگر برنامه های چینی را ممنوع اعلام کند

گزارش: مایکروسافت در حال مذاکره برای خرید تجارت آمریکایی TikTok از ByteDance چین است

استدلال های پیشرو برای پیوند تنظیم مایکروسافت-TikTok؛)

و آخرین ، اما نه بسیار شگفت انگیز ، برای سیستم عامل های بزرگ …

اکنون استرالیا یک الگوی برای مجبور کردن فیس بوک و گوگل برای پرداخت اخبار دارد

این تیم در اولین شرکت از راه دور شرکت Seeq این مونتاژ برخی از دفاتر راه دور خود را جمع آوری کرده است.

کار از راه دور هنوز هم سرمایه گذاری بزرگی می کند

این زیر مجموعه کاملاً تعریف شده SaaS از ایده اصلی در دنیای استارتاپ در سال گذشته بود تا به طور کامل با دنیای گسترده تر به دلیل بیماری همه گیر در سال جاری روبرو شود. اما شرکت های معاملاتی عمومی برخی از بزرگترین ذینفعان بوده اند (به مورد قبلی مراجعه کنید) ، و اقدامات مربوط به راه اندازی های مرحله قبل کمتر مشخص شده است. لوكاس ماتني و الكس با شش سرمايه گذار كه در بخش هاي مختلف فضا متمركز شده اند ، براي دريافت آخرين نسخه اضافي براي Crunch اضافي گرفتار شدند. در اینجا توضیحی شگرف از روند جمع آوری سرمایه که شرکت ها در حال تجربه هستند ، از الیوت رابینسون ، یک سرمایه گذار مرحله رشد در بسمر:

الان رقابتهای سرمایه گذاری ابزار کار از راه دور چقدر رقابتی هستند؟

فوق العاده رقابتی. من فکر می کنم یکی از پویا هایی که من دیده ام این است که سبد شرکت های کار از راه دور که در حال حاضر واقعاً کارآمد هستند ، انتظارات عالی قیمت را بالاتر از سطح افزایش می دهند. بسیاری از این شرکت ها قصد افزایش در Q2 / Q3 را ندارند ، اما با توجه به پوشش های خنک کننده COVID ، آنها تصمیم می گیرند که در چند مضرب ارزش ارزیابی غالباً در سطح بینایی جمع کنند.

آیا قیمت ها خارج از کنترل است؟

من فکر می کنم بستگی به تعریف شما از کنترل ندارد. واقعیت این است که بسیاری از این شرکت ها از تاریخ جمع آوری منابع طبیعی خود به دو دلیل دور از چرخه پول جمع می کنند: یکی اینکه یک بار در طول زندگی شاهد تحول دیجیتالی و اتخاذ راه حل های ابزار کاری از راه دور هستند. و ، دو ، سرمایه گذار بسیار زیادی در طی نه ماه گذشته سرمایه های قابل توجهی را جذب کرده اند که می خواهند در این شرکت ها سرمایه گذاری کنند – یکی از معدود بخش هایی که احتمالاً همچنان به دیدن موانع بکارت ادامه خواهد داد ، زیرا پرونده های COVID دوباره در ایالات متحده افزایش می یابد و دیگر در سنتی است. پیش بینی های ارزش نرم افزار ممکن است در دنیای نامشخص COVID با سرهای قابل توجهی روبرو شود. بنابراین ، سرمایه گذاران سهام رشد در حال پرداخت مبالغ بالایی برای گرفتن عکس در شرکت های برنامه رده تعریف RW هستند.

اسرارآمیز در دنیای آسیب دیده همه گیر

Haptics نوع بسیار خوبی از فناوری مهارت های جنجالی است ، اما آینده عملی ارتباطات مبتنی بر لمسی در همه جای خود قرار دارد – دستگاه های VR به طور ناگهانی جالب تر هستند ، تاچ پد ها کمتر از اینها استفاده می کنند. Devon Powers و David Parisi دانشگاهیان و نویسندگانی هستند که به فضا توجه می کنند و آنها یک پست مهمان بزرگ برای TechCrunch نوشتند که این هفته برخی از فراز و نشیب های مفهوم دهه ها را ترسیم می کند. در اینجا گزیده ای وجود دارد:

با وجود تحقيقات اختصاصي بيش از 30 سال در اين زمينه ، به دست آوردن حق ترديد همچنان چالش برانگيز است. هیچ مدرکی مبنی بر تسریع در توسعه پروژه هایی که در حال حاضر در خط لوله هستند وجود ندارد. خیال از لمس مجازی اغوا کننده است ، اما ضربه زدن به میانگین طلایی بین وفاداری ، ارگونومی و هزینه همچنان یک چالشی خواهد بود که تنها با یک روند طولانی محاکمه و خطای بازار قابل تحقق است. و در حالی که هاپتیک پتانسیل عظیمی را حفظ می کند ، یک گلوله جادویی برای اصلاح اثرات روانی فاصله جسمی نیست.

جالب اینجاست که یک استثناء امیدوارکننده در تعویض صفحه نمایش لمسی با استفاده از ترکیبی از دستی و ردیابی هولوگرام هاپ هک می باشد که به عنوان جایگزینی دکمه ای عمل می کنند. این محصول از شرکت Ultraleap با مستقر در بریستول با استفاده از آرایه ای از بلندگوها برای طراحی امواج صوتی ملموس در هوا ، که مقاومت در هنگام فشردن فراهم می کند ، به طور موثر احساس کلیک بر روی یک دکمه را تکرار می کند.

Ultraleap به تازگی اعلام کرد که با شرکت تبلیغات سینمایی CEN برای نمایش نمایش تبلیغات لابی موجود در سالنهای سینما در اطراف ایالات متحده با haptics بی دردسر با هدف اجازه تعامل با صفحه نمایش بدون خطرات لمس یکی از آنها همکاری می کند. طبق نمایش Ultraleap ، این نمایشگرها “گسترش میکروب ها را محدود کرده و تعامل ایمن و طبیعی با محتوا را فراهم می کنند.”

مطالعه جدیدی که توسط این شرکت انجام شده است نشان داد که بیش از 80٪ از پاسخ دهندگان ابراز نگرانی از بهداشت صفحه لمسی کرده اند ، و Ultraleap را وادار به گمانه زنی کرده است که ما به “پایان سال [public] دوران صفحه لمسی. ” به جای آغاز یک تغییر تکنولوژیکی ، این بیماری همه گیر فرصتی برای پیشبرد استقرار فناوری موجود فراهم کرده است. صفحه نمایش لمسی دیگر مکانهای تعامل طبیعی و طبیعت گرایانه نیستند ، اما اکنون از فضای مسری جلوگیری می شود. نسخه Ultraleap از آینده می تواند به جای شیشه آلوده هوا را لمس کند.

یافتن بهترین سرمایه گذاران برای شما: بررسی های لیست TC و اروپا

صحبت از سرمایه گذاران ، TechCrunch مشغول چند پروژه دیگر بوده است تا بتوانید سریع تر موارد مناسب را پیدا کنید.

ابتدا ، دنی کریچتون ، به دلیل جاری شدن توصیه ها ، به روزرسانی سوم به لیست TechCrunch هجوم آورده است. به گفته وی: “اکنون با استفاده از بیش از 2،600 توصیه بنیانگذار – بیش از دو برابر مجموعه داده اصلی ما – ما تعدادی از سرمایه گذاران موجود را در لیست خود تأکید کرده ایم و همچنین 116 سرمایه گذار جدید را اضافه کرده ایم که به عنوان سرمایه گذاران مایل به کاهش توسط موسسین تأیید شده اند. در برابر دانه و نوشتن آن اولین بررسی های مهم و چرخه سرمایه گذاری منجر شود. “

آن را بررسی کنید و بر اساس مکان ، طبقه بندی و مرحله فیلتر کنید تا لیست رشته های خود را محدود کنید. اگر بنیانگذار هستید و هنوز توصیه خود را ارائه نکرده اید ، لطفا بررسی کوتاه ما را پر کنید. اگر سؤالی دارید ، ما یک صفحه سؤال متداول را می بینیم که صلاحیت ها و تدارکات را توضیح می دهد ، برخی از منطق موجود در لیست و چگونگی ارتباط با ما.

دوم ، ویرایشگر بزرگ مایک قصاب ما مشغول بررسی سرمایه گذار مجازی از کشورهای اروپایی است ، تا به Extra Crunch کمک کند تا یک نمای واضح تر درباره آنچه اتفاق می افتد در مراکز راه اندازی این قاره در وسط جهان باشد دیوانه می شود:

TechCrunch در حال شروع یک پروژه جدید بزرگ برای بررسی سرمایه گذاران سرمایه گذاری در اروپا است. طی چند هفته آینده ، در شهرهای بزرگ اروپا “A-Z” ، “آمستردام تا زوریخ” صفر می شویم. این بخشی از مجموعه گسترده ای از نظرسنجی ها است که ما برای کمک به بنیانگذاران برای یافتن سرمایه گذاران مناسب انجام می دهیم. به عنوان مثال ، در اینجا بررسی اخیر لندن است.

نظرسنجی ما چگونگی دستیابی به هاب استارتاپ اروپایی را مشخص می کند و توسط همه گیرنده های کرونوی ویروس چه تغییراتی در بین سرمایه گذاران ایجاد می شود. ما می خواهیم بدانیم صحنه شروع شهر شما در حال تحول است ، چگونه بخش فناوری توسط COVID-19 تحت تأثیر قرار می گیرد و به طور کلی ، چگونه تفکر شما از اینجا تحول می یابد. بررسی ما فقط در مورد سرمایه گذاران خواهد بود ، و فقط سهم سرمایه گذاران VC گنجانده می شود. لیست کوتاه سؤالات فقط به پاسخ های مختصر نیاز دارد ، اما هرچه بیشتر بخواهید اضافه کنید ، بهتر می شود.

آخرین مهلت ورود به پایان هفته آینده ، 7 اوت است و می توانید آن را از اینجا پر کنید.

او همچنین از من خواست كه به شما اطلاع دهم كه وی سفرهای حضوری خود را به محض اجازه از سر می گیرد. (من واقعاً این کار را کردم ، اما او همانقدر گفته است.)

در اطراف TechCrunch

عرشه زمین خود را ارسال کنید به Disqet 2020’s Pitch Deck Teardown

اعلام برنامه مختل 2020

صحبت در مورد رویدادهای مجازی و مختل شدن با بنیانگذار هاپین جانی بوفرات

The TechCrunch Exchange: IPO به SPAC چیست؟ – در صورتی که هنوز خبرنامه ایمیل هفتگی جدید الکس را بررسی نکرده اید.

در طول هفته

TechCrunch

صدای متصل انتخاب بدی بود

دانشجویان استنفورد با سرمایه گذاری در همسالان خود ، شرکت های VC با اتصال کوتاه هستند

گاو بیت کوین در حال اجرا است ، زیرا قیمت ها بالاتر از 11K دلار هستند

استخدام برای تنوع در VC

محصولاتی بسازید که زندگی زندانیان را بهبود بخشد

Crunch اضافی

شش مورد که سرمایه داران در حال جستجوی آن هستند

VC ها و راه اندازی ها مدل HaaS را برای دستگاه های مصرفی در نظر می گیرند

داستان بازگشت از Teespring

Cannabis VC Karan Wadhera در مورد اینکه چرا صنعت ، که سال گذشته به موفقیت رسید ، اکنون بی سر و صدا فرو می رود

عیسی ، SaaS و دهم دیجیتال

#EquityPod

از الکس:

سلام و استقبال شما به پادشاهی ، پادکست سرمایه گذاری TechCrunch با تمرکز سرمایه (اکنون در توییتر!) ، در جایی که ما شماره ها را در پشت عنوان ها باز می کنیم.

ما این هفته تیم کامل را داشتیم: خودم، دنی و ناتاشا در میک ها ، با کریس مثل همیشه

متأسفانه این هفته مجبور شدیم با تصحیح شروع كنم ، زیرا من 1) گنگ ، و ، 2) نکته اول را مشاهده می كنید. اما بعد از گذشت زمان از تفاوت های ظریف SPAC (فریاد زدن به دیوید ایتریج) ، نمایش کاملی از چیزهای خوب از جمله:

  • مانند گذشته ، Y Combinator Demo Day به صورت مجازی در حال انجام است و تکرار آینده آن نیز زنده خواهد بود. خدمه Equity همگی قبول دارند که این کار درستی است که انجام می دهد و احتمالاً بیشتر سرگرم کننده است. و اکنون بنیانگذاران می توانند یک رویداد زنده را نیز عرق کنند! چه جالب.
  • صحبت از رویدادهای زنده که به صورت دیجیتالی می روند ، «اختلال» در حال آمدن است. و این بسیار عالی خواهد بود در اینجا بیشتر بخوانید
  • گروهی از دانش آموزان مدرسه بازرگانی استانفورد در حال جمع آوری وسیله نقلیه سرمایه گذاری برای سرمایه گذاری در خود هستند که این یک ایده خوب و چیزی است که بسیار قابل قبول است. خوشبختانه ، دنی و ناتاشا چیزهای خوبی برای گفتن در مورد تلاش داشتند.
  • رو 200 میلیون دلار جمع کرد و هر شوخی هایی که نامناسب باشد تقصیر دنی است. ارزش گزارش 1.5 میلیارد دلاری این شرکت این خبر را رقم می زند که رقیب آن هیمز می تواند از طریق SPAC همه چیز را جالب تر کند.
  • من یک دور شسته و رفته را پوشانده ام: 20 میلیون دلار برای Instrumental ، یک شروع بسیار عالی و شسته و رفته که مرا از آن عبور داده است.
  • فیس بوک هنوز راه هایی را برای نگاه بهتر به سرمایه گذاری های رو به رشد در حال جستجو است – این بار از طریق سرمایه گذاری در صندوق های سرمایه گذاری.
  • و بالاخره ، ممکن است شنیده باشید که این هفته برخی شنوایی ها شنیده شده اند. ما در حال کار بر روی چیزی مرتب و دوست داشتنی هستیم که می خواهید فقط در آن موضوع دوست داشته باشید ، پس با ما همراه باشید.

و این سهام برای این هفته است. ما صبح دوشنبه صبح دوباره برمی گردیم ، بنابراین مطمئن شوید که زبانه های اجتماعی ما را نگه می دارید. آغوش ، زود صحبت کن!

ارزش سهام هر روز دوشنبه در ساعت 7:00 بامداد کاهش می یابد و PT و جمعه ساعت 6 بعد از ظهر PT ، بنابراین در Apple Podcasts ، Overcast ، Spotify و کلیه بازیگران برای ما مشترک شوید.
منبع Tech Crunch