نیویورک برای کمک به کارگران گیگ در این مواقع ناامنی شغلی در میان COVID-19 ، در این دوره از ناامنی شغلی ، به کارگران گیگ هایی که دارای مجوز TLC هستند ، پیشنهاد می کند تا در کارهای زایمان کمک کنند.

در حالی که تقاضا برای رانندگان در حال حاضر اندک است ، TLC می گوید که انتظار می رود تقاضا برای تحویل وعده غذایی به سالمندان و سایر ساکنان نیاز به ماندن در خانه افزایش یابد. این مشاغل در هر ساعت 15 دلار پرداخت می کنند و برای مسافت پیموده شده از گاز و عوارض بازپرداخت ارائه می دهند – کاری که شرکت های اقتصاد حرکتی در حال حاضر انجام نمی دهند.

TLC امروز در نامه ای به مجوزها نوشت: “جهان در اطراف ما تغییر می کند و بسیاری از شما به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 بدون کار کار می کنید.” وی گفت: “شما اولویت اصلی TLC هستید و ما می دانیم که شما در بین سخت ترین آسیب های این بحران بهداشت عمومی قرار دارید. از آنجا که ما به تمام راه های ممکن برای کمک به شما نگاه می کنیم و نیازهای خود را در سطح کشور ارزیابی می کنیم ، از شما درخواست کمک و مشارکت شما در پاسخ شهر می کنیم. “

علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به آدرس www.nyc.gov/DeliveryTLC مراجعه کنند. TLC می گوید شغل ها به صورت مبتنی بر خدمات اول ارائه می شوند.

“رانندگان وسایل نقلیه کرایه شده در نیویورک در میان این همه گیر ، درآمد خود را کاهش می دهند. رانندگان آماده هستند برای کمک به شهر در این زمان بسیار نیازمندی ، گام بردارند. “Brendan Sexton مدیر اجرایی انجمن صنفی رانندگان مستقل در بیانیه ای گفت. “ما سپاسگزاریم که این شهر ارزش این نیروی کار را می داند و از تلاش سخت کمیسر برای تحقق تحویل تحقق بخشیدن را امتحان می کند.”

هفته گذشته ، هر دو Uber و Lyft در تلاش برای محدود کردن شیوع تاجی ویروس ، خدمات کارپلینگ خود را در ایالات متحده متوقف کردند. در همین حال ، گزارش هایی مبنی بر کاهش تقاضای رو به رشد در مورد ویروس گزارش شده است. و فقط سه روز پیش ، اندرو كوومو ، رئیس دولت نیویورك ، دستور داد كه همه خرده فروشان و مشاغل غیر ضروری تعطیل شوند.

در حال توسعه…


منبع Tech Crunch