تسلا در حال حاضر به یک نقطه عطف مالی رسیده است ، Discord اکنون 3.5 میلیارد دلار ارزش دارد و ما این پدیده را باز می کنیم.

این گزارش روزانه شما برای 1 ژوئیه 2020 است.

1. تسلا در حال گذر از تویوتا است تا با ارزش ترین خودروساز جهان شود

در 10 سال ، تسلا از تازه وارد بازار عمومی به باارزش ترین خودروساز جهان رفته است. این خودروساز برقی مدتها قبل از ارزیابی های فورد و جنرال موتورز عبور کرده بود – و در ژانویه ، با ارزش سرمایه گذاری در بازار خود به 81.39 میلیارد دلار تبدیل به ارزنده ترین خودروساز ایالات متحده شد.

با این وجود ، تا به امروز چند خودروساز در سطح جهانی از تسلا عقب مانده اند. سهام تسلا امروز صبح ظهور کرد و اکنون کلاه بازار این شرکت نزدیک به 208 میلیارد دلار است و از تویوتا بالاتر است.

2. Discord اکنون ارزش 3.5B دلاری و 100 میلیون دلار برای فندک فروش در بازی را دارد

بنیانگذاران جیسون سیترون و استانیسلاو ویشنوفکی در یک پست وبلاگ نوشتند: “معلوم است که برای بسیاری از شما ، این فقط مربوط به بازی های ویدیویی نیست.” آنها گفتند ، اختلاف ، مکانی برای گفتگوهای اصیل و گذراندن زمان با کیفیت با افراد است ، خواه در گرفتن ، یادگیری چیزی یا به اشتراک گذاری ایده ها.

3. معنی 👁👄👁.fm برای سیلیکون ولی چیست

در 36 ساعت ، گروه متنوعی از کارآفرینان و فن آوران جوان ، برای جمع آوری بیش از 200،000 دلار برای سه خیریه حامی مردم از رنگ و جامعه LGBTQ ، از یک معمای مرموز استفاده کردند: پروژه Okra ، The Innocence Project و The Loveland Foundation.

4. فیس بوک “شبکه خشن” حساب های بوگالو راست گرای را ممنوع می کند

فیس بوک در روز سه شنبه اقدام به حذف شبکه ای از حساب های مربوط به جنبش “بوگالو” کرد ، یک ایدئولوژی ضد دولتی وسواس انگیز سلاح های گرم و متمرکز بر آماده سازی و ایجاد تحریک بالقوه برای یک جنگ داخلی ایالات متحده.

5- سوفی عزیز: آیا مهاجرت اتفاق می افتد؟ چه کسی را می توانم استخدام کنم؟

وکیل سوفی آلکورن چشم انداز مهاجرت فعلی برای یک استخدام کننده در منطقه خلیج را مشخص می کند. (عضویت اضافی در Crunch مورد نیاز است.)

6. افزایش قیمت تلویزیون YouTube به دنبال 64.99 دلار در هر ماه به دنبال اضافات کانال جدید

افزایش قیمت در حال حاضر یکی از چندین افزایش قیمت تلویزیون YouTube است که از زمان نخستین بار ، به دلیل بالا رفتن هزینه های برنامه نویسی برای سرویس تلویزیون استریم – با روند برش بند ناف اکنون به دلیل همه گیر شدن سرعت بیشتری یافته است.

7. ناسا 51 میلیون دلار به مشاغل کوچک با ایده های بزرگ پرداخت می کند

ناسا آخرین دسته از کمک های مالی کوچک تجارت را اعلام کرده است و در کل 51 میلیون دلار بودجه اساسی در مرحله اولیه برای بیش از 300 شرکت کسب و کار فراهم کرده است. این پروژه های “مرحله I” تا 125000 دلار کمک می کنند تا بتوانند فناوری های جدیدی را به بازار عرضه کنند.

روزنامه Crunch ، جمع آوری مهمترین و مهمترین داستان های TechCrunch است. اگر مایل هستید این کار را هر روز حدود ساعت 9 صبح اقیانوس آرام به صندوق ورودی خود تحویل بگیرید ، می توانید در اینجا مشترک شوید.


منبع Tech Crunch