HQ Trivia مرده است. امروز یک شرکت نزدیک به این شرکت تأیید کرد که این شرکت کارمندان 25 نفره خود را برکنار کرده و فعالیت های بازی های بی اهمیت ، ورزشی و کلمات خود را حدس می زند.

روسی یوسوپوف مدیرعامل و بنیانگذار HQ Trivia در کارهایی است که می توانست به دست آورد ، اما آنها خریدار روز گذشته بیرون کشیدند و سرمایه گذاران حاضر نیستند دیگر از این بودجه استفاده کنند. در بیانیه ای به دست آمده توسط CNN Business گفت: کری فلین.

وی ادامه داد: “ما از كسب وكار مستقر برای به دست آوردن دفتر مرکزی و ادامه ساختن چشم انداز خود ، پیشنهادی دریافت كردیم ، موافقت نامه های قطعی و اسناد حقوقی و تاریخ تعطیل فردا را اعلام كردیم و به دلایلی كه ما هنوز در حال تحقیق هستیم ، آنها ناگهان موضع خود را تغییر دادند و علیرغم بهترین ما تلاش ها ، ما نتوانستیم به توافق برسیم. “یوسوپوف می نویسد. متأسفانه سرمایه گذاران اصلی ما دیگر حاضر به تأمین اعتبار شرکت نیستند ، و امروز چنان مؤثر است که HQ عملیات خود را متوقف کند و به سمت انحلال حرکت کند. از امروز کارمندان و پیمانکاران خاتمه خواهند یافت. “

TechCrunch که در اکتبر سال 2017 راه اندازی شد ، نخستین پوشش از بازی 12 سؤالی را که مستقیماً توسط ویدیوی زنده ساخته شده توسط دو تن از بنیانگذاران سابق Vine آغاز شده ، نوشت. کاربران می توانند با پاسخ دادن به همه سوالات و در بازی های چند روزه حذف نشوند ، پول واقعی کسب کنند. HQ Trivia بالغ بر 15 میلیون دلار جمع آوری کرده بود ، از جمله سری A که توسط بنیان گذاران تأسیس می شد. در یک زمان ، بیش از 2.3 میلیون بازیکن همزمان داشت.

برنامه چیزهای بی اهمیت 1

اما سرانجام تازگی شروع به فرسودگی کرد. کلاهبرداران وارد شدند و پول جایزه را فقط به چند دلار یا سنت در هر برنده تقسیم کردند. کپی کیت ها در سطح بین المللی ظاهر شدند. مسائل مهندسی باعث شد تا کاربران از بازی خارج شوند.

سپس تراژدی رخ داد. بنیانگذار کالین کرول درگذشت. این مشکلات داخلی را در HQ Trivia تشدید کرد. توسعه محصول آهسته بود ، و باعث شد تا کاربران از بازی خسته شوند. انواع جدید بازی و ویژگی های ویروسی خیلی دیر تحقق یافته است.

یک کار شکنجه داخلی شکست خورده است که کارکنان برای درخواست حذف هیئت مدیره از هیئت مدیره خواستار حذف یوسوپوف از سمت مدیرعامل شدند. وقتی او توطئه را گرفت ، سازمان دهندگان این شورش اخراج شدند. روحیه غرق شد. تا ژوئیه سال 2019 ، بارگیریها فقط 8٪ از سالهای گذشته آنها بود و 20٪ از کارمندان از کار خارج شدند. HQ حدود 15 میلیون نصب تمام وقت را مدیریت کرد و در فوریه 2018 به 2 میلیون رسید ، در حالی که ماه گذشته طبق گفته های برج سنسور فقط 67،000 نصب داشت.

جهش در HQ Trivia نتوانسته مدیرعامل را برکنار کند

از بین رفتن HQ Trivia ماهیت ناخوشایند بازی و صحنه راه اندازی به طور کلی را نشان می دهد. کشش لحظه ای هیچ تضمینی برای موفقیت آینده نیست. محصولات باید بطور مداوم در حال تکامل و سازگاری با مخاطبان خود باشند تا از این نظر مرتبط باشند. و مدیران باید در ضمن ارتباط واضح با تیم های خود ، حتی در بین عدم اطمینان ، ، پیشگام شوند یا شرکت های خود را با گذشت سریع زمان از بین بروند.
منبع Tech Crunch