گناه ترین لذت پنهانی شما چیست؟ برای من این است که از بازی Batman Vs Superman 2016 لذت می برم. برای روشن بودن ، فکر نمی کنم فیلم خوبی باشد. اما این فیلم فوق العاده قهرمان سال 2016 بود ، برای من: یک آشفتگی خشمگین ، نفخ ، خشن که به نوعی منعکس کننده احساسات کلی من در مورد یک سال آشفتگی سیاسی بود.
Captain America: War Civil ، در همان زمان منتشر شد و به بررسی موضوع مشابه ابرقهرمانان و آسیب های وثیقه ای پرداخت ، بسیار بهتر بود. اما کارگردان زاک اسنایدر نوع فیلمی را که هرگز در MCU نمی بینید ساخته است: تصویری خودسوز ، بسیار طولانی و مقرون به صرفه که هیچکدام از سرگرم کننده های شما را که احتمالاً باید در یک فیلم ابرقهرمانی قرار دهید ندارید. .
این فیلم بسیار عصبانی است: مردم از سوپرمن بخاطر نابودی کلانشهر عصبانی هستند. سوپرمن به دلیل حمله خشونت آمیز به مجرمان از بتمن عصبانی است. بتمن از سوپرمن عصبانی است زیرا او را به دلیل مرگ کارمندانش مقصر می داند. لکس لوتور از سوپرمن عصبانی است زیرا او میلیاردر حسودی است و هیچ کاری بهتر از این ندارد. بتمن در مقابل سوپرمن این خشم شدید را در مورد دو عمل اول خود دارد ، قبل از این که فیلم در کل به سمت چپ بپیوندد و در پایان به یک هیولای بزرگ تبدیل شود.
همانطور که می گویم ، فکر نمی کنم خیلی خوب باشد. اما چیز قانع کننده ای در مورد آن وجود دارد ، و این فیلمی است که من دوست دارم در مورد بحث و تفریح ​​با مردم بخوانم. در لیگ عدالت پیگیری سال 2017 واقعاً چیزی که بخاطر بسپاریم وجود ندارد ، که علی رغم تلاشهای گسترده برای بازخوانی این فیلم در پشت صحنه ، احساس می کرد که یک تلاش بدبینانه برای ساخت مجدد یک فیلم دیگر در یک موج شفاف از یک فیلم MCU شاد است.
این یک کل اتلاف وقت بود ، و با توجه به این که نتیجه نهایی در هر صورت در گیشه سقوط کرد ، وارنر بروس نیز ممکن است برنده کارگردان اسنایدر را آزاد کرده و خود را نیز 20 میلیون دلار گزارش کند ، نگران نباشید که ارزش سه سال ما را نیز خرج کند. هشتگ
حالا ، اسنایدر با ارائه برش فیلم در سال 2021 برای سرویس جدید پخش HBO Max ، عکس خود را می گیرد. برای او خوب است اسنایدر به دلیل مرگ غم انگیز دخترش مجبور شد از تولید اصلی لیگ عدالت خارج شود. با توجه به شرایط موجود ، او سزاوار فیلمش است.

نحوه تماشای فیلم های بتمن به ترتیب

2021’s The Batman: درباره فیلم چه می دانیم؟
نحوه تماشای فیلم های X-Men به ترتیب

(اعتبار تصویر: برادران وارنر)
چرا Snyder Cut برای HBO Max معنی دارد
در همین حال ، HBO Max ، قبل از راه اندازی سرویس پخش جریان در تاریخ 27 مه ، بزرگترین بازاریابی احتمالی را که می توانست درخواست کند ، به دست آورد. فیلم recut می تواند تقریباً چهار ساعت طول داشته باشد (و طبق گزارش THR به شش قسمت به سبک تلویزیون تقسیم شده است) و به آنها یک سریال منحصر به فرد می دهد تا در سال 2021 مشتاقانه منتظر باشند.
پاسخ به اخبار Snyder Cut تقسیم شد: مبارزان (اگر این چیزی باشد که شما این روزها در خانه خود نشسته اید و توییت می کنید) خوشحال بودند ، در حالی که دیگران ناله کردند که فیلم حاصل احتمالاً خیلی بهتر از نسخه اصلی نخواهد بود و این نمونه دیگری از یک شرکت بزرگ که پسران عصبانی اینترنتی را درگیر می کند.
حداقل عنصر آن در مبارزات انتخاباتی ‘Release the Snyder Cut’ وجود دارد ، حتی اگر من مطمئن هستم که بسیاری از طرفداران فقط نیت خوبی دارند. فقط کافی است پاسخ های شرم آور توییت مدیر عامل جایگزین جوس ودون را در اینجا بررسی کنید ، و مشخص است که یک ماده زیرین شرور برای بخش هایی از جنبش وجود دارد که دیدن اخبار را به عنوان یک چیز جهانی مثبت دشوار می کند (نکته جانبی: تصور کنید اصول واقعی داشته باشید که مربوط به فیلم بدی نبود که با بتمن و سوپرمن).
با این وجود ، گذشته از این ، مهم نیست که چه خبرهایی راجع به آن فکر می کنید ، نوبت جالب وقایع است. این در واقع اولین بار نیست که چنین اتفاقی با یک فیلم DC رخ داده است – برش “ریچارد دونر” از سوپرمن 2 در سال 1980 ، این کارگردان را مشاهده کرد ، هرچند خیلی دیرتر و در مقیاس کوچکتر ، کار مشابهی انجام دهد. منابع THR می گویند این پروژه می تواند بین 20 تا 30 میلیون دلار هزینه پس از تولید داشته باشد.
این موضوع است: من فکر می کنم اسنایدر فیلمی را منتشر خواهد کرد که جالب تر از Justice League است. من مطمئن هستم که در نهایت فیلم Justice League او را به یاد ماندنی ، عجیب جذاب و با ارزش صحبت کردن در مورد سالها بعد ، پیدا خواهم کرد ، این همان احساسی است که من در مورد Man of Steel و Batman Vs Superman احساس می کنم. با این حال ، من اطمینان ندارم که نتیجه نهایی خوب خواهد بود ، حتی اگر من از تأیید دیمون لیندلوف Watchman استفاده کنم.
و از بعضی جهات ، من حدس می زنم که نمی دانم نقطه Snyder Cut در یک سطح فرهنگی چیست. آیا این تاریخچه بازنویسی است؟ آیا این وارنر اعتراف می کند که فیلم اصلی بد بوده است؟ آیا این با یک سرمایه گذاری صدها میلیون دلار به دنباله صحیح لیگ عدالت منجر می شود؟ به احتمال زیاد هیچ یک از این موارد نیست. برش Snyder فقط چیزی است که اتفاق می افتد. اما من مطمئن هستم که افراد حتی اگر ایده آن را دوست ندارند ، آن را تماشا می کنند.
چگونه می توانید با چنین سفری عجیب و غریب از یک فیلم دور شوید؟
برای عادلانه بودن با اسنایدر ، به نظر می رسید كه عدالت ليگ وقتی او هنوز کارگردانی اش را سرگرم کننده تر از بتمن در مقابل سوپرمن بود. این تریلر 2016 در سن دیگو طنز کام نشان داده شد ، و در حالی که موسیقی بیش از حد از آن لذت می برد ، برخی از لحظات این تریلر (دیدار با بر آلن با بروس وین) به عنوان نکات برجسته فیلم تمام شد.

نکته برای کسانی که برای اکران فیلم recut تلاش می کنند این است که به اسنایدر اجازه می دهد تا وقتی که او دید ، قوس سه فیلم خود را تمام کند. دبورا اسنایدر تهیه کننده این فیلم به THR گفت: “این فیلم اوج سفر یک قهرمان بود که همه این شخصیت ها در آن ادامه یافتند.” “و ایده این بود که همیشه آنها را بسازیم تا قهرمانانی باشند که مردم از آنها انتظار داشتند.”
چشم انداز اسنایدر و فیلمنامه نگار کریس تریو از بتمن یک الکلی بود که بی رحمانه جنایتکاران را در ماشینش شلیک کرد. من فکر نمی کنم که تفسیر او از ابرقهرمانان DC همیشه به سلیقه همه برسد. اما من می دانم که هر نسخه ای از لیگ عدالت را با او ارائه می دهد ، سالها بعد در مورد آن فکر خواهم کرد – بهتر یا بدتر.
نحوه تماشای فیلم های مارول به ترتیب


منبع Tech Radar