پیش از آن انتظار می رود قیمت IPO در اواخر امروز ، راه اندازی Insurtech با پشتیبانی SoftBank Lemonade دامنه قیمت مورد انتظار خود را بالا ببرد. پس از هدفگذاری اولیه 23 تا 26 دلار برای هر سهم در اولین حضور خود ، Lemonade اکنون قصد دارد سهام خود را با قیمت 26 تا 28 دلار برای هر سهم بفروشد.


تعویض نگاه روزانه به استارتاپ ها و بازارهای خصوصی برای مشترکان Extra Crunch است. برای دسترسی کامل و استفاده 25٪ از اشتراک خود ، از کد EXCHANGE استفاده کنید.


دامنه جدید باعث افزایش لیموناد می شود ارزش پیش بینی شده ، سودآوری برای راه اندازی های Insurtech مانند Root ، Kin ، MetroMile ، Hippo و دیگران است. اگر لیموناد مجبور شد قیمت خود را کاهش دهد ، ارزش ارزیابی معاصرانش وقتی می رفتند تا سرمایه های بیشتری را جمع کنند ، تحت فشار قرار می گرفتند. اما با توجه به اینکه Lemonade خاطر نشان می کند که بازار برای سهام خود قیمت بالاتری را متحمل خواهد شد ، روز خوبی برای نوآوری هایی است که به دنبال بازسازی محصولات بیمه ای به روش دیجیتال هستند.

امروز صبح ، بیایید محدوده جدید ارزیابی لیموناد را بررسی کنیم ، آن را با ارزیابی نهایی خصوصی شرکت مقایسه کنیم و بدانیم که آیا می توانیم درک کنیم که چرا سهام بورس ممکن است از شرکت با قیمت جدید خود پشتیبانی کند. پس از آن ، ما چندین یادداشت از افراد در مورد IPO و نحوه فکر کردن آنها ممکن است فقط برای تفریح ​​به اشتراک بگذاریم.

بطرف بالا

Lemonade در نظر دارد مانند گذشته 11 میلیون سهم بفروشد ، بنابراین این شرکت در صدد نیست تا سهام بیشتری از سهام را برای پرداخت بدهی بفروشد. در محدوده قیمت جدید خود ، Lemonade سهام خود را به ارزش بین 286 میلیون دلار و 308 میلیون دلار فروخته می کند ، که در رده های ابتدایی جدید خود چند ده میلیون بیشتر از آنچه پیش بینی شده بود با اولین بازه قیمت گذاری IPO خود (253 میلیون دلار و 286 میلیون دلار) پیش بینی کرده بود.

این شرکت دارای دو محدوده ارزش گذاری است: یکی بدون سهام 1.65 میلیون که سهام داران آن در صورت انتخاب می توانند با قیمت IPO خود خریداری كنند و دیگری شامل آن سهام باشد. بدون داشتن ارزش اضافی ، لیموناد با ارزش 1.43 میلیارد دلار تا 1.54 میلیارد دلار ارزیابی می کند. از جمله سهام اضافی ، لیموناد 1.47 میلیارد دلار تا 1.58 میلیارد دلار ارزش دارد.


منبع Tech Crunch