این روز بزرگی برای آمازون اینترنت غیر متمرکز است – OpenSea اکنون یک برنامه برای iOS و Android دارد. برای اکثر شرکت ها ، داشتن یک برنامه تلفن همراه نقطه عطفی است که قبل از رسیدن به ارزش 1.5 میلیارد دلار به آن می رسید. اما مانند هر فروشگاهی – چه شما هنر NFT می فروشید و چه نه – برای تراکنش های فروشگاه برنامه ، چه در Android و چه در iOS ، هزینه سنگینی باید پرداخت. احتمالاً به همین دلیل است که برنامه جدید براق OpenSea فقط برای مرور NFT ها است ، نه برای خرید یا فروش آنها. از نظر زمینه ، OpenSea در ماه آگوست 3.4 میلیارد دلار حجم معاملات در دو میلیون تراکنش داشت. اگر اپل و گوگل 30 درصد از تراکنش های درون برنامه ای را انجام می دادند ، اگر این حجم در برنامه جدید معامله می شد … 30 درصد از 3.4 میلیارد دلار چقدر است؟

شاید بیشتر مانعی باشد ، هنوز راهی برای پرداخت درون برنامه ای با رمزنگاری وجود ندارد. اگر OpenSea می خواست از خرید و فروش پشتیبانی کند ، باید زیرساخت های خود را برای پرداخت های USD ایجاد کند و کاربران بیشتری را به سمت آن سوق دهد. اما بخشی از جذابیت OpenSea این است که این یک پلتفرم رمزنگاری بومی است که تا حد زیادی متکی به بلاک چین اتریوم است ، که به مردم دسترسی آسان تری به اطلاعات مربوط به زمان تولید NFT ، تولیدکنندگان ، نحوه معامله و غیره می دهد. اگر استارتاپ پلتفرم را به سمت دلار پسندتر شدن سوق دهد ، اکوسیستم فعلی کاربران را برهم می زند.

https://www.youtube.com/watch؟v=QKt59kExL-o

در برنامه OpenSea ، کاربران می توانند مشخصات خود را متصل کرده ، NFT ها ، NFT های مورد علاقه خود را مرور کرده ، NFT ها را جستجو و فیلتر کرده و آمار مجموعه و موارد را مشاهده کنند. وقتی NFT را در برنامه مشاهده می کنید ، دکمه ای ظاهر می شود که به شما امکان می دهد NFT را خارج از برنامه به اشتراک بگذارید. Rarible ، یکی دیگر از بازارهای NFT ، حدود یک ماه پیش یک برنامه تلفن همراه منتشر کرد. مانند برنامه OpenSea ، در برنامه Rarible ، فقط می توانید NFT ها را مرور کنید ، نه آنها را بخرید ، بفروشید یا معامله کنید.

اعتبار تصویر: دریای آزاد

OpenSea هنوز به سوالات TechCrunch در مورد برنامه های شرکت برای برنامه ، از جمله اینکه آیا ممکن است روزی کاربران بتوانند NFT در برنامه خرید و فروش کنند یا نه ، پاسخ نداده است. این اولین باری نیست که رمز ارز در یک برنامه مبادله می شود ، زیرا حتی PayPal اکنون به شما امکان می دهد با رمزنگاری پرداخت کنید. در عوض ، شاید این برنامه بتواند راهی برای کمک به کاربران جدید در فضای NFT ارائه دهد و راهی آسان و کاربر پسند برای مرور هنرهای NFT بدون اطلاع از کیف پول یا بلاک چین یا میمون ها به آنها ارائه دهد.

این برنامه چند روز پس از آنکه یکی از مدیران OpenSea متهم به مبادله NFT با اطلاعات داخلی شد ، رونمایی شد. این شرکت روز چهارشنبه در وبلاگ خود اعلام کرد که این کارمند استعفا کرده است.


منبع Tech Crunch