بازی های نسل
با توجه به اینکه PS5 و Xbox Series X اکنون در طبیعت حضور دارند ، TechRadar در حال بازگشت به بازی هایی است که این نسل را عالی کرده اند. ورود این هفته؟ کنترل (2019).

در Control ، درگیری در عنوان است: شما در نقش Jesse Faden بازی می کنید ، یک راننده خراشیده که ظاهراً در پایان یک رمز و راز بسته می شود ، وقتی او قدم به درهای آسمان خراش شهر نیویورک می گذارد که به عنوان دفتر مرکزی دفتر کنترل فدرال خدمت می کند. او معتقد است درونش برادر گمشده اوست. اما آژانس دولتی سایه دار در هرج و مرج است زیرا دشمن میان بعدی هر گوشه و کنار ساختمان را نفوذ می کند. این جسی است که دوباره بازیابی کند … شما تصویر را می گیرید.

مانند محبوبیت برجسته قبلی Remedy Entertainment ، Alan Wake ، Control یک بازی ماجراجویی سوم شخص است که با شدت زیادی تحت تأثیر رسانه های محبوب قرار گرفته است – در این مورد ، X-Files به سبک مردان دیوانه ساخته شده است – تا بازیکنان آنچه را اتفاق می افتد کشف کنند وقتی دنیای واقعی عجیب و غریب را ملاقات می کند این حس اغراق آمیز مکان ، همراه با وحشت ماورا الطبیعه و بازی تفریحی مهیج است که یک تجربه سرگرم کننده دلهره آور را به فروش می رساند.
اجرای Control از ایده آن چیزی است که آن را در بین بازی های نسل ما جایگاه خوبی پیدا می کند ، اما پیش فرض نیز شایسته ستایش است: این یکی از معدود موارد موجود در لیست است که یک IP اصلی است ، نه دنباله صیقلی یک حق رای دادن که قبلا مشهور شده است . هنگامی که جسی به مقر FBC می رود ، بازیکنان دنیای بازی را در کنار او کشف می کنند ، بیشتر از س questionsالات پاسخ پیدا می کنند.
اما پسر ، آیا لذت بردن از اینکه می توانیم بفهمیم چیست.

قبل از هر کس دیگری بهترین معاملات Xbox Series X را دریافت کنید!

به محض دسترسی جزئیات پیش سفارش و بهترین معاملات Xbox Series X برای شما ارسال می شود.

به من یادآوری کن

جزئیات سایر محصولات مرتبط از Techradar و سایر مارک های Future را برای من ارسال کنید.

جزئیات سایر محصولات مرتبط با اشخاص ثالث را برای من ارسال کنید.

هیچ اسپمی نیست ، قول می دهیم. در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید و ما هرگز بدون اجازه شما جزئیات شما را به اشتراک نمی گذاریم.

بازیکنان بازی را با هدایت عمیق تر جسی به FBC HQ ، یک ساختمان بتنی وحشیانه در اطراف یک رابطه ماورا الطبیعه باستان به نام قدیمی ترین خانه ، صرف می کنند در حالی که او در حالی که ضرب و شتم Hiss بین دو بعدی ، که از ساختمان استفاده می کند ، با مجموعه ای از اشیا-واقعیت پیچیده اداره همکاری می کند به عنوان یک ساحل برای تهاجم جهانی.

جسی ، یک شخص مخفی با اسرار خاص خود ، به عنوان مدیر جدید FBC به رهبری تبدیل می شود ، و تاریخچه خود را از یک سلسله فشار دهنده های مداد که سعی در مهار عجیب “ماوراural طبیعی” دارند ، باز می کند ، بنابراین بقیه می توانند خسته کننده خود را زندگی کنند ، زندگی عادی

بهترین بازی های PS4
بهترین بازی های Xbox One
بهترین بازی های نینتندو سوییچ

(اعتبار تصویر: Remedy Entertainment) کنترل گرفتن
خوشبختانه ، مزایای شغل جدید جسی شامل اسلحه تغییر شکل و مجموعه ای از قدرت در حال رشد از راه دور است که بازیکنان برای از بین بردن دشمنان Hiss – در واقع هواپیماهای بدون سرنشین اداری و نیروهای امنیتی از صفوف FBC را دارند – با رها کردن شادی آور استفاده می کنند. پاره کردن تکه های بتن از دیوارها برای پرتاب کردن دشمنان در حالی که با هجوم می روید و هوا را در هوا معلق می کنید تا زاویه های بهتری را برای عکس های مناسب قرار دهید ، یک شورش است. هر نقطه جدیدی از نقشه که از کنترل Hiss خارج کرده اید پس از یک آتش سوزی طولانی احساس یک برد خوب برای تیم انسان ها می شود.
تفنگ بازی و قدرت های روانی عالی هستند ، اما آنها فقط برای شادی واقعی پیش زمینه هستند: کشف اینکه FBC چه جهنمی است و چگونه این چیزهای Hiss را به طور سلطنتی فریب داد. مطابق قانون بازی ، معمولاً گزارش های متنی ، گزارش های صوتی و فیلم هایی که به صورت قطره ای تغذیه می کنند ، در اطراف دفاتر یکپارچهسازی با سیستمعامل پراکنده هستند. با توجه به اینکه این یک بازی حاوی فراطبیعی است ، البته بسیاری از اینها حکایت های جالب توجهی درباره زمان ورود یک چیز عجیب به شهر است که اغلب به عنوان سیخ شگفت انگیز از آمریکانا گفته می شود.
این کلاه قدیمی برای بازی در این روزها است ، اما کنترل از طریق طنز مجزا Remedy در نظر گرفته شده است ، و نتیجه یک رمز و راز ماجراجویی است که خود را خیلی جدی نمی گیرد. به جای مردان سیاهپوش براق ، پیشخوان های دولت لوبیا هستند که با اسلحه های منسوخ شده و دیوان سالاری با دنیای اخلاقی می جنگند.
این بازی از ترکیب کارمندان دولتی پیش پا افتاده که به سختی درپوش لاستیکی نفرین شده و یخچال ها را نگه می دارند لذت می برد در حالی که هیس ناخوشایند مهاجم تهدید می کند نظم را از هم می پاشد. با روحیه مدیر قدیمی راهنمایی خواهید شد ، اما برای شنیدن توصیه های جنجالی او باید تلفن دوار را بردارید. شما از طریق مکان و زمان در قدیمی ترین خانه دوربری خواهید کرد ، اما این کار را با قدم زدن در فراموشی ترین متل انجام می دهید.

(اعتبار تصویر: Remedy Entertainment / 505 بازی) هر چقدر جدی می خواهید
این بازی یک مرز خوب بین قدرت بخشیدن به بازیکن و براندازی تخیلات قدرت است و در آن جذابیت آن نهفته است. جسی با روکش کت چرمی جالبترین فرد در ساختمان است ، بنابراین بدیهی است که او برای هدایت باقچه های روی میز و پیراهن های قرمز امنیتی در آزاد سازی ساختمانی پر از اسرار عجیب و غریب انتخاب خواهد شد. بازیکنان احساس بدی خواهند کرد تا زمانی که در برابر رئیسان سختگیر یا موقعیت های عجیب و غریب (هرچند خوشحال کننده) واقعیت پراکنده فرومایه شوند. در حالی که برای به دست آوردن قلمرو ، بلکه همچنین برای درک بیشتر در مورد طبیعت شگفت انگیز و ترسناک قدیمی ترین خانه می جنگید.
اما این جسی نیز بر روایت خودش کنترل دارد. از لحظات آغازین بازی ، او با چند سرنخ و س questionsالات فراوان در مورد وقایع ماورا الطبیعه ای که در کودکی تجربه کرده است ، وارد ساختمان FBC می شود ، که برادرش را گرفت و یک موجودیت فرعی از ابعاد راهنمای خود را به او واگذار کرد. همانطور که می فهمد تاریخچه خودش با مأموریت FBC برای مهار عجیب و غریب از جهان در هم آمیخته است ، اعتماد به نفس او افزایش می یابد – نه یک بار که پاسخ کافی می گیرد ، بلکه یاد می گیرد بدون آنها اقدام کند (و لگد بزند).
کنترل کامل نیست ، با افزایش سختی و پایان ناگهانی ناخوشایند (خوشبختانه ، دو DLC بیشتر افسانه های جهان بازی را کشف می کنند). اما Remedy گوهر یک بازی AAA اصلی را در دریایی از دنباله ها و حق رای دادن تحویل داد – بازی ای که در اطراف یک محیط پرهیجان و یک رمز و راز اصلی ساخته شده و این اعتقاد را برای انسان ایجاد می کند که اگر شما می توانستید همیشه اتفاق عجیب تری داشته باشید اما فراتر از حد معمول آن را ببینید . با برخی از پتانسیل های جدی گرافیکی (این یکی از اولین بازی های دارای ردیابی اشعه ای) ، صداگذاری عالی ، نوشتن خوب و برخی از لحظات عالی (Ashtray Maze!) است ، کنترل واقعاً یکی از بازی های نسل ما است.
Games of the Generation: هرج و مرج فوق العاده قهرمانانه تنظیم شده Marvel’s Spider-Man برای PS4


منبع Tech Radar