فیس بوک اقدامات بیشتری برای پشتیبانی و گسترش نیروی کار از راه دور انجام می دهد ، IBM اخراج را اعلام کرده و کنفرانس بزرگ سالانه TechCrunch مجازی انجام می شود. (می دانم ، می دانم – احساسات مختصری نیز در مورد آن دارم.)

این گزارش روزانه شما برای 22 مه 2020 است.

1. فیس بوک با برنامه ریزی برای مراکز جدید دالاس ، دنور و آتلانتا حرکت های بزرگ از راه دور انجام می دهد

مدیر عامل فیس بوک مارک زاکربرگ تخمین زده است که طی یک دهه آینده ، نیمی از شرکت می تواند کاملاً از راه دور کار کند. به عنوان قدم بعدی در جهت رسیدن به این هدف ، فیس بوک راه اندازی مراکز جدید شرکت در دنور ، دالاس و آتلانتا خواهد بود.

برای کارمندان Menlo Park که به دنبال مراتع سبز تر هستند ، یک صید قابل توجه وجود دارد. با شروع از اول ژانویه سال آینده ، این شرکت کلیه حقوق ها را بومی سازی می کند و این به معنای افزایش جبران هزینه های محلی زندگی است.

2. IBM تأیید می کند که اخراج ها در حال وقوع است ، اما جزئیات آن را ارائه نمی دهد

IBM جزئیات را به اشتراک نمی گذارد ، اما تحلیلگر پاتریک مورهود گفت. “من می شنوم که این یک عمل متعادل بین واحدهای تجاری است. آی بی ام به همان اندازه منابع در حال انتقال به ابر است. “

3. TechCrunch Disattered 2020 به صورت مجازی انجام می شود

همانطور که می توانید تصور کنید ، این تا حد زیادی به دلیل تأثیر کورو ویروس بر جهان است. اما این همچنین به ما فرصتی می دهد تا رویدادمان حتی بیشتر از هر زمان دیگری برای افراد بیشتری قابل دسترسی باشد و اختلال اکنون بیش از پنج روز – از 14 تا 18 سپتامبر گسترش خواهد یافت.

4- Netflix برای شروع لغو اشتراک مشتریان غیرفعال

نتفلیکس اظهار داشت اگر بخواهند اشتراک خود را حفظ کنند ، از مشتریانی که در یک سال یا بیشتر چیزی تماشا نکرده اند ، سوال خواهد کرد. اگر آن را نشنید ، عضویت آنها را لغو می کند.

5. راه اندازی API در حال حاضر خیلی گرم است

الکس ویلهلم به FalconX ، Treasury Prime ، Spruce ، Daily.co ، Skyflow و Evervault نگاه می کند – همه مبتدی های API متمرکز که موفقیت های اولیه را تجربه می کنند. (عضویت اضافی در Crunch مورد نیاز است.)

6. ظاهرا Magic Leap علیرغم خودش 350 میلیون دلار دیگر جمع آوری کرده است

طبق گفته های Magic Leap ، یک ماه پس از کاهش 1000 شغل و رها کردن مشاغل مصرفی خود ، نجات 350 میلیون دلار دریافت کرده است. مدیرعامل رونی ابوویتز با توجه به تأیید Business Insider و تأیید اطلاعات ، یادداشتی را برای کارمندان اعلام کرد که بودجه ، حسن نیت ارائه داده از سرمایه گذاران فعلی و جدید بی نام را اعلام می کنند.

7. کیک طراحی سوئدی موتور سیکلت الکترونیکی سوئدی را به ایالات متحده می آورد

اولین راه اندازی تحرک مستقر در استکهلم ، Kalk OR ، یک موتور دوچرخه با قدرت 150 پوند است که برای اتومبیل سواری در جاده های خارج از جاده ساخته شده است و در نسخه قانونی آن موجود است.

روزنامه Crunch ، جمع آوری مهمترین و مهمترین داستان های TechCrunch است. اگر مایل هستید این کار را هر روز حدود ساعت 9 صبح اقیانوس آرام به صندوق ورودی خود تحویل بگیرید ، می توانید در اینجا مشترک شوید.


منبع Tech Crunch