اگر والدین بودن را تجربه کرده باشید ، به خوبی در دنیای کوچک و کاملاً شگفت آور پوشک های یکبار مصرف تبحر دارید. ممکن است راهنما در راه باشد.

Kudos ، استارتاپی که با در نظر گرفتن پایداری بدنبال ابداع مجدد پوشک یکبار مصرف است ، از بسته شدن دور تأمین مالی 2.4 میلیون دلاری امروز خبر داد. سرمایه گذاران عبارتند از: Foundation Capital ، XFund ، PJC ، Precursor Ventures ، Liquid 2 Ventures ، SV Angel ، Underscore VC ، Alpha Bridge Ventures ، April Underwood و موارد دیگر.

بنیانگذار و مدیر عامل آمریتا سایگال می گوید که Kudos اولین و تنها پوشک یکبار مصرف کودک است که مهر و موم طبیعی پنبه ای را از Cotton Inc بدست آورده است زیرا 100٪ پنبه به جای پلاستیک روی پوست کودک لمس کرده است. آنها همچنین با چهار برابر مواد گیاهی بیشتر از پوشک یکبار مصرف بالای آن ساخته شده اند.

پوشک یکبار مصرف از لایه های زیادی تشکیل شده است. پوشک یکبار مصرف شما از مارک هایی مانند هاگیز ، پمپرز و غیره به طور متوسط ​​از مواد پتروشیمی ، پارچه هایی مانند پلی استر و پلاستیک زیادی استفاده می کند. در واقع ، علی رغم احساس نرم بودن ، بیشتر ورق بالایی یکبار مصرف پوشک (بخشی که با پوست کودک شما تماس می گیرد) از پلاستیک ساخته شده است.

Kudos به جای آن از پنبه ارگانیک استفاده می کند ، و تمرکز خود را بر استفاده از مواد سبز ، با هسته جاذب پوشک ساخته شده از تفاله چوب چوب است که کاملاً بدون کلر است و از طریق شورای نظارت بر جنگل برداشت می شود.

همه آنچه گفته شد ، سایگال توضیح داد که عملکرد به همان اندازه ترکیب پوشک مهم است و گفت که اکثر والدین احساس می کنند که رفتن به یک محصول سازگار با محیط زیست گاهی به معنای تجارت با عملکرد است. وی توضیح داد که چگونه والدین معمولاً استاندارد بسیار بالاتری برای محصولات نوزادان نسبت به محصولات خود دارند.

سیگال گفت: “هنگامی که به محصولات مراقبت از زنانه فکر می کنم ، ممکن است به سراغ یک محصول دوستدار محیط زیست بروم و اگر کمی عملکرد کمتری داشته باشد ، دردناک خواهد بود. “اما با والدین ، ​​اگر بچه آنها بثورات پوستی پیدا کند ، این امر بر زندگی و خواب آنها تأثیر می گذارد. وقتی نوبت به پوشک می رسد ، والدین حاضر نیستند همین محصول را برای یک محصول پایدار داشته باشند. “

ممکن است مثل من در مورد قابل دفاع بودن محصولی از این دست تعجب کنید. چه چیزی باعث می شود بازیکنان بزرگ یک پوشک پایدار و پایه پنبه ای تولید نکنند.

به گفته سایگل ، مارک های بزرگ باید کل فرآیند تولید خود را تغییر دهند تا از پلاستیک به پنبه تبدیل شوند. سیگال در واقع شغل خود را در P&G رها کرد ، جایی که با مشاور مهندسی پوشک کودوس ، جیم کیگلی (رئیس سابق خود در P&G) آشنا شد.

آنچه در این باره گفته بود ، در بیانیه ای آماده ، در اینجا آمده است:

مارک های بزرگ نیاز به تعمیرات اساسی تجهیزات پیوند خود دارند ، زیرا فناوری فشار آنها و سایر افراد برای اتصال فقط با مواد پایه پلاستیکی کار می کند. این فقط با مواد طبیعی کار نمی کند. این امر به صرف زمان و هزینه بالایی نیاز دارد ، در حالی که از انعطاف پذیری آنها برای اجرای محصولات فعلی که رهبران بازار هستند ، کاسته می شود.

Kudos با مدل اشتراک D2C کار می کند و یک جعبه ماهانه بر اساس تغییر اندازه و وزن کودک شما با قیمت 78 دلار در ماه ارائه می دهد. مردم همچنین می توانند جعبه ای (با سه تا پنج روز عرضه) را به مبلغ 14 دلار با قیمت 14 دلار خریداری كنند.


منبع Tech Crunch