Sproutl را ملاقات کنید ، یک بازار برای باغبانانی که در انگلیس زندگی می کنند. این استارتاپ که توسط مدیران سابق Farfetch تاسیس شده است 9 میلیون دلار بذر جمع آوری کرده است. این شرکت می خواهد با ارائه لیستی منظم از موارد ، توصیه های مرتبط و همچنین الهام بخش ، باغبانی را در دسترس بیشتر قرار دهد.

Index Ventures با شرکت Ada Ventures و چندین فرشته تجاری نیز در این شرکت راه اندازی شده است. دور بودجه در اصل در آوریل سال جاری بسته شد.

“چند سال پیش ، ما یک آپارتمان در لندن با یک باغ کوچک و کوچک خریداری کردیم. ما هر دو به طور تمام وقت در مشاغل کاملاً شدید با بچه های جوان کار می کردیم. با فرض اینکه بتوانم این فضای باغ را مرتب کنم ، آنلاین شدم. و من چیز زیادی در مورد باغبانی نمی دانستم. و من فقط چیزی پیدا نکردم که با من به عنوان یک باغبان جدید صحبت کند. احساس می کردم آنچه در دسترس است بیشتر برای افراد با دانش بیشتر است. “، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت آنی نوئل-جانسون به من گفت.

اگر تا به حال تلاش کرده اید که ویدیوهای باغبانی را در YouTube جستجو کنید ، ممکن است در نهایت فیلم های طولانی مدت با دستورالعمل هایی پیدا کنید که برای شما منطقی نیست. به همین ترتیب ، بسیاری از وب سایت های تجارت الکترونیکی وجود ندارد که به طور خاص بر روی باغبانی تمرکز دارند.

و با این وجود ، فرصت بازار بسیار بزرگ است. در انگلیس میلیون ها باغبان وجود دارد همچنین تعداد کمی از مراکز باغ ، مهد کودک ها و مغازه های مستقل با گردش مالی چندین میلیون پوند در سال وجود دارد. از همه مهمتر ، آنها عمده فروش خود را در فروشگاه تولید می كنند. بعضی از آنها هرگز به صورت آنلاین چیزی نفروخته اند.

Sproutl در حال همکاری با آن مشاغل است تا بتواند مشتریان جدیدی در سراسر انگلیس پیدا کند. آن دسته از فروشندگان شخص ثالث ، کالاهای خود را در Sproutl لیست می کنند در حالی که این شرکت از تدارکات ، تهیه بسته بندی و تحویل کالا مراقبت می کند.

در بازار ، مشتریان می توانند گیاهان داخل و خارج ، گلدان ، لوازم ضروری باغبانی و محصولات زندگی در فضای باز را خریداری کنند. در حال حاضر شرکا شامل رزبورن ، پولیل ، میلبروک ، میدلتون ، بلر ، الیاف بارور و هورتیکوس هستند.

آنی نوئل-جانسون ، مدیر عامل شرکت ، معاون اصلی تجارت و استراتژی Farfetch بود. اندی دون Sproutl CTO همچنین در Farfetch در برخی مواقع به عنوان مدیر مهندسی داده کار می کرد.

هولی نیوتن همچنین قرار است یکی از اعضای اصلی تیم Sproutl باشد. وی قبلاً یک کتاب پرفروش باغبانی به نام “چگونه رشد کنیم” نوشت. او اکنون مدیر ارشد خلاقیت در Sproutl است.

این مهم برای درک استراتژی رشد Sproutl است. این شرکت قصد دارد یک تن از مطالب مربوط به همه موارد مربوط به باغ شما را ارائه دهد – شرکت راه اندازی شده قبلاً یک اصطلاح اصطلاحات اصطلاحات اصطلاحات را منتشر کرده است. ممکن است دفعه بعدی که به دنبال مشاوره باغبانی در Google هستید ، در Sproutl قرار بگیرید.

و همچنین قصد دارد این پلت فرم را از سیستم عامل های تجارت الکترونیکی همه جانبه مانند آمازون متمایز کند. سایر شرکت های تجارت الکترونیکی به طور خاص بر روی یک عمودی متمرکز شده اند ، مانند ManoMano ، کاملاً موفق بوده اند. با تمرکز مناسب ، Sproutl می تواند به سرعت یک مشتری مشتری وفادار نیز ایجاد کند.

ManoMano 355 میلیون دلار برای سیستم عامل تجارت الکترونیکی در زمینه بهبود منزل خود جمع می کند


منبع Tech Crunch