برای کاربران تلفن همراه ، Discord یک ویژگی جدید اضافه می کند که می توانید در یک برنامه اجتماعی سنتی تر پیدا کنید. پس از انتشار این ویژگی در نسخه دسکتاپ Discord در اواخر ماه ژوئن ، این شرکت روز سه شنبه گزینه ای را برای کاربران برای سفارشی سازی پروفایل خود در برنامه های iOS و Android خود ارائه کرد.

گزینه جدید در منوی تنظیمات کاربر Discord در زیر “مشخصات کاربر” قرار دارد. در آنجا ، می توانید با 190 نویسه یا کمتر ، از جمله پیوندها و ایموجی ها ، مورد نظر خود را توضیح دهید. اگر رنگ نمایه پیش فرض جدید که Discord به شما اختصاص داده است با آن تکان نمی خورد ، می توانید رنگ نمایه سفارشی را انتخاب کنید کل کار شما. اگر هنوز گزینه ای را نمی بینید ، دوباره بررسی کنید زیرا این ویژگی به طور گسترده ای در حال اجرا است.

با افزودن پروفایل های سفارشی ، این شرکت همچنین به مشترکان برتر Nitro این امکان را داد که یک تصویر یا GIF متحرک را به عنوان بنر نمایه انتخاب کنند. گزینه ها برای رایانه دسکتاپ در حال حاضر بسیار رایج شده است ، اما ویژگی های سفارشی سازی اضافی به هر کسی که بیشتر از Discord در iOS یا Android استفاده می کند راهی برای خوش طعم کردن چیزها می دهد.

افزودن این ویژگی کوچک است ، اما این گامی به سوی برنامه چت است که بیشتر شبیه شبکه های اجتماعی پروفایل محور می شود. اتاق های گفتگوی Discord ، که به عنوان سرور شناخته می شوند ، مدتهاست که تنها تمرکز این پلتفرم بوده است ، اما این شرکت در ماه های اخیر موجی از ویژگی های کیفیت زندگی را معرفی کرده است.

Discord در اوایل سال جاری مکالمات موضوعی ، بایگانی خودکار و فضاهای رویداد های صوتی شبیه به Clubhouse را راه اندازی کرد و همچنین شرکتی به نام Sentropy را راه اندازی کرد که نرم افزار تعدیل پلت فرم با هوش مصنوعی را تولید می کند. این برنامه در حال حاضر یک سرویس کشنده برای چت صوتی و متنی مبتنی بر جامعه است و افزوده های اخیر باید به برنامه کمک کند تا کاربران بیشتری را فراتر از ریشه های متواضع بازی خود جذب کند.

Twitch UX teardown: The Anchor Effect و تصمیمات بدون خطر

اختلاف باعث ایجاد موضوعات می شود ، مکالمات جانبی که بایگانی خودکار می شوند


منبع Tech Crunch