دولت انگلستان ، مانند بسیاری از کشورهای دیگر جهان مانند ایالات متحده ، سرعت خود را در زمینه ارائه کمک در قالب وام برای مشاغل که تحت تأثیر بحران بهداشتی و درمانی و خاموشی های مرتبط با آن قرار گرفته ایم ، افزایش داده است. اقتصاد و زندگی همانطور که می دانستیم. اما شرکت های نوپا در ایالات متحده به طور فزاینده ای نگران این هستند که از آنها کنار گذاشته شود.

نامه سرگشاده ای به صدراعظم امروز منتشر شده و توسط بزرگترین “مقیاس های” انگلستان امضا شده است – مراحل بعدی ، بسیار با ارزش ، اما هنوز هم مبتنی بر سرمایه گذاری (و غالباً از دست دادن سرمایه گذاری) مانند Deliveroo ، Benevolent AI ، Citymapper. ، Graphcore و Bulb – از دولت انگلستان خواستند تا اتاقهایی را برای تأمین وام برای شرکتهایی مانند آنها فراهم کند.

آنها بطور خاص خواستار ایجاد یک کارگروه ویژه برای بررسی نحوه ساختن طرح های وام برای شرکتهایی مانند آنها و همچنین تغییر قوانین در سه طرح بزرگ هستند که قبلاً برای اسکان آنها اعلام شده است. به عنوان مشاغل دیگر دسترسی داشته باشید

نامه ای که در زیر به صورت کامل منتشر می کنیم ، اولین فریاد کمک نیست. در اوایل هفته جاری ، ابتکار عمل دیگری به نام SOS (Save Our Startup) نیز نامه ای سرگشاده منتشر کرد و خواستار دسترسی به همان طرح های وام دهی شد که سایر مشاغل دریافت می کنند. SOS شامل ده ها تن از راه اندازی های کوچکتر و تعدادی از VC هایی است که آنها را پشتیبانی می کند.

مسئله اصلی این بوده است که استارتاپ هایی که با ده ها یا صدها میلیون دلار بودجه از VC ها برای مقیاس رشد آنها حمایت شده اند ، ساخته نشده اند و یا با سودآوری به عنوان هدف کوتاه مدت یا حتی میان مدت ساخته نشده اند. بسیاری از آنها تاکنون به دلیل پول زیاد در دسترس این روزها از طریق بازارهای خصوصی – سرمایه گذاری ، دفاتر خانوادگی ، سهام خصوصی و غیره ، از لیست های عمومی (و رتبه های بعدی اعتباری ، برای مبتدیان) به مدت طولانی خودداری کرده اند. – برای رشد.

با این وجود ، همه اینها بر سلامتی اقتصاد گسترده تر و تقاضای مصرف کننده پیش بینی می شود که در وهله اول به رشد مشاغل آنها کمک کرده است. بحران فعلی بهداشت عمومی ، این مدل را بهم ریخته و به این معنی است که رشدی که این شرکتها انتظار داشتند ، در صورت عدم وجود ، به سادگی به شکلی که انتظار داشتند صورت گیرد. VC ها ممکن است برخی از مشکلات کمبود را انتخاب کنند – بزرگترین آنها هنوز هم سرمایه های کلانی را در دست دارند و در حال حاضر در اختیارشان بودجه های کلانی دارند و برای حمایت از شرکت های پرتفوی خود امیدوار کننده گام بر می دارند. اما ما نمی دانیم که تا چه مدت اثرات coronavirus طولانی خواهد شد و به احتمال زیاد این راه اندازیها ، مانند سایر مشاغل ، نیاز بیشتری دارند.

کشورهایی مانند فرانسه و آلمان این نابرابری تجاری را به خود اختصاص داده اند. آنها در پاسخ به تحولات اقتصادی و اجتماعی COVID-19 مقررات ویژه ای را برای اعطای وام به شرکت های نوپا ایجاد کرده اند و به ترتیب برنامه هایی با حمایت 4.3 میلیارد دلار و 2.2 میلیارد دلار پول دولتی در نظر گرفته شده اند. اما سه ابتکار اصلی ایالات متحده که اعلام شده است – طرح وام اختلال در مشاغل بزرگ Coronavirus ، تسهیلات تأمین مالی شرکت Covid و طرح وام قطع کار تجاری Coronavirus – دارای الزامات اساسی هستند که بطور موثر از راه اندازی نوآوری های مقیاس پذیر جلوگیری می کنند.

این موارد شامل مقررات مربوط به تعیین رتبه های اعتباری برای شرکتهای دولتی (مانند برنامه های بزرگتر وام) یا تأمین هزینه های مالی بسیار اندک است (مانند برنامه های وام کوچکتر) یا شرکتهای دارای بازده دارای درآمد سالانه هستند. بسیار بالا هستند (هر دو طرح CBILS و CLBILS آستانه گردش مالی مربوط به 45 میلیون پوند و 500 میلیون پوند).

در همین حال ، دولت انگلستان برای تشویق شرکت های نوپا برای ادامه ساخت و سازها به شیوه ای متمرکز ، اقدامات کوچکی انجام داده است – برای مثال ، هفته گذشته اعلام کرد 50 میلیون پوند کمک مالی به مشاغلی که در حال ساخت محصولات “تاب آوری” بهتر هستند تا به بهتر شدن شرکت ها کمک کند. بحران هایی مانند این در آینده اما برای شرکتهایی که مرتباً درآمدها (و هزینه ها و ضررهای مربوطه) را در دهها و صدها میلیون مشاهده می کنند ، کمک های بلاعوض در ده ها هزار دلار مانند قرار دادن قطره آب به اقیانوس است.

اما با شروع کارهایی که حدود 30،000 مشاغل و حدود 300،000 کارگر در ایالات متحده تشکیل می شود و مبالغ قابل توجهی به تولید ناخالص داخلی و عملیات کشور می رسد ، به نظر می رسد نادیده گرفتن برای مدت طولانی یک مشکل بزرگ است.

[letter follows below]

صدر اعظم ،

ما از اقدامات مهمی که شما برای کمک به مشاغل انگلیس از طریق بحران COVID-19 برداشته اید ، بسیار قدردانی می کنیم. اما به عنوان بنیانگذاران و مدیرعامل شرکتهای پیشرو در انگلستان ، ما نگران این هستیم که اگر تغییرات فوری در برنامه های فعلی ایجاد نشود ، بخش پیشرفته فناوری بریتانیا در معرض خطر قرار خواهد گرفت.

ما به عنوان شرکت های نوآورانه ما فناوری و سیستم هایی را ایجاد می کنیم که بخش ها را تغییر می دهند. برای مشتریان ، هزینه ها را پایین می آوریم ، استانداردها را بالا می بریم و برای جامعه دسته بندی های کاملاً جدیدی از محصولات و خدمات ایجاد می کنیم. ما برای بهره‌وری ، رشد پاک و صادرات انگلیس بسیار حیاتی هستیم.

اما متأسفانه ، برنامه های اعطای وام COVID-19 که شما به کار گرفته اید ، از شرکتهای تأسیس شده سود می برد و به شرکتهای آینده مانند ما کمک نمی کند.

مشاغلی که اداره می کنیم میلیون ها مشتری در سراسر انگلیس و خارج از کشور خدمت می کنند. ما در تلاش هستیم تا در این زمان دشوار به کشور کمک کنیم و با کمک به ده ها هزار مشاغل کوچک برای ادامه فعالیت ، کمک به مشتریان آسیب پذیر در دریافت خدمات ضروری و استفاده از فناوری های نوآورانه برای ارائه ابزارهای بهتر NHS برای مقابله با بیماری همه گیر.

بخش فناوری پیشرفته محصولات جدید و خلاقانه ای را معرفی کرده است که باعث بهبود زندگی میلیون ها مشتری در انگلیس و بسیاری دیگر در سراسر جهان شده است. ما تعداد بسیار زیادی از مشاغل با مهارت بالا ایجاد کرده ایم و در سراسر جهان صادر می کنیم.

بخش ما برای کمک به اقتصاد انگلیس به سرعت در پس از همه گیری عقب خواهد بود. جامعه فنی انگلیس یک موتور کلاس جهانی برای نوآوری و رشد است ، با این حال ، بر خلاف رقبای ما در فرانسه و آلمان ، هنوز پشتیبانی دولت را دریافت نکرده است.

شرکتهای ما همه و نه سرمایه گذاری کوتاه مدت سرمایه گذاری در فناوری و رشد را انجام داده اند ، به این معنی که در حال حاضر ما قادر به دسترسی به طرح هایی نیستیم که با مشاغل با سابقه طولانی تر طراحی شده اند. طرح های فعلی که شما به کار گرفته اید – صندوق تأمین مالی شرکت Covid (CCFF) ، طرح وام اختلال در تجارت بزرگ Coronavirus (CLBILS) و طرح وام اختلال در تجارت Coronavirus (CBILS) – در دسترس مشاغل ما نیست.

بنابراین ما در حال نوشتن هستیم تا از شما بخواهیم که به طور فوری جلسات کار گروهی از شرکتهای برتر فناوری را برای همکاری با شما و مقامات خود برپا کنید تا راهی برای شرکتهای پیشرفته فناوری پیدا کند تا بتوانند به برنامه های وام دهی که قبلاً ایجاد کرده اید یا طرح های جدیدی دسترسی پیدا کنید. در صورت لزوم

همانطور که در سخنرانی بودجه خود در اوایل سال گذشته گفتید ، برای کمک به مشاغل انگلیس در رهبری نسل بعدی صنایع با بهره وری بالا ، ما باید در فناوری های آینده سرمایه گذاری کنیم. بخش فناوری پیشرفته نقش مهمی در موفقیت آینده اقتصاد انگلیس دارد و ما از شما می خواهیم با ما همکاری کنید تا از طریق بحران به کمک آن اطمینان حاصل کنید و انگلیس همچنان بهترین مکان در جهان است. برای ساختن یک شرکت فناوری

امضا کنندگان تأیید شدند

علی پارسا ، بابل

Joanna Shields، BenevolentAI

پیتر اسمیت ، بلاکچین

هایدن وود ، لامپ

Azmat Yusuf ، Citymapper

پوپی گوستافسون ، Darktrace

ویل شو ، Deliveroo

مارک وارنر ، دانشکده

استن بلاند ، پنج AI

هیروکی تاوچی ، GoCardless

نیگل تون ، نمودار گرافیک

هرمان نارولا ، غیرممکن


منبع Tech Crunch