فقط 30 ساخته می شود که قیمت هر کدام حدود 164000 دلار استرالیا است

ترمیم کننده و مبدل اتومبیل بریتانیایی ، RBW EV Classic Cars ، از جدیدترین ساخته خود رونمایی کرده و یک MG B Roadster کلاسیک را به یک ماشین الکتریکی تبدیل کرده است.
این طرح اگرچه هنوز در فرم نمونه اولیه است ، ساخت 30 نمونه با قیمت هر کدام 90،000 پوند (164،000 دلار استرالیا) به اضافه مالیات قابل اجرا است.
RBW MG B به صورت استاندارد با شش باتری لیتیوم یونی ارائه می شود ، اگرچه می توان با حداکثر هشت باتری برای بهبود برد مورد استفاده قرار داد.
RBW با داشتن شش باتری زیر کاپوت ، ادعا می کند برد MG B 257 کیلومتر است. افزودن باتری هفتم ، این برد را به 322 کیلومتر می رساند. هیچ محدوده ای با باتری هشتم روی آن نقل نشده است. شارژ مجدد هشت ساعت طول می کشد.

نیرو به یک موتور الکتریکی نصب شده در عقب ارسال می شود که 70 کیلو وات را از بین می برد. سرعت 0-96 کیلومتر در ساعت (60 مایل در ساعت) 9.0 ثانیه است در حالی که حداکثر سرعت آن 129 کیلومتر در ساعت است.
این سیستم الکتریکی توسط Zytek Automotive ، یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به غول خودروسازی آلمان ، Continental AG طراحی و مهندسی شده است.
تحت بدنه کاملاً جدید ، MG B از زیر بناهای مدرنی از جمله تنظیم تعلیق استخوان دوتایی سفارشی و سیستم ترمز احیا کننده بهره مند است. علیرغم اینکه دوره درست به نظر می رسد ، چراغ های جلو LED هستند در حالی که در عقب ، جایی که درپوش پرکننده سوخت وجود داشت ، در نقطه شارژ قرار دارد.

مدرنیته با فضای داخلی چرمی ، ناوبری ماهواره ای از طریق صفحه نمایش لمسی 7.0 اینچی پایونیر ، دو نقطه USB ، یک خوشه ابزار مدرن و پنجره های برقی ادامه می یابد.

14 انتخاب رنگ ، شش گزینه چرخ و انتخاب سقف نرم یا سخت وجود دارد.
RBW EV Classic Cars همچنین اعلام کرده است که در حال کار بر روی نسخه MG B GT با سقف ثابت است ، در حالی که وب سایت آن اعلام کرده است که می تواند یک پیشرانه برقی کامل را در Jaguar E-Type شما جای دهد.


منبع : Car Advice