در روزها و هفته ها بعد از تسلا مدیر عامل شرکت الون مسک ، سایبرتراک – یک وسیله نقلیه با الهام پس از آخرالزمانی را که از جنس فولاد نورد سرد است- فاش کرد – گمانه زنی های زیادی در مورد اینکه آیا آن را کوچکتر خواهد کرد هنگامی که واقعاً آن را به بازار عرضه کند ، وجود داشت.

تولید Cybertruck هنوز راه طولانی ای ندارد. حتی کارخانه ای برای ساخت کامیون تمام برقی وجود ندارد. با این حال ، موسک شنبه در مورد اندازه آن توضیحاتی ارائه داد. ماسک در توییتی نوشت: «دیشب طرح را با فرانتس مرور کرد. حتی 3٪ کوچکتر خیلی کوچک است. تقریباً به همان اندازه خواهد بود ما احتمالاً در یک مقطع یک کامیون کوچک و تنگ جهان را انجام خواهیم داد. ” (ماسک به رئیس طراحی تسلا Franz von Holzhausen اشاره داشت. و فرض می کنیم موسک قصد داشت کامیون “تنگ” و نه “محکم” بنویسد.)

توجه به این تغییر حائز اهمیت است زیرا وی به جی لنو گفت كه وسیله نقلیه در واقع 5٪ خیلی بزرگ است ، با توجه به یك فیلم تیزر كه تبلیغ قسمت بعدی گاراژ جی لنو را كه چهارشنبه از CNBC پخش می شود ، پخش می شود. وی به لنو گفت: “اگر ما فقط نسبت ها را بدست آوریم و 5٪ آنها را رها کنیم ،” بعداً افزود: “باید در یک گاراژ معمولی جا بیفتد.”

موسك قبلاً گفته بود كه شركت احتمالاً می تواند عرض سایبرتراك را با اینچ كاهش دهد و “ممكن است بدون از دست دادن ابزارهای نرم افزاری یا زیبایی شناسی ، طول آن را به 6 اینچ كاهش دهد.”

تسلا ابعاد وسیله نقلیه را به اشتراک نگذاشته است. و TechCrunch نتوانست نوار اندازه گیری را در پرتاب ارائه دهد. (درس آموخته شده).

در دو ماه گذشته ، مسک از طریق توییتر چند به روزرسانی دیگر در مورد فضای مجازی در اختیار Cyberruck قرار داده است ، و خاطرنشان کرد که این شرکت در حال افزایش مسافرت تعلیق هوایی برای پیمودن جاده بهتر است و “این برای مدتی شناور خواهد شد”. بیشتر توضیح بدهید.

به همین دلیل تسلا Cybertruck نگاه دیوانه وار خود را دارد

تسلا گفت که این سه نوع سایبرتراک را ارائه می دهد. طبق مشخصات موجود در وب سایت خود ، ارزان ترین نسخه ، یک مدل تک موتور و چرخ محرک عقب ، 39.900 دلار هزینه ، ظرفیت بکسل 7،500 پوند و بیش از 250 مایل برد دارد. نسخه میانی یک موتور تمام چرخ با دو موتور است ، ظرفیت بکسل بیش از 10،000 پوند دارد و با یک بار شارژ قادر خواهید بود بیش از 300 مایل را طی کنید. مدل AWD دوگانه موتور 49900 دلار قیمت دارد.

نسخه سوم دارای سه موتور الکتریکی و محرک تمام چرخ ، ظرفیت بکسل 14000 پوند و برد باتری بیش از 500 مایل خواهد بود. این نسخه که با عنوان “tri motore” شناخته می شود ، با قیمت 69،900 دلار قیمت دارد.
منبع Tech Crunch