تقریباً یک سال پیش ، تاد هوارد ، مدیر بازی Bethesda Games ، گفت که بازی “Fallout Shelter” این شرکت به نمایشگرهای تسلا می آید. این هفته ، از طریق به روزرسانی نرم افزار 2020.20 ، وارد این هفته شد ، که برای اولین بار در سیستم عامل راننده مورد توجه قرار گرفت تسلاکوپ.

Fallout Shelter جدیدترین – و یکی از بازی های مدرن تر – برای پیوستن به Arcade Tesla است ، ویژگی داخل اتومبیل که به رانندگان اجازه می دهد در هنگام پارک کردن وسیله نقلیه ، بازی های ویدیویی را انجام دهند. این شرکت به سال 2048 ، Super Breakout Atari ، Cuphead ، Stardew Valley ، فرمان موشک ، سیارک ها ، Lunar Lander و Centipede می پیوندد. این بازی همچنین شامل یک بازی تخته نرد تازه بهبود یافته (به معنی دشوارتر) و همچنین شطرنج است.

به روزرسانی نرم افزاری 2020.20 که بازی را به همراه چند پیشرفت دیگر به آن اضافه می کند ، هنوز به همه وسایل نقلیه تسلا نرسیده است ، از جمله مدل 3 در مسیر این گزارشگر (این وسیله نقلیه دارای به روزرسانی قبلی 2020.16.2.1 است که شامل بهبودهایی در بک گراند و طراحی مجدد تسلا Toybox).

با این حال ، JuliansRandomProject میزبان کانال YouTube یکی از معدود افراد خوش شانس بود که آن را دریافت کرد و ویدئویی را منتشر کرد که نگاهی به Fallout و نحوه عملکرد آن در وسیله نقلیه می دهد. Roadshow همچنین فیلم JuliansRandomProject را که در زیر تعبیه شده است ، کشف و به اشتراک گذاشت.

https://www.youtube.com/watch؟v=8eeetgLvia8

Fallout Shelter فقط یکی از ویژگی های جدید در بروزرسانی نرم افزار است. برخی از قابلیت ها به فرمان اضافه شده است تا صاحبان آن بتوانند از کنترل های ضامن برای پخش ، مکث و جستجوی ویدیو در حالت تئاتر استفاده کنند ، ویژگی ای که به صاحبان این امکان می دهد Netflix و سایر ویدیوها (در حالی که در پارک هستند) پخش کنند.

تسلا همچنین Trax را بهبود بخشید و به شما امکان می دهد آهنگ ها را ضبط کنید. Trax اکنون شامل نمای رول پیانو است که به شما امکان می دهد یادداشت ها را در یک آهنگ ویرایش و تنظیم کنید.
منبع Tech Crunch