در فاصله آزمایش A / B ، شخصی سازی تبلیغات هدفمند و قالب بندی برای سیستم عامل های مختلف دیجیتال ، برخی از تیم های طراحی وظیفه دارند کمپین هایی را شامل کنند که هزاران تصویر ، فیلم و سایر محتوای بصری را شامل می شود. Rocketium که در بنگلور مستقر است ، بسیاری از مراحل را به طور خودکار انجام می دهد و به تیم ها اجازه می دهد تا در حالی که حجم کار خود را کاهش می دهند ، فعالیت های گسترده ای انجام دهند. این شرکت اعلام کرد 3.2 میلیون دلار به رهبری Emergent Ventures برای راه اندازی در ایالات متحده و گسترش در بازارهای دیگر جمع آوری کرده است.

مشتریان Rocketium شامل شرکت شهری ، CasaOne ، BigBasket ، cure.fit و Meesho هستند. این برنامه می گوید که تصاویر ساخته شده در سیستم عامل آن توسط 100 میلیون کاربر نهایی دیده می شود. آخرین بودجه آن ، جمع آوری Rocketium تاکنون به 4.2 میلیون دلار ، از جمله بذر 1 میلیون دلار از Blume Ventures و 1Crowd ، رسیده است.

پلت فرم Rocketium در حال حاضر فقط دعوت شده است و قصد دارد در سال 2022 ، همراه با ادغام بیشتر با سیستم های تجارت الکترونیکی و تبلیغات ، استفاده و خرید از سلف سرویس را باز کند (ادغام های فعلی آن شامل Salesforce ، Mailchimp ، YouTube ، Vimeo ، Wistia و Hubspot).

برای استفاده از Rocketium ، تیم های طراحی مجموعه ای اصلی از الگوها را در فتوشاپ یا افتر افکت ایجاد کرده و آنها را به سیستم عامل وارد می کنند. سپس Rocketium تبلیغات را برای سناریوهای مختلف سفارشی می کند. به عنوان مثال ، اگر یک خرده فروش یک کمپین هدفمند را با حمل و نقل رایگان در مناطق خاص اجرا می کند ، آنها این اطلاعات را در صفحه گسترده وارد می کنند و Rocketium متن را در قالب ها به طور خودکار به روز می کند. سپس تبلیغات و فیلم ها برای سیستم عامل های مختلف قالب بندی می شوند ، مانند بنرهایی برای تبلیغات وب یا قالب مربعی برای اینستاگرام.

ابزار سازگاری با اندازه Rocketium

ابزار سازگاری با اندازه Rocketium

یکی از مشتریان Rocketium ، برنامه تناسب اندام cure.fit ، از آن برای اجرای هر ماه حدود پنج تا شش کمپین برای برنامه های مختلف عضویت استفاده می کند. این پلتفرم cure.fit را قادر می سازد تا زمان تولید محتوای بصری را کاهش داده و کمپین ها را بر اساس علایق ، اطلاعات جمعیتی و موقعیت مکانی کاربران شخصی سازی کند.

نویسنده تبلیغات مبتنی بر هوش مصنوعی Rocketium

نویسنده تبلیغات مبتنی بر هوش مصنوعی Rocketium

Rocketium همچنین شامل ابزارهایی برای آزمایش A / B ، هدف گذاری آگهی و تجزیه و تحلیل داده ها است.

شرکت های دیگری که به تیم های بازاریابی در ایجاد کمپین های تبلیغاتی بصری کمک می کنند شامل Canva ، InVideo و Lumen5 است. ساتج سیرور ، بنیانگذار و مدیر ارشد اجرایی به TechCrunch گفت که Rocketium به طور خاص برای مشتریانی طراحی شده است که نیاز به ایجاد صدها یا هزاران تبلیغ ، ویدئو و سایر محتوای خلاقانه در ماه دارند و می تواند برای ایجاد حداکثر 10 هزار تصویر بصری در یک زمان استفاده شود.

Canva با ارزیابی 6 میلیارد دلاری 60 میلیون دلار جمع می کند

در حالی که Canva ، InVideo و Lumen5 الگوهایی را ارائه می دهند ، Rocketium بیشتر روی کاربرانی تمرکز دارد که می خواهند طرح های خود را از PhotoShop و After Effects وارد کنند.

در بیانیه ای ، بنیانگذار و شریک Emergent Ventures ، Ankur Jain گفت: “از تولید محتوای با حجم بالا تا بهینه سازی مبارزات انتخاباتی مبتنی بر داده ، Rocketium سیلوهای سازمانی سنتی را به چالش می کشد تا محصولی را ارائه دهد که بازاریابان عملکرد و طراحان آن را واقعاً دوست داشته و به آن اعتماد می کنند. “

ROI را با داده های intent و کمپین های بازاریابی چند کاناله شخصی سازی کنید


منبع Tech Crunch