به گفته ناظر دیوید فینچر ، Mindhunter ، یکی از بهترین نمایش های Netflix ، “احتمالاً” برای یک فصل سوم برنمی گردد. فینچر در پاسخ به س Vال Vulture در مورد اینکه آیا درام جنایی واقعی نتفلیکس تا آنجا که به او فکر می کند انجام می شود ، پاسخ داد: “احتمالاً فکر می کنم”. دلایل؟ هزینه در مقابل بیننده و خساراتی که برای ادامه ساخت آن به فینچر وارد شد.
این به دنبال گزارش قبلی است که Mindhunter فصل 3 پس از آزادی اعضای بازیگر هولت مک کالانی ، جاناتان گروف و آنا تورو از قراردادشان ، “در حین تعطیلات نامحدود” بود. این اولین باری است که کسی از آن زمان در مورد آینده Mindhunter از فینچر می پرسد – او در حال حاضر Mank ، اولین فیلم خود را برای Netflix تبلیغ می کند.
فینچر به کرکس گفت: “گوش کن ، برای بیننده ای که داشت ، یک نمایش گران بود.” “ما در مورد” Finish Mank صحبت کردیم و سپس احساس شما را می بینیم “، اما صادقانه فکر نمی کنم ما بتوانیم این کار را کمتر از فصل دو انجام دهم. و در برخی از سطح ، شما باید واقع بین باشید در حدود دلار باید کره چشم برابر باشد. ”
بودجه و آمار تماشاگران فقط چند عامل بود – فینچر هفته های کار 90 ساعته را نیز تحمل کرد تا نمایش به پایان برسد.
“ما شروع به دریافت فیلمنامه برای فصل دوم کردیم [of Mindhunter]، و در نهایت به آنچه نوشته شده بود نگاه کردم و تصمیم گرفتم که هیچ یک از آنها را دوست ندارم. بنابراین ما آن را پرتاب کردیم و از ابتدا شروع کردیم. من Courtenay Miles را وارد کردم ، یک AD که می خواستم با آن کار کنم و می خواست بنویسد ، و او در نهایت همکاری مشترک Mindhunter را انجام داد. اما این یک هفته کاری 90 ساعته است. همه چیز را در زندگی شما جذب می کند. وقتی کارم تمام شد ، کاملاً خسته شدم و گفتم: “نمی دانم الان برای شکستن فصل سه آن را در خودم دارم یا نه.”
بنابراین کاملاً قطعی به نظر می رسد. با این اوصاف ، کرکس سخنی از سخنگوی نتفلیکس نقل قول کرده که با توجه به آینده این نمایش می گوید “شاید در عرض پنج سال”.

این هفته در Netflix و سایر پخش کننده های جدید چه خبر است
بهترین مستندهای نتفلیکس
بهترین فیلم های نتفلیکس

آینده نامشخص
شکارچی ذهن همیشه غیرممکن به نظر می رسید: هفت قسمت از 19 قسمت نمایش توسط خود فینچر کارگردانی شده است که به عنوان یکی از بهترین فیلمسازان نسل خود شناخته می شود. اما به همین دلیل بسیار عالی بود ، با استعداد بصری و کمال گرایی فیلمساز ، نمایش را بسیار بالاتر از سایر درام های جنایی سنگین قرار داد.
در این نمایش ایجاد اصطلاح “قاتل زنجیره ای” به عنوان راهی برای درک رفتار قاتلانی که توسط FBI تحقیق شده است ، کاوش شد. شخصیت های داستانی این نمایش ، با الهام از افراد واقعی ، در تحقیقات خود با چهره های واقعی بسیاری مواجه شدند ، از جمله چارلز مانسون در فصل 2.
فینچر پیش از این به نتفلیکس فیلم هایی مانند شبکه اجتماعی و دختر رفته را ساخته بود – بذر Mindhunter به وضوح در Zodiac 2007 کاشته شده است ، با بازی Jake Gyllenhaal ، یکی دیگر از درام های جنایی واقعی در مورد یک قاتل معروف سریال.
آنچه درباره فصل 3 آکادمی چتر می دانیم


منبع Tech Radar