اگر قصد خرید OnePlus 8T Pro را داشتید ، دیگر شانس ندارید ، زیرا این شرکت تأیید کرده است که چنین تلفنی وجود ندارد.
در پستی در Weibo (یک شبکه اجتماعی چینی) ، پیت لاو ، مدیر عامل OnePlus ، اخبار را منتشر کرد و گفت: “امسال هیچ 8T Pro وجود ندارد”.
این یک مکاشفه است که خیلی تعجب آور نیست ، زیرا بسیاری از نشت های OnePlus 8T Pro وجود نداشته است و حداقل یک منبع قبلاً گفته بود که تلفن نمی آید. با گفتن این موارد ، ذکر یک وان پلاس 8 تی پرو در وب سایت وان پلاس مشاهده شده است که اگر تلفن موجود نباشد ، بسیار عجیب به نظر می رسد.

اینها بهترین گوشی های OnePlus هستند

OnePlus Nord Lite نیز ممکن است در راه باشد
آیفون 12 به زودی وارد بازار می شود

(اعتبار تصویر: Weibo / Pete Lau) جالب است که لاو افزود که “کاربرانی که محصولات سطح Pro را دوست دارند می توانند OnePlus 8 Pro را انتخاب کنند”. این نشان می دهد که حداقل از برخی جنبه ها ، وان پلاس 8 تی یک دستگاه رده پایین تر از وان پلاس 8 پرو خواهد بود ، که می تواند برای مشتریان گیج کننده باشد.
و با شایعاتی مبنی بر داشتن چیپست رده بالاتر اسنپدراگون 865 پلاس OnePlus 8T و تأیید شارژ سریعتر 65 وات ، این نیز پیشنهادی است که ممکن است طولانی نباشد.
در واقع ، اگر OnePlus واقعا 8T Pro را عرضه نمی کند ، مطمئناً منطقی تر است که OnePlus 8T را به عنوان یک مدل Pro به جز نام خود قرار دهید. این به شما کمک می کند تا از سردرگمی پیرامون اینکه کدام یک از گوشی های برتر یک گوشی است ، جلوگیری شود و همچنان مشتریان با OnePlus Nord کمتر مورد توجه را به عنوان گزینه ارزان تر در اختیار مشتریان قرار دهند.
بنابراین نظر لاو کنجکاو است و به همان اندازه که پاسخ می دهد س questionsالاتی را ایجاد می کند ، اما ما باید دقیقاً بدانیم که OnePlus 8T به زودی چه پیشنهادی را ارائه می دهد و شرکت در کجا قرار خواهد گرفت ، زیرا شرکت در 14 اکتبر قرار است از این تلفن رونمایی کند .
TechRadar این اطلاعیه را به طور کامل پوشش خواهد داد ، و پیش از آن شما را در جریان همه نشت ها ، اخبار و شایعات OnePlus 8T قرار می دهیم.
ما هم اکنون منتظر OnePlus 9 هستیم

از طریق GSMArena

بهترین معاملات امروز OnePlus 8 Pro ، OnePlus 8 و OnePlus Nord

برنامه ها
قفل شده است

8 طرفدار

OnePlus 8 Pro

فوق العاده موبایل ایالات متحده
بدون قرارداد

دقیقه نامحدود

متن های نامحدود

1 گیگابایت داده

تماس ها:
به ایالات متحده و بیش از 80 مقصد

متن ها:
متن داخلی و جهانی

899 دلار

جلو

19 دلار در ماه

چشم انداز

در
فوق العاده موبایل

مشاهده تمام قیمت ها

8 5G

OnePlus 8

Verizon Wireless US
بدون قرارداد

دقیقه نامحدود

متن های نامحدود

5 گیگابایت داده

تماس ها:
به ایالات متحده

20 دلار

جلو

88.33 دلار در ماه

چشم انداز

در
Verizon Wireless

مشاهده تمام قیمت ها

ما هر روز بیش از 130 میلیون محصول را برای بهترین قیمت بررسی می کنیم
مشاهده همه معاملات


منبع Tech Radar