پلتفرم معاملاتی ارزهای رمزپایه Coinbase می خواهد به دلایل واضح به راهنمایی هرگونه مقررات نوظهور در مبادلات مانند خود کمک کند و در مصاحبه ای با متیو پانزارینو ، سردبیر TechCrunch در TechCrunch Disrupt 2021 ، برایان آرمسترانگ ، مدیرعامل و بنیانگذار Coinbase ، اعلام کرد که در حال آماده سازی پیش نویس چارچوب نظارتی برای بررسی توسط قانونگذاران فدرال که هدف آن توزیع آن در ماه آینده است.

“Coinbase می خواهد به بودن یک مشاور و آ مفید مدافع برای چگونه این آمریکا می توان می توان ایجاد کردن که معقول آرمسترانگ در مصاحبه گفت.که در حقیقت، وجود دارد آ پیشنهاد که بود قرار دادن بیرون در این پایان از این ماه ، یا شاید زود بعد ماه ، tکلاه است ما پیشنهاد شده نظارتی چارچوب. ”

تنظیم کننده ها معمولاً هنگام وضع قوانین جدید ، به دنبال بازخورد صنعت هستند ، به ویژه در صنایعی که سرعت پیشرفت های تکنولوژیکی بدان معناست که پیشرفت در بازار از توسعه مقررات جدید و اصلاح قوانین موجود پیشی گرفته است. آرمسترانگ گفت که در واقع چندین بار از او خواسته شده است که چنین پیشنهادی دهد.

“چه زمانی من برو به DC ، من داشتم ملاقات کرد با آ عدد از مردم که در دولت، و آنها معمولا اراده پرسیدن ما ‘Well ، انجام دادن شما دارند آ پیش نویس، انجام دادن شما دارند آ پیشنهاد از چیزی ما میتوانست تلاش كردن به خرید دور و بر در باره چگونه این میتوانست بودن تنظیم شده فدرال؟ “، او گفت. “بیانگیزه درست اکنون، پایگاه سکه دارد ، شما بدان ، 50 ناهمسان دولت تنظیم کننده برای پول انتقال مجوزها ، 50 برای امانت دادن مجوزها ، شما بدان ، FINCEN ، و SEC ، و CFTC ، و IRS و خزانه داری و OFAC. ”

آرمسترانگ آشکارا ترجیح می دهد اگر یک چارچوب فدرال فراگیر وجود داشته باشد که بار برخورد با قوانین و آژانس های مستقل دولتی را کاهش دهد. اما او همچنین به نظر می رسید که هر پیشنهادی که آنها ارائه می دهند قطعاً تنها یک قطعه از یک پازل بزرگتر خواهد بود که شامل ورودی سایر نهادهای صنعتی که در زمینه رمزنگاری کار می کنند و همچنین راهنمایی از مقررات مربوطه خواهد بود.

“ما دارند آ پیشنهاد که ما در حقیقت می خواهم به قرار دادن بیرون آنجا که میتوانست کمک شاید ایجاد کردن در کمترین یکی اندیشه در باره چگونه به حرکت جلو ، “او گفت. “ولی این است رفتن به نیاز ورودی از جانب آ بسیار از مردم ، الفnd که تمایل [on the part of lawmakers] به نوع از مشغول کردن با خصوصی صنعت و فرا گرفتن در باره چی این فرصت است اینجا.”

Coinbase اخیراً پس از تمسخر راه اندازی محصول “Lend” با SEC درگیر شد که به کاربران اجازه می داد در ازای سود سالیانه ، دارایی های رمزنگاری شده خود را سهیم کنند. SEC تهدید کرد که از محصول شکایت می کند زیرا نشان می دهد که این یک امنیت است و به همین ترتیب مقرر می شود ، و Coinbase بی سر و صدا برنامه های خود را برای اولین بار در زمان فعلی پس از افشای عمومی تهدید SEC و بیان عدم درک آن به عقب کشید. در مورد واکنش احتمالی نظارتی


منبع Tech Crunch