رونق فناوری در جنوب شرقی آسیا نه تنها موجی از کارآفرینان جدید را ایجاد می کند که نسل بعدی شاخ های تک شاخ را ایجاد می کنند ، بلکه استعدادهای جوان را در نقش مدیران اولین بار قرار می دهد. و NewCampus ، یک استارتاپ مستقر در سنگاپور که توسط ویل فن و فی یائو تاسیس شده است ، امروز اعلام کرد که میلیون ها دلار سرمایه برای کمک به شرکت های روی سن برای آموزش نیروی کار بالغ خود کمک کرده است تا به آنها کمک کند تا در این نقش های بزرگتر رشد کنند

NewCampus یک پلتفرم یادگیری زنده و آنلاین است که امیدوار است مدیران در حال رشد را در سازمان های رشد بیش از حد آموزش دهد. این “سرعتهای” رهبری آن بر روی موضوعاتی مانند حفظ دانش و آنچه در تدوین محیط ایمن برای تیم ها متمرکز است ، تمرکز می کنند. این شرکت بخشی از شتاب دهنده edtech SuperCharger Ventures بود و امروز اعلام كرد كه میلیون ها دلار مورد توجه سرمایه گذاران قرار گرفته است.

این شرکت تازه تأسیس در یک دور با هدایت Maia Sharpley از Juvo Ventures ، دور تأمین مالی 2.5 میلیون دلار را بسته است. دیگر سرمایه گذاران عبارتند از Zanichelli Venture، M Venture Partners، 27V، Pavan Katepalli ، مدیر ارشد سابق آموزش در Trilogy Education ، به همراه سرمایه گذاران موجود SOSV و 500 Startups.

در حالی که ابتدا خود را به عنوان سالن عضویت برای تجارب یادگیری ، شرکت تازه تاسیس سال 2019 سرمایه خود را جمع آوری کرد تا بیشتر در آخرین تکرار خود سرمایه گذاری کند: یک بستر مهارت برای SMB ها.

در حال حاضر ، NewCampus محتوای داخلی را ایجاد می کند ، و سپس از متخصصان صنعت می خواهد که وارد کار شوند و تخصص خود را اضافه کنند. انتظار می رود کاربران بین 4 تا 5 ساعت در هفته را برای کار اختصاص دهند ، 90 دقیقه از آن زمان به کارگاه های زنده و تحت هدایت مربیان اختصاص می یابد. مطالب با سایر برنامه های آنلاین با تمرکز بر مهارت های فلسفی بیشتر ، مانند ایجاد یک محیط امن برای تیم ها یا چگونگی حفظ دانش ، به جای موضوعاتی مانند Finance 101 متفاوت است. در حال حاضر ، محتوای آن کلی تر به نظر می رسد ، در خدمت مدیر در حال ظهور در tech ، نه اولین مدیر مدیریت یک راه اندازی fintech در هنگام چرخش.

newcampus-ux-seed

NewCampus کلاسهای زنده را برای مدیران اولین بار ارائه می دهد.

در حال حاضر ابزارهای زیادی برای آموزش نیروی کار در بازار وجود دارد: Udemy ، BetterUp ، Skillshare ، Udacity ، اما NewCampus اطمینان دارد که می تواند با فروش به بازاری که معتقد است محروم است: جنوب شرقی آسیا پیروز شود.

NewCampus شرکت هایی را هدف قرار می دهد که بین 500 تا 1000 نفر در منطقه جنوب شرقی آسیا حضور دارند. فن اشاره کرد که چگونه شرکت هایی مانند Grab ، GoJek و Carousell هنوز هم به مربیان محلی در کشورهایی مانند اندونزی ، تایلند و سنگاپور روی می آورند – به شرکت وی این فرصت را می دهد تا وارد شود و آموزش و پرورش و نام تجاری پیشرفته تری را به ارمغان بیاورد.

در حالی که هیجان هند در استخدام و حفظ استعدادها فراموش نشود ، بنیانگذار موسسه می گوید که این استارت آپ در بازارهای دیگر با شلوغی کمتر حضور دارد.

“[The customer] ممکن است یک شرکت 600 نفره فین تک باشد و دارای دفتر مرکزی در هنگ کنگ باشد ، اما تیم مدیریتی آنها در هنگ کنگ نشسته است ، تیم های فروش آنها در سیدنی ، ملبورن ، تیم توسعه دهندگان آنها در اندونزی و تیم فروش آنها در فیلیپین است و قبلاً خرابی مدیریت تیم های از راه دور در نوع خود پیچیده و ظریف است. ”فن گفت.

یائو حرکت “بهبود تنوع و تلاش برای شمول” در ایالات متحده را به “انگیزه تقویت ارتباطات میان فرهنگی در جنوب شرقی آسیا” تشبیه کرد ، “به دلیل چندپارگی بازار و سرعت رشد تیم ها در منطقه.” وی افزود که بسیاری از محصولات برتر مهارت مستقر در ایالات متحده “با بقیه دنیا صحبت نمی كنند” ، این به نیو كمپوس فرصتی می دهد تا مجموعه مربیان ، تمركز منطقه زمانی و محصول را برای كاربران نهایی خود درست كند.

سازمان های کوچکتر می توانند اشتراک های سالانه مدیران خود را برای شرکت در دوره های محتوای عمومی خریداری کنند ، در حالی که سازمان های بزرگتر می توانند هزینه برنامه های داخلی را که NewCampus سپس آنها را مدیریت و اداره می کند ، پرداخت کنند. مانند هر مدل کسب و کار B2B ، به نظر می رسد فروش شرکت به یک موسسه در مقابل یک فرد با گذشت زمان سودآوری بیشتری داشته باشد ، زمانی که شرکت راه اندازی خدمات خود را به صدها و هزاران مدیر آغاز می کند. با این حال ، یائو تأکید کرد که مزیت استراتژیک NewCampus بیشتر در کمک به ارتقاill سطح سازمان های کوچکتر است.

چه کسی واقعاً از سوخت گیری مجدد سود می برد؟

یائو گفت: “این در واقع به مشاغل کم هزینه ای که در آن قیمت ها به امکانات آموزش سنتی دسترسی ندارند ، خدمت می کند.” “در عین حال ، بسیاری از شرکت هایی که در حال حاضر با آنها کار می کنیم با حفظ چیزی که در شرکت آنها است آشنایی بیشتری دارند ، این کمی تعادل هر دو است.” تقسیم بین برنامه نویسی منفرد و برنامه نویسی داخلی در حال حاضر 50/50 است.

در حال حاضر حدود 80٪ از فراگیران NewCampus و 60٪ از مربیان آن را زنان معرفی می کنند.

تست کننده

آزمون NewCampus این است که آیا می تواند محتوای خود را به گونه ای مقیاس بندی کند که از صدها هزار مدیر نوظهور م effectiveثر باشد و شامل آن شود. این امر به شرکت نیاز دارد تا بسته به حرفه ، محتوای خود را در مسیرهای خاص مدیریتی جمع کند یا رشد کند و به مدیران فصلی نیز خدمت کند.

NewCampus در حال پیگیری اعتبار دانشگاه است ، که نشان می دهد در نهایت خود را جایگزین مدارک سنتی می کند. طرفداران این امر را تشبیه کردند که چگونه استارت آپ های فین تک ، نیم دهه پیش ، در تلاش برای ایجاد آگاهی و اعتماد به نفس در برند ، مجوزهای بانکی را کسب کردند.

از نظر تعدادی از سرمایه گذاران که عرشه زمین NewCampus را مشاهده کرده اند ، حرکت صدور مجوز برای دانشگاه شرط اصلی شرط بندی NewCampus است: اینکه می تواند به جایگزینی برای MBA تبدیل شود.

آیا edtech نیاز به آموزش عالی را تقویت یا محو خواهد کرد؟

مسئله دانشکده های بازرگانی مدرن این است که بسیاری از ابزارهای موجود در سطح بالا محتوا نیستند ، بلکه شبکه و نام تجاری به رزومه دانشجویی راه می یابد. گرچه ممکن است NewCampus به عنوان تمایز به اعتبار سنجی متکی باشد ، اما واقعاً باید به روش های مختلفی کمک کند تا به جامعه نشان دهد که محتوای آن – و مصرف کنندگان محتوای آن – مهم هستند. یائو فکر می کند ممکن است سرمایه گذاران از تعبیر NewCampus برای جایگزینی مدرک دانشکده بازرگانی منصرف شوند.

وی گفت: “آنها به نامهای بزرگی مانند استنفورد و هاروارد فکر می کنند.” “ما به طور كلی آموزش عمودی تجارت را می پذیریم ، افرادی كه به ما می آیند ، آنها افرادی نیستند كه وارد هاروارد شده اند ، آنها 100٪ افرادی هستند كه هرگز برای شروع هاروارد در نظر نگرفته اند با.”

تیم جدید

تیم NewCampus


منبع Tech Crunch