Huawei Mate Xs هنگامی که در ابتدا به عنوان Mate X در ابتدای سال 2019 راه اندازی شد ، مورد توجه من قرار گرفت. با فرود در MWC 2019 در بارسلونا ، اسپانیا ، تلفن تاشو به زیبایی مشهور در پشت شیشه نمایش داده شد ، و فرصت های دستی بسیار سختی وجود داشت – و متأسفانه نتوانستم آن را امتحان کنم.
در ابتدا برای فروش در ژوئن سال 2019 ، تا ماه نوامبر به تعویق افتاد و فقط در دسترس چین بود ، و تلاش های من برای دستیابی به همه جا با هیجان انگیزترین تاشو به دور بود.
در آن زمان رقابت پراکنده بود. Royole FlexPai وجود داشت که به جای یک محصول اصلی ، مانند یک نمونه اولیه خشن کار می کرد و کار می کرد ، و Samsung Galaxy Fold که پیش از آن حتی پس از ایجاد واحدهای نقد و بررسی صفحه نمایش و لولاهای لولا ، حتی در فروشگاه ها نیز ضربه می خورد ، سرانجام بعداً به فروش رفت. با اصلاحاتی برای این موارد

بررسی جامع و گسترده ما Huawei Mate Xs را بخوانید

ممنوعیت هواوی: پیامد جهانی توضیح داد

Samsung Galaxy Fold 2: تلفن تاشو بعدی برای راه اندازی؟

در حالی که Galaxy Fold به بسیاری از جهان اولین طعم واقعی یک تلفن تاشو را ارائه می داد ، طراحی آن بسیار سنگین و بدون حاشیه (در قسمت جلویی) به معنای این بود که کاملاً حمل کننده تاشو محصولی کاملاً مطلوب را به همراه ندارد. بسیار شبیه دستگاه نسل اول بود.
در مقابل Huawei Mate X در مقابل ، مطلوبیت اووزد را بدست آورد – و حتی بهتر شد که نسخه ای به روز شده با چیپست جدیدتر و دوام بهبود یافته در زیر moniker Huawei Mate Xs رونمایی شد ، و سپس در واقع برای خرید در بازارهای خارج از چین عرضه شد.
لباس برای تحت تأثیر قرار دادن
Mate Xs بخشی به نظر می رسد. تلفنهای تاشو هم برای یافتن تعادل دشواری باید هم آینده نگرانه و مطلوب به نظر برسند. و با داشتن یک برچسب قیمتی در آسمان ، مطمئناً شما یک وسیله خوب به دنبال دارید.
به جای انتخاب صفحه نمایش داخلی تاشو سامسونگ ، صفحه نمایش در Mate Xs به سمت خارج و عقب روی خود خم می شود و نتیجه آن یک طراحی باریک تر و روان تر است که هنوز هم به شما امکان می دهد تا هنگام استفاده از نیمی از صفحه نمایش به عنوان یک تلفن هوشمند سنتی استفاده کنید. تاشو
با این حال ، با فشار دادن یک دکمه قابل دسترسی ، قسمت عقب صفحه از بدنه آزاد می شود و به شما امکان می دهد آن را بکشید – و تماشای رابط یکپارچه از مستطیل سنتی پرتره یک تلفن به یک مربع تغییر می کند ، صفحه نمایش تبلت جادویی است.

(اعتبار تصویر: TechRadar) این انتقال آسان بین ایالات باعث می شود Mate Xs نسبت به Galaxy Fold ، Galaxy Z Flip و Moto Razr استفاده از آن آسان تر شود – همانطور که صفحه های خود روی خود می چسبند و شما را مجبور می کنند از (یا مشاهده) شهودی کمتری ، کوچکتر استفاده کنید. نمایشگر در خارج از گوشی.
در حالی که Galaxy Flip و Moto Razr به طور کلی فاکتورهای کوچکتری را ارائه می دهند ، اما در هنگام باز شدن صفحه نمایش خیلی بزرگتر از گوشی استاندارد ندارید. و آن نوع از دست رفتن نقطه از تلفن های قابل تاشو ، یعنی افزایش صفحه نمایش املاک و مستغلات موجود نیست – و هر دو دستگاه هنوز دارای برچسب قیمت قابل توجهی هستند.
بنابراین Mate Xs سهولت استفاده و نمایشگر بزرگتری نسبت به نمایشگرها دارد و از Galaxy Fold بسیار زیبا تر به نظر می رسد. به همین دلیل است که Huawei Mate Xs هنوز هم بهترین گوشی تاشو در حال حاضر است اما کامل نیست.
آیا با آن اشتیاق دارید؟
مهمترین نکته مهم کنونی تلفن های هوشمند هواوی ، ممنوعیت تحریم ایالات متحده برای این شرکت برای استفاده از مجموعه خدمات موبایل گوگل است.
این امر باعث می شود برنامه های اصلی Google و Play Store در Mate Xs در دسترس نباشند ، این بدان معنی است که تلفن تاشو باید به خدمات Huawei Mobile و متعلق به فروشگاه و برنامه نسبتاً جدید شرکت Gallery متکی باشد.
واقعیت ساده این است که فقط به اندازه برنامه های موجود در فروشگاه App یا فروشگاه بازی – به ویژه برای کسانی که در بازارهای غربی زندگی می کنند ، برنامه های زیادی در گالری برنامه موجود نیست. هواوی از این امر آگاه است و با توسعه دهندگان همکاری می کند تا برنامه های بیشتر و بیشتر بومی را به سیستم عامل منتقل کند.
شما می توانید برخی از برنامه ها (مانند WhatsApp ، Prime Video و Netflix) را از طریق بارگیری APK بارگذاری کنید ، که گالری برنامه ها و جستجوی گلبرگ هواوی می توانند شما را به سمت آن هدایت کنند.
خدمات پخش ویدیو یکی از بزرگترین ذینفعان این عامل شکل است. قادر به بیرون کشیدن دستگاهی به اندازه تلفن از جیب خود و سپس زدن صفحه به بیرون تقریباً دو برابر سطح آن هنگام تماشای برنامه های تلویزیونی و فیلم های در حال حرکت تفاوت بزرگی ایجاد می کند.
این که آیا شما در حمل و نقل عمومی ، هواپیما هستید ، یا در اتومبیل می نشینید ، داشتن یک صفحه بزرگتر بدون نیاز به گرفتن وسیله دوم مانند تبلت یا لپ تاپ با شما ، یک مزیت واقعی است.

(اعتبار تصویر: TechRadar) همچنین مرور وب ، ایمیل و کار راحت تر را امکان پذیر می کند ، اما شما قادر نخواهید بود به برنامه Gmail یا Google Drive و برنامه های مرتبط با Docs ، Sheets و Slides دسترسی پیدا کنید. مجموعه برنامه های بهره وری مایکروسافت هر چند در دسترس هستند (از طریق APK بارگیری) و به شما امکان دسترسی به امثال Word ، Excel و Outlook را می دهد.
هواوی به طور مرتب برنامه های جدیدی را به فروشگاه خود اضافه می کند و اخیراً برنامه TomTom Amigo ، Emirates پروازهای ، Mondly ، Marvel Strike Force و Merriam-Webster فرهنگ لغت را در زمان نوشتن اضافه کرده است.
استفاده از تلفن های هوشمند Huawei به معنای سرویس های Google نیاز به برخی از تنظیمات در عادات شما ندارد – برای مثال باید از Here Maps استفاده کنید – اما انتخاب برنامه رو به رشد است.
این که آیا انتقال به روشی متفاوت برای استفاده از تلفن شما ارزش قابل توجهی از خواسته های Mate Xs را دارد ، چیزی است که شما باید تصمیم بگیرید.
تلفن های قابل تاشو بیشتری در افق وجود دارد ، با شکایت Samsung Fold 2 سامسونگ برای ورود به این رویداد در 5 اوت ، به علاوه می دانیم Xiaomi ، TCL ، Oppo و موارد دیگر روی گزینه های تاشو خود کار می کنند – به علاوه ما هنوز منتظر هستیم Surface Duo مایکروسافت برای فروش.
اما در حال حاضر ، برای کاربران با ذهنیت آزاد که پول نقد دارند حفره ای را در جیب خود می سوزانند ، و به دنبال طعم عملکرد تلفن های قابل تاشو هستند ، اگر می توانید با سازش برنامه روبرو شوید ، Mate Xs بهترین گزینه است.
آیفون 13 یا 14 ممکن است یک گوشی قابل تاشو باشد

بهترین معاملات امروز Huawei Mate XS

هواوی Mate Xs 8.0 “تاشو …
آمازون

2،990 دلار

چشم انداز

سهام کم

اصلی Huawei Mate Xs 5G …
AliExpress

3،099.99 دلار

چشم انداز

ما روزانه بیش از 130 میلیون محصول را با بهترین قیمت بررسی می کنیم


منبع Tech Radar