نیکون Z6 II و Z7 II تنها چند روز تا زمان رونمایی رسمی خود فاصله دارند ، پس از آنکه نیکون شمارش معکوس برای رونمایی از دوربین های بدون آینه تمام فریم را در وب سایت خود قرار داد.
تاریخ طلایی طرفداران دوربین 14 اکتبر است – آن وقت است که می فهمیم Nikon Z6 II (و خواهر و برادر با وضوح بالا) چه ترفندهای جدیدی را برای آزمایش و ادعای نقطه شماره یک مورد رقابت در بهترین راهنمای دوربین های ما به ارمغان می آورد. .
با وجود موج جدیدی از دوربین های بدون آینه تمام فریم امسال ، از Canon EOS R5 گرفته تا سونی A7S III ، Nikon Z6 در لیست بهترین دوربین هایی که می توانید بخرید ، شماره یک را در لیست ما حفظ کرده است.
این به این دلیل است که ارزش نقش مهمی در رتبه بندی ما دارد و قیمت فعلی Nikon Z6 (و بهبودهای مداوم از طریق به روزرسانی سیستم عامل) به این معنی است که همچنان به عنوان بهترین دوربین همه جانبه برای بیشتر علاقه مندان و جوانب مثبت انتخاب می شود.
البته اگر نیکون Z6 II و Z7 II ویژگی های جدید کافی ارائه دهند تا برچسب های بالاتر از قیمت مورد انتظار خود را ارائه دهند ، این می تواند تغییر کند. اما این اضافات جدید چه خواهد بود؟
با توجه به تجربه ما با Nikon Z6 و Z7 فعلی و برخی شایعات اولیه ، در اینجا همه رفتارهای جدیدی است که امیدواریم در جانشینان مدتها انتظار آنها ببینیم. اما ابتدا یک به روزرسانی سریع در مورد قیمت و تاریخ عرضه Nikon Z6 II و Z7 II.

اینها بهترین دوربین های بدون آینه هستند که می توانید هم اکنون خریداری کنید
یا بررسی دقیق نیکون Z6 ما را بخوانید

Prime Day 2020 UK: انتظار می رود معاملات روز 13 اکتبر برگزار شود

تاریخ و قیمت عرضه Nikon Z6 II و Z7 II
یک ساعت شمارش معکوس در وب سایت نیکون نشان می دهد که Nikon Z6 II و Z7 II هر دو در 14 اکتبر در ساعت 8 صبح ET / 1 بعد از ظهر BST / 11pm AEDT نشان داده می شوند.
ما هنوز نمی دانیم که دوربین های فول فریم بلافاصله پس از اعلام در دسترس هستند یا خیر ، اما به نظر می رسد قبل از ورود آنها به قفسه های فروشگاه ، فاصله کوتاهی وجود داشته باشد.
قیمت آنها چقدر می شود؟ باز هم ، هنوز اطلاعات رسمی در این مورد وجود ندارد ، اما ما می توانیم بر اساس اسلاف آنها حدس بزنیم. هنگامی که آنها در نوامبر 2018 به بازار عرضه شدند ، قیمت Nikon Z6 1،995.95 دلار / 1،995 پوند / استرالیا 3499 دلار (فقط بدنه) و Nikon Z7 3،399.95 دلار / 3999 پوند / 5499 دلار استرالیا (فقط بدنه) را برای شما بازگرداند.

(اعتبار تصویر: نیکون) با توجه به اینکه انتظار می رود این دو دوربین به روزرسانی های افزایشی داشته باشند ، انتظار داریم جانشینان آنها در این پارکینگ حضور داشته باشند. اگر نیکون به خصوص تهاجمی باشد ، ممکن است برای علامت Nikon Z6 II به زیر $ 2،000 / £ 2،000 / AU برسد ، اما ما گمان می کنیم که با ارتقا این رقم چیزی بیش از این رقم باشد ، با قیمت Nikon Z7 II حدود 3،499 دلار / 3499 پوند / 5599 دلار استرالیا (فقط بدنه).
اگرچه مدت زیادی برای کشف این موضوع نداریم و انتظار می رود بسته های عدسی با Nikon Z 24-70mm f / 4 را نیز مشاهده کنید.

(اعتبار تصویر: نیکون) Nikon Z6 II و Z7 II: آنچه می خواهیم ببینیم
1.) یک EVF جدید
منظره یاب های الکترونیکی Nikon Z6 و Nikon Z7 فعلی که هر دو دارای EVF های 0.5 اینچی و 3.6 میلیون نقطه هستند ، مطمئناً مشکلی ندارد. هنگامی که این دوربین ها در سال 2018 وارد شدند ، آنها از بهترین منظره یاب هایی بودند که در آن زمان استفاده می کردیم و این نمایشگرها همچنان با دوربین های بدون آینه امروز بسیار رقابت می کنند.

(اعتبار تصویر: نیکون) همانطور که گفته شد ، Canon EOS R5 و Sony A7S III اخیراً ما را با EVF های با وضوح بالاتر حتی بیشتر خراب کرده اند (دومی آنها را با یک EVF 9.44m نقطه ای نزدیک می کند) ، در حالی که بسیاری از دوربین های رقیب نیز نرخ نمایشگر Z6 و Z7 یعنی 60p را برنده کنید. از آنجا که انتظار می رود Nikon Z6 II و Z7 II به روزرسانی های افزایشی باشند ، فکر نمی کنیم منظره یاب های جدیدی را شاهد باشیم ، اما اگر باعث تقویت آنها شود تعجب آور خواهد بود.
2.) یک صفحه لمسی با زاویه متنوع
این ویژگی مطمئناً کمی قطبی است ، با توجه به اینکه عکاسان ساکن تنها از صفحه های لمسی که به سمت بالا یا پایین متمایل می شوند ، طرفداری می کنند. اما ما فکر می کنیم که Nikon Z6 II می تواند با جذابیت تعداد بیشتری از تیراندازهای هیبریدی که می خواهند یک دوربین فول فریم برای تمام نیازهای ویدیویی و عکاسی خود داشته باشند ، کار کند. و این به طور کلی به معنای گنجاندن صفحه نمایش ‘flippy’ است.

(اعتبار تصویر: نیکون) این چیزی است که Canon EOS R6 و Canon EOS R5 به لطف صفحه های لمسی کاملاً مفصل زاویه متنوع خود از آن استقبال کردند. از آنجا که می توانید این صفحات را به سمت جلو دوربین بکشید ، آنها برای فیلمبرداران انفرادی جذاب هستند که می توانند در هنگام فیلمبرداری قاب خود را بررسی کنند ، در عین حال از انعطاف پذیری صفحه برای عکس ها نیز استفاده می کنند.
چقدر احتمال دارد که نیکون همین کار را انجام دهد؟ با نگاهی به Nikon Z5 که دارای صفحه کج است ، بعید می دانیم که Nikon صفحه نمایش های با زاویه متنوع را در Z6 II و Z7 II معرفی کند. چنین حرکتی برای دومی نیز معنای کمتری خواهد داشت ، که به معنای طراحی های کمی متفاوت برای دو پرچمدار بدون آینه فول فریم آن است.
3. فوکوس خودکار نسل بعدی
انصافاً نسبت به نیکون ، با به روزرسانی سیستم عامل ، فوکوس خودکار را در Nikon Z6 و Z7 به طور پیوسته بهبود داده است. در هنگام راه اندازی ، هر دو دوربین فاقد Eye AF بودند ، اما این مورد در به روزرسانی مورد نیاز مه 2019 اضافه شد که هنگام شناسایی چهره در صحنه ، جعبه زرد کوچکی به چشم سوژه شما اضافه کرد.

(اعتبار تصویر: نیکون) ما همچنین دریافتیم که ردیابی تمرکز نیکون بسیار خوب کار کرده است ، اگرچه بدون شک سونی و کانن اکنون فوکوس خودکار را به پرچمداران بدون آینه تمام فریم خود به سطوح جدید برده اند. ما امیدواریم که برخی از سخت افزارهای اضافی (شایعاتی مبنی بر پردازنده های دوگانه سریع) و پیشرفت های نرم افزاری بتوانند به طور همزمان کار کنند تا حداقل Nikon Z6 II و Z7 II را به AF ​​نزدیک به امروز تبدیل کند.
شاید این بتواند شامل AF حیوانات برای تیراندازان حیات وحش باشد ، هرچند که آیا نیکون قادر به مطابقت با ارتفاعات AF حیوانات است که عکاس مقیم حیات وحش ما عاشق دوربین Canon EOS R5 شده است یا خیر.
4. بافر بزرگتر
یکی از انتقادهای اصلی ما نسبت به Nikon Z6 و Nikon Z7 عمق بافر نسبتاً کم آنها برای فیلمبرداری سکانس های اکشن بود.
در بالاترین کیفیت تنظیمات تصویر (فایل های خام 12 بیتی و Fine JPEGS) ، Nikon Z7 فقط می تواند سرعت انفجار 8 فریم در ثانیه را برای 10-12 فریم حفظ کند. دوربین نیکون Z6 با ضبط 35 پرونده خام خود با سرعت 12 فریم در ثانیه عملکرد کمی بهتر دارد اما این عملکرد هنوز تحت الشعاع بسیاری از دوربین های امروزی قرار دارد.

(اعتبار تصویر: نیکون) ما فکر می کنیم Nikon Z6 II و Z7 II احتمالاً بافرهای بزرگتری به بازار عرضه می شوند و به نظر می رسد این موضوع با شایعات اولیه پشتیبانی شود. در یک موضوع مشابه ، ما همچنین می خواهیم حداکثر نرخ فریم دوربین را از بالاترین میزان خود یعنی 12 فریم در ثانیه (Nikon Z6) و 9 فریم در ثانیه (Nikon Z7) ببینیم. همراه با پیشرفت بافر و فوکوس خودکار ، این امر باعث می شود سرعت و سرعت رقبا در هنگام فیلمبرداری از صحنه های اکشن افزایش یابد.
5. مهارت های ویدیویی تقویت شده
طی چند سال گذشته روند بزرگ در دوربین های بدون آینه فول فریم عملکرد ویدئو را به شدت بهبود بخشیده است ، به تازگی سونی A7S III آن را به اوج های جدید رسانده و جایگاه یک را در بهترین راهنمای دوربین های 4K ما کسب کرده است.

(اعتبار تصویر: نیکون) ما انتظار نداریم که Nikon Z6 یا Z7 به این سطح برسد (به هر حال ، Sony A7S III یک دوربین متمرکز بر فیلم با سنسور 12MP است) ، اما ما دوست داریم Z6 II را ببینیم به ویژه قدرت ویدیویی خود را یک درجه بالاتر ببرید.
بارزترین روش برای این کار ضبط ویدیوی 10 بیتی داخلی است که انعطاف پذیری ویرایش و جذابیت کلی فیلم را نسبت به نسخه قبلی 8 بیتی بسیار افزایش می دهد. این امر می تواند یک رقیب احتمالی برای پاناسونیک Lumix S5 باشد که همچنین فیلمبرداری داخلی 4K 10 بیتی را انجام می دهد و یکی از دوربین های فول فریم ترکیبی مورد علاقه ما در حال حاضر است.
اما ما مطمئن نیستیم که Nikon Z6 II این جهش را انجام خواهد داد ، با شایعات فعلی به یک حالت (با همان استقبال) 4K / 60p اشاره می کنیم که می تواند در هنگام کند کردن فیلم b-roll از فیلمبرداری های شما مفید باشد.
6. وضوح Pixel Shift با وضوح بالا
یکی از ترفندهای کوچک مورد علاقه ما در مورد دوربین هایی مانند Sony A7R IV و Olympus OM-D E-M1X حالت Pixel Shift آنها است (که Olympus آن را High Res Shot Mode می نامد). با این کار می توانید مجموعه ای از تصاویر را ثبت کنید که بعداً می توانند با هم ادغام شوند و یک پرونده با وضوح فوق العاده بالا ایجاد کنند.

(اعتبار تصویر: Nikon) در A7R IV ، این امکان را برای شما ایجاد می کند که تصاویر ترکیبی باورنکردنی 240MP با جزئیات سرسام آور ایجاد کنید. ما دوست داریم که چیزی مشابه آن را در Nikon Z7 II ببینیم ، زیرا دوربین باعث جذابیت بیشتر دوربین عکاسان منظره می شود. همچنین می تواند قابلیت انعطاف پذیری Z6 II را نیز افزایش دهد ، حتی اگر لازم باشد تصاویر را بعداً به جای استفاده از دوربین در نرم افزار ترکیب کنید.

CFexpress چیست؟ فرمت کارت حافظه جدید دوربین توضیح داده شده است
7.) اسلات کارت دوتایی
سرانجام ، بارزترین (و شاید محتمل ترین) ویژگی جدیدی که انتظار داریم در Nikon Z6 II و Nikon Z7 II وجود داشته باشد ، وجود دارد. Nikon Z6 و Z7 به طور گسترده ای شامل فقط یک اسلات کارت بودند ، حتی اگر این تصمیم تا حدی مبتنی بر افزایش قابلیت اطمینان کارت های XQD باشد.

(اعتبار تصویر: نیکون) شاید این سوال وجود داشته باشد که نیکون چه نوع کارتهایی را برای دوربینهای جدید به ارمغان می آورد. محتمل ترین و شایعه ترین تنظیمات این است که Z6 II و Z7 II دارای یک اسلات CFexpress (که با کارت های XQD سازگار خواهد بود) و یک اسلات کارت SD دیگر ، اما این چیزی است که باید منتظر بمانیم تا مطمئن شویم در رویداد پرتاب به زودی.
اینها بهترین دوربین هایی هستند که می توانید در حال حاضر خریداری کنید

بهترین معاملات امروز نیکون Z6

42 بررسی مشتری آمازون
☆☆☆☆☆

قاب کامل نیکون Z5 …
آدوراما

1339،95 دلار

چشم انداز

کاهش قیمت

قاب کامل نیکون Z6 …
آمازون

996،95 دلار

9596،956 دلار

چشم انداز

کاهش قیمت

Nikon Z6 Mirrorless Digital …

آمازون
نخست

2،243.95 دلار

1.843.90 دلار

چشم انداز

کاهش قیمت

Nikon Z6 FX-Format Mirrorless …

آمازون
نخست

2،243.90 دلار

1.843.90 دلار

چشم انداز

نمایش معاملات بیشتر

ما هر روز بیش از 130 میلیون محصول را برای بهترین قیمت بررسی می کنیم


منبع Tech Radar