سلام و خوش آمدید به Equity ، پادکست مخاطره آمیز TechCrunch که در آن شماره های پشت سر عناوین را باز می کنیم.

این Equity Monday است ، مسابقه هفتگی ما که آخرین اخبار بازار خصوصی را ردیابی می کند ، درباره هفته آینده صحبت می کند ، در برخی از دورهای اخیر بودجه تحقیق می کند و درباره موضوع یا روایت بزرگتری از بازارهای خصوصی بررسی می کند. می توانید نمایش را در توییتر دنبال کنید اینجا و خودم اینجا.

امروز صبح اخبار ترکیبی جالب بود ، از جمله برخی از ورودی های اولیه و اواخر مرحله شروع به کار ، همراه با جدیدترین اخبار بازارهای عمومی و بازی عالی IPO. خلاصه این:

  • موفقیت SaaS عمودی ServiceTitan در دور اخیر ارزیابی و ارزیابی آن ثبت شد. هر دوی اینها رشد اقتصادی آن را نشان می داد. بازار نرم افزار فقط عظیم الجثه است. این نیمه دیوانه است
  • IPO Deliveroo با توجه به به نظر رسیدن قیمت ، با شکست مواجه شده است. حاکمیت و نحوه برخورد آن با کارگران از جمله نگرانی هایی بود که سرمایه گذاران مطرح کرده اند.
  • و پس از آن شرکت چینی BiliBili در حالی که شرکت چینی بود ، در IPO هنگ کنگ خود با مشکل روبرو شد Zhihu پس از اولین حضور در ایالات متحده سقوط کرد – آیا بازارهای عمومی می توانند علاقه خود به سهام فناوری را کاهش دهند؟
  • از جنبه تأمین بودجه ، Ajaib سری A خود را گسترش داد ، Singular صندوق خود را اعلام کرد و Cazoo از طریق SPAC به عموم مردم راه می یابد.

خیلی زیاد بود ، اما چه زمانی هفته را شروع کرده ایم که چیزی کاملاً عقب مانده باشد؟ چهارشنبه گپ بزن!

حقوق صاحبان سهام هر دوشنبه در ساعت 7:00 صبح PST ، چهارشنبه و جمعه در ساعت 6:00 صبح PST کاهش می یابد ، بنابراین در ما مشترک شوید پادکست های اپل، ابری، Spotify و همه بازیگران!

مشاهده اولین پیشنهاد SPAC کازو از طریق شیشه جلو اتومبیل کاروانا
منبع Tech Crunch