با شروع روند همه گیری ، شرکت ها به دنبال فروش در بازار هستند. در حال حاضر داشتن اطلاعات مناسب در مورد مشتریانی که به احتمال زیاد تبدیل می شوند ، می تواند یک پیشرفت چشمگیر باشد. اسلینتل ، یک شرکت نوپا در مراحل اولیه است که یک ابزار فروش اطلاعات را ایجاد می کند ، امروز اعلام کرد رقم بذر 4.2 میلیون دلار است.

سرمایه گذاری توسط Accel انجام شد با کمک Sequoia Capital India و سرمایه گذار موجود Stellaris Venture Partners. این شرکت گزارش کرده است که در حال حاضر 5.7 میلیون دلار سرمایه جمع کرده است ، از جمله دور قبل از رقابت در سال گذشته.

دیپاک آنچالا ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت می گوید ، در حالی که تیم های فروش و بازاریابی در تلاشند تا بازار گسترده ای را هدف قرار دهند ، بیشتر اوقات ایمیل ها و سایر اشکال ارتباطی آنها با مشتریان از بین می رود. این به عنوان یک فرد فروشنده در استارتاپ های قبلی ، Eightfold و Tracxn ، مشکلی بود که آنچالا دست اول آن را تجربه کرد. او با داده ها باور داشت ، می توانست این را بهبود ببخشد ، و Slintel را شروع کرد برای ساختن ابزاری برای ارائه داده های فروش که در این موقعیت های قبلی از دست رفته بود.

“ما بر کمک به مشتریان خود در حل این مسئله متمرکز هستیم [lack of data] با شناسایی افرادی که قصد خرید بالایی دارند. بنابراین ما می توانیم به تیم های فروش و بازاریابی بگوییم ، به عنوان مثال ، چه کسی به احتمال زیاد محصول شما یا خدمات شما را خریداری می کند ، و چه کسی احتمالاً امروز محصول شما را خریداری خواهد کرد ، در حالی که دو ماه یا شش ماه دیگر ، “. توضیح داد

Scratchpad بذر 3.6 میلیون دلار را برای قرار دادن فضای کاری در بالای Salesforce اعلام کرد

آنها این کار را با مشاهده سیگنالهایی انجام می دهند که شاید واضح نباشد ، اما به تیمهای فروش اجازه می دهد اطلاعات اصلی در مورد این شرکتها و احتمال خرید آنها را به زودی بدانند. او می گوید که هر شرکتی ردپای فناوری را به جا می گذارد. این می تواند داده هایی از پرونده های SEC ، گزارش های سالانه ، فرصت های شغلی و موارد دیگر باشد.

“در دنیای امروز وقتی یک شرکت از یک محصول خاص استفاده می کند مقدار زیادی ردپای آنلاین باقی مانده است. کاری که الگوریتم های ما انجام می دهند این است که ما در حدود 15 میلیون شرکت در مقیاس برای تمام محصولی که از منابع مختلفی که قادر به شناسایی آنها هستیم استفاده می کنند نقشه برداری می کنیم – و همه آن را هفته به هفته ردیابی می کنیم. “

این شرکت امروز 45 کارمند دارد و انتظار می رود که در پایان سال 2021 این تعداد را دو برابر کند. آنچالا همانطور که وی شرکت را ایجاد می کند ، به ویژه به عنوان یک موسس مهاجر ، می خواهد یک سازمان متنوع و متنوع ایجاد کند.

“من فکر می کنم یکی از موفقیت های اساسی امروز شرکت ها داشتن تنوع است. ما یک نیروی کار جهانی داریم ، بنابراین یک نیروی کار در ایالات متحده و هند داریم و می خواهیم از این سرمایه استفاده کنیم. در مرحله بعدی استخدام ها ، ما در حال استخدام نامزدهای متنوع تر ، کارمندان زن بیشتر و افراد با ملیت های مختلف هستیم. “

این شرکت که در سال 2018 تاسیس شد و سال گذشته از خفا پنهان شد ، 100 مشتری شرکتی را جمع کرده و بیشترین مشتریانی را که امسال واقعاً وارد آن شده اند مشاهده کرده است زیرا COVID شرکت ها را مجبور کرده است تا روشهایی برای کارآیی بیشتر با فرآیندهای فروش خود پیدا کنند .

برای افزایش مشتری B2B در داخل فروش مجدداً تصور کنید


منبع Tech Crunch