مدیران فروش خروجی معمولاً برای یافتن مشتری به پرس و جوهای زیاد اعتماد می کنند ، اما این بدان معنی است که درآمد آنها اغلب متناسب با اندازه تیمشان است. Outplay به آنها کمک می کند تا با ابزاری که خودکار تبلیغات را انجام می دهند ، احتمالات احتمالی را مشخص می کنند و از داده ها برای تعیین زمان مناسب برای ارسال زمین استفاده می کنند ، به راحتی مقیاس بندی می شوند. این شرکت امروز اعلام کرد که 7.3 میلیون دلار بودجه بذر از سکویا سرمایه هند جمع آوری کرده است.

از سرمایه جدید برای توسعه فناوری و استخدام استفاده خواهد شد و جمع آوری Outplay تاکنون به 9.3 میلیون دلار رسیده است. بودجه قبلی آن 2 میلیون دلار از Sequoia Capital India Surge بود که در ماه مارس پس از شرکت Outplay در گروه چهارم برنامه اعلام شد.

از زمان تولید ، Outplay می گوید که درآمد خود را چهار برابر افزایش داده و اکنون در بیش از 50 کشور مشتری دارد و در درجه اول به شرکت های نرم افزاری B2B خدمت می کنند.

Outplay در سال 2019 توسط برادران رام و لاکس پاپیننی تاسیس شد. این دو قبلاً AppVirality را راه اندازی کردند ، ابزاری برای بازاریابی ارجاع برای توسعه دهندگان برنامه.

Sequoia Capital India Surge 2 میلیون دلار در پلتفرم تعامل فروش Outplay سرمایه گذاری می کند

Outplay برای تیم فروش که از طریق چندین کانال مانند تماس تلفنی ، ایمیل ، پیام کوتاه ، LinkedIn و Twitter با مخاطبان تماس می گیرند ، طراحی شده است. این کانال ها را در یک رابط ادغام می کند ، بنابراین فروشندگان مجبور نیستند بین برنامه ها جابجا شوند. Outplay همچنین توالی ها یا کمپین های بازاریابی را که شامل صدای اولیه ارسال شده از طریق کانال های مختلف و پیام های پیگیری خودکار در صورت عدم دریافت پاسخ در یک زمان از پیش تعیین شده ، خودکار می کند.

این پلتفرم به منظور جایگزینی فرآیند تماس احتمالی مشتریان بالقوه ، زمانبر و مقیاس بندی دشوار است و فروشندگان را قادر می سازد تا روی بهترین چشم اندازها متمرکز شوند ، به آنها کمک می کند تا از چه کانال استفاده کنند و چه موقع با آنها تماس بگیرند.

از زمان تأمین بودجه ، Outplay چندین ابزار و ویژگی جدید از جمله برنامه افزودنی Chrome را راه اندازی کرده است که به فروشندگان امکان می دهد از لینکدین و Gmail چشم اندازهای بیشتری را اضافه کنند ، ایمیل ارسال کنند ، تماس بگیرند و سایر کارها را بدون مراجعه به داشبورد Outplay انجام دهند. این همچنین ادغام با ابزارهای فروش مانند Gong ، Dynamics CRM و Zapier (Outplay قبلاً با سیستم عامل های مدیریت ارتباط با مشتری Pipedrive ، Salesforce و Hubspot ادغام شده بود).

یکی از ویژگی های مهم جدید Magic Outbound Chat ، جعبه چت وب است که با کلیک مشتری محتمل بر روی لینک ایمیل راه اندازی می شود. در مورد مشتری احتمالی به فروشندگان اطلاع داده می شود و زمینه برای آنها فراهم می شود. لاکسمن به TechCrunch گفت که بیشتر چت باکس ها برای تیم های فروش ورودی طراحی شده اند و Magic Outbound Chat به برخی از تیم های خود کمک کرده است تا خط فروش خود را 300٪ رشد دهند.

لاکسمن گفت که روند پردازش Outplay فقط چند روز طول می کشد و به مدیران فروش یک لیست پخش از توالی های موفق برای کمک به آنها ارائه می شود.

از رقبای Outplay می توان به Unicorns Outreach و SalesLoft اشاره کرد. لاکسمن گفت که در اواسط دهه 2000 ، روندهای فروش ورودی و فناوری با افزایش پذیرش SaaS به سرعت در حال پیشرفت است ، اما تیم های فروش خارج از کشور هنوز به همان تاکتیک های با حجم بالا که سالها استفاده می کردند ، اعتماد کردند.

فروش نرم افزاری که به مشارکت در فروش کمک می کند ، 50 میلیون دلار با ارزش 1.33 میلیارد دلار تخمین می زند

“اختلال قبلی فروش فناوری خروجی در سال 2011 اتفاق افتاد که Outreach و Salesloft تاسیس شدند. ما واقعاً به آنچه آنها برای صنعت انجام داده اند احترام می گذاریم ، اما این روش مقیاس پذیر نیست و در نهایت درآمد به تابعی از اندازه تیم فروش خروجی تبدیل می شود. “وی با بیان اینکه Outplay با استفاده از سیگنال های داده محور روند را تغییر می دهد ، گفت: برای کمک به نمایندگان فروش در فرصت مناسب در کانال مناسب با بهترین احتمالات درگیر شوند.

به عنوان مثال ، توالی پویا Outplay به طور خودکار چشم اندازها را از یک دنباله به دنباله دیگری منتقل می کند که شانس موفقیت بیشتری دارد. در یک سناریو ، Outplay می تواند به گونه ای پیکربندی شود که مشتری احتمالی را که بیش از چهار بار ایمیل نماینده فروش را باز می کند ، به دنباله دیگری منتقل کند که بر روی افرادی تمایل دارد که به یک محصول علاقه مند هستند. لاکسمن گفت برخی از مشتریان آن در توالی دوم با توالی پویا نرخ باز بودن را تا 80٪ دیده اند.

در بیانیه ای ، هارشجیت ستی ، مدیر اصلی سکویا هند ، گفت: “نیازهای فروش خارج از کشور به سرعت در حال پیشرفت هستند و اکنون برای هدایت فروش که Outplay با موفقیت امکان پذیر است ، به ابزارهای شخصی ، خودکار و زمینه ای نیاز داریم. نمایندگان فروش روزانه به طور متوسط ​​چهار ساعت در Outplay صرف می کنند و این نشان دهنده اثربخشی محصولی است که دارای نظرات مشتریان برتر است. “

SalesLoft در آتلانتا 100 میلیون دلار برای پلتفرم فروش دیجیتال خود جمع می کند که هم اکنون 1.1 میلیارد دلار ارزش دارد

راهنمای خریدار برای آموزش تیم فروش و مشتریان استارتاپ خود تهیه کنید


منبع Tech Crunch