DraftKings بازی NFT را شارژ می کند ، و اعلام می کند یک بازار با هدف تمیز کردن مجموعه های دیجیتال با مضمون ورزش و سرگرمی برای مخاطبان علاقه مندانش. این پلتفرم “اواخر تابستان امسال” شروع به کار می کند و یک توسعه بالقوه سودآور دیگر را برای شرکت شرط بندی های ورزشی فانتزی به نمایش می گذارد.

DraftKings در حال ورود به بازاری است که هم شلوغ و هم کم است – با وجود گزینه های زیادی در بازار NFT برای گروه طاقچه های امروز ، اگرچه با در نظر گرفتن میلیاردی که در چند ماه اول سال در این فضا جریان داشته است ، پیشنهادات هنوز سبک است. در این هفته ، سرمایه گذاران به NFT OpenSea بازار NFT 1.5 میلیارد دلار ارزیابی دادند. آزمایشگاه Dapper ، که NBA Top Shot را می سازد ، اخیراً با ارزیابی 7.5 میلیارد دلار گزارش شده است.

نوسانات موجود Dapper در فضا باعث می شود DraftKings فرصت های خارج از مشارکت های لیگ انحصاری را دنبال کند. NBA Top Shot به بازیکنان امکان می دهد “Moments” را از تاریخ NBA ، کلیپ هایی از بازی واقعی و فیلم بازیکنانی که از طریق لیگ و مشارکت انجمن بازیکنان به آنها دسترسی دارد ، خریداری کنند. علاوه بر NBA ، Dapper قبلاً با لیگ های دیگر همکاری کرده است.

جایگاه DraftKings در این فضا از مشارکت انحصاری با Autograph ، استارتاپ تازه تاسیس NFT که توسط تام بردی ، مهاجم تاسیس شده است ، حاصل خواهد شد. این شرکت با برخی از ورزشکاران برتر از جمله تایگر وودز ، وین گرتزکی ، درک جیتر ، نائومی اوزاکا و تونی هاوک معاملات انحصاری NFT را منعقد کرده است ، امیدوار است که بتواند پلت فرم خود را به عنوان قطب کلکسیون های شخصیت های ورزشی ایجاد کند.

فارغ از مشارکت ها ، DraftKings امیدوار است که با ساده سازی بیشتر روند پردازش کاربر ، به کاربران امکان خرید NFT را بدون بارگیری کیف پول با ارز رمزنگاری شده و در عوض خرید با دلار آمریکا ، در فضا ایجاد کند. هنگامی که سیستم عامل راه اندازی می شود ، کاربران می توانند NFT ها را از DraftKings خریداری کنند و از طریق سیستم عامل آنها را بفروشند یا معامله کنند.

برای DraftKings که از زمان راه اندازی در سال 2012 حدود 720 میلیون دلار بودجه جمع آوری کرده است ، توسعه NFT می تواند فرصتی برای هدایت مخاطبان فعلی آنها به سمت عمودی جدید باشد. تعداد کمی از استارت آپ های فن آوری موجود علیرغم علاقه وافر و علاقه زیاد سرمایه گذاران ، گسترش قابل توجهی در دنیای NFT داشته اند. مت کالیش ، بنیانگذار DraftKings ، به TechCrunch می گوید که جامعه فداکار این استارتاپ بزرگترین سرمایه آن برای پیروزی در فضای رو به رشد است.

کالیش می گوید: “DraftKings میلیون ها نفر در جامعه ما دارد که هر روز و هر هفته در سیستم عامل ظاهر می شوند.” “ما فکر می کنیم بزرگترین مزیت ما قدرت و اندازه جامعه ما است … [We] کره چشم ها را به میز می آورد. “


منبع Tech Crunch