Kuaishou Technology ، یک شرکت چینی که بسیاری آن را رقیب ByteDance می دانند ، روز چهارشنبه گفت که برنامه جنجالی ویدئویی کوتاه Zynn خود را در اواخر این ماه تعطیل می کند. این برنامه فقط در ایالات متحده در دسترس بود

این شرکت که ماه گذشته اعلام کرده بود 1 میلیارد کاربر فعال ماهانه جمع آوری کرده است ، توضیحی در مورد دلیل خاموش کردن این برنامه ارائه نداد ، که از زمان راه اندازی آن در ماه مه سال گذشته با جنجال مواجه شد.

تحقیقی در سال گذشته نشان داد که Zyn به کاربران برای تماشای فیلم ها پرداخت می کند تا به طور سطحی رتبه خود را در فروشگاه App iOS ایالات متحده ارتقا دهد. این برنامه ، که شبیه TikTok است ، نیز از Play Store خارج شد زیرا گزارشات نشان می دهد که این پلت فرم مملو از فیلم هایی است که از برنامه های دیگر سرقت شده است. پس از شکایات مشابه ، از فروشگاه App Apple خارج شد.

در بیانیه ای ، سخنگوی Kuaishou گفت که تصمیم برای توقف خدمات Zynn بر کاربران دیگر بازارها تأثیر نمی گذارد. Kuaishou همچنین برنامه های مشابهی را در بسیاری از بازارهای دیگر از جمله آمریکای جنوبی (به عنوان Kwai) و منطقه آسیای جنوبی (به عنوان Snack Video) اجرا می کند.

این شرکت که در ابتدای امسال 5.4 میلیارد دلار در IPO خود در هنگ کنگ جمع آوری کرد ، گفت: “استراتژی ما برای بازارهای بین المللی بدون تغییر باقی می ماند.”

به گفته پلتفرم بینایی موبایل App Annie (داده های آن را یکی از مدیران صنعت با TechCrunch به اشتراک گذاشت) ، برنامه Zynn در ایالات متحده موفق به جذب کاربران در ایالات متحده نشد. )

Kuaishou ، رقیب چینی TikTok تبدیل به یک بازار آنلاین محبوب می شود


منبع Tech Crunch