QuotaPath که یک راه حل پیگیری کمیسیون برای تیم های فروش و درآمد ایجاد کرده است ، در یک دوره بودجه سری A به رهبری Insight Partners 21.3 میلیون دلار سرمایه جمع کرده است.

حامیان فعلی ATX Ventures ، Integr8d Capital ، Stage 2 Capital و HubSpot Ventures نیز در این بودجه شرکت کردند که مجموع بودجه استارت آپ را از ابتدای تأسیس سال 2018 به 26.3 میلیون دلار می رساند.

بودجه در حالی است که یک سال رشد برای این شرکت نوپا که دفتر مرکزی آن در آستین و فیلادلفیا است ، تأمین می شود. به طور مشخص ، QuotaPath از ژانویه 2021 تاکنون 600٪ رشد درآمد داشته است و بیش از 5000 کاربر در این سیستم عامل دارد که 40٪ آنها پرداخت می شوند. مشتریان شامل Guru ، Contractbook ، Mailgun ، Cloud Academy ، SaaSOptics و OSG هستند.

AJ Bruno ، Cole Evetts و Eric Heydenberk QuotaPath را با هدف کمک به “شرکت ها در ساخت و مقیاس سازی تیم های رشد با انگیزه با عملکرد بالا” تاسیس کردند. این شرکت تازه تأسیس گفت که این به تیمها راهی برای ساده سازی روند کارمزد و جلوگیری از بودجه های نادرست ، پرداخت های نادرست و “تکرار فروش ناخوشایند به دلیل برنامه ریزی ، گزارش و مدیریت ضعیف کمیسیون فروش” است.

این شرکت گفت ، از طریق ادغام CRM در زمان واقعی با Salesforce ، HubSpot و Close.com ، نمایندگان فروش می توانند اطلاعات بیشتری در مورد سود و سهمیه کسب کنند.

6 VC آینده اکوسیستم استارتاپی منفجر شده آستین را بیان می کنند

برونو با شروع همکاری شرکت تحلیلی روابط عمومی TrendKite در آستین ، با استارتاپ ها غریبه نیست و در سال 2019 با 225 میلیون دلار به Cision رقیب فروخت. در آنجا بود که برونو تیم های فروش و مدیریت را اداره می کرد و حدود “30 نفر در آن مشغول کار بودند” ، با برخی از مشکلات جبران خسارت و کارمزد روبرو بودند. یک ماه طول کشید و چندین نفر درگیر شدند تا اوضاع مرتب شود. پس از هشت ماه تلاش برای استفاده از ابزار فروش و کارمزد و “ناکامی شکست” ، برونو فرصتی را دید.

وی گفت: “نمایندگان باید بفهمند كه برنامه های كامپیوتر آنها چیست و آنها در زمان واقعی درآمد و پیش بینی خسارت خود را نمی دیدند.” بنابراین او و Evetts (که مدیر درآمد و عملیات فروش TrendKite بود) سرانجام در صدد ایجاد یک گردش کار برای حل مشکل بودند. هیدنبرک به عنوان یکی از بنیانگذاران فنی پیوست و شرکت در ادامه 5 میلیون دلار از بودجه پیش دانه و بذر جمع آوری کرد.

“آنچه در نهایت گفتیم ستاره شمال ما خواهد بود این است که ما می خواهیم تیم فروش و نمایندگان فروش به راحتی برنامه های جبران خسارت را درک کنند و برای انجام این کار ، ما مجبور شدیم یک تنظیمات پردازشی ایجاد کنیم که به نظر نمی رسد صفحه گسترده ای که در اکسل بود زیرا اکثر نمایندگان فروش اکسل را نمی فهمند ، “برونو به یاد می آورد. این تیم سپس یک سال با کاربران نهایی و تکرارهای فروش کار کرد تا زیرساخت های پشتیبان سیستم عامل را بسازد تا تیم های فروش بتوانند “آنچه واقعاً اتفاق می افتد و تمام مکانیزم های پشت آن را تفسیر کنند”.

الزامات این بود که سریع بودن آن روی هواپیما (کمتر از یک هفته) انجام می شود و به راحتی قابل تنظیم است تا مشتریان بتوانند خودشان به صورت بلادرنگ تغییراتی ایجاد کنند و برای ایجاد آنها مجبور نباشند در یک شرکت صبر کنند.

برونو گفت: “با استفاده از QuotaPath ، یک تیم فروش می تواند درآمد بیشتری را پیش بینی کرده و اهداف بیشتری را در مورد کاری که می خواهند انجام دهند ایجاد کند ،” و این اهداف را به خط اصلی شرکت متصل کند. “

اعتبار تصویر: QuotaPath

این استارتاپ پلت فرم پرداختی خود را در ژوئن سال 2020 راه اندازی کرد و با شرکت هایی با سه تکرار تا چند صد کار که از SaaS گرفته تا فروشگاه های بازرگانی تا مشاغل با تکنولوژی پایین مانند مکان های عروسی و خانه های تدفین کار می کند ، کار می کند.

برونو گفت: “با 10.5 میلیون فروشنده در ایالات متحده ، این بازار بسیار بزرگی است.” در واقع ، تعداد دیگری از استارت آپ ها به فضا پرداخته اند. در اوایل سال جاری ، CaptivateIQ ، که یک پلت فرم بدون کد برای کمک به شرکت ها در طراحی برنامه های کمیسیون فروش سفارشی ایجاد کرده است ، اعلام کرد 46 میلیون دلار در دور سری B به رهبری Accel جمع آوری کرده است.

CaptivateIQ 46 میلیون دلار برای پلت فرم کمیسیون فروش بدون کد خود جمع می کند

QuotaPath در حال حاضر 28 کارمند دارد و قصد دارد با استفاده از سرمایه جدید خود تعداد حساب خود را تا پایان سال دو برابر کند. این برنامه همچنین قصد دارد در زمینه مشارکت در مقیاس بندی و گسترش پیشنهادات محصول برای امور مالی و عملکرد منابع انسانی کار کند.

راشل گلر ، مدیر عامل در Insight Partners ، به عنوان بخشی از بودجه ، در هیئت مدیره شرکت کرسی می گیرد. وی گفت که اولویت Insight Onsite ، موتور ScaleUp شرکت ، کمک به نمونه کارها “ایجاد عملکرد فروش و بازاریابی با عملکرد بالا و مقیاس پذیر” است.

وی گفت: “متخصصان فروش ما در حال فهم چالش هایی هستند كه تیم های فروش با آن روبرو هستند و ردیابی كمسیون های فروش از همه مهمتر است.” “سازمان ها برای درد فعلی خود در صفحه گسترده و راه حل های قدیمی به یک راه حل بدون فرمول نیاز دارند و QuotaPath یک گزینه واضح ارائه می دهد.”

به طور خاص ، گلر گفت Insight تحت تأثیر “سهولت استفاده و زمان سریع برای استقرار” QuotaPath در مقایسه با سایر راه حل ها تحت تأثیر قرار گرفته است.

وی گفت: “مشتریان QuotaPath می توانند در روزها فعال و فعال باشند.”


منبع Tech Crunch