طبق پیش بینی های جدید ، اپل در نظر دارد هر دو MacBook Pro و احتمالاً MacBook Air را که از تراشه های مبتنی بر ARM تغذیه می شود به جای پردازنده های Intel تا پایان سال 2020 عرضه کند.
این یکی از تحلیلگران مینگ چی کوو است که یک شکارچی پرکار اپل است و اطلاعات را در یادداشت تحقیق به همراه دارد ، همانطور که MacRumors گزارش می دهد.

همه بهترین مک ها برای خرید امسال
به علاوه تمام بهترین معاملات مک بوک پرو ارزان را بررسی کنید

MacBook Air 2020 vs MacBook Air 2019: آیا ارزش ارتقا دارد؟

اپل قبلاً گفته بود كه حداقل یك Mac با پردازنده ARM در اواخر سال 2020 وارد می شود – با انتقال كامل ARM به حدود دو سال طول می كشد – اما به نظر می رسد كه ممكن است ما یك MacBook Pro 13 اینچی و MacBook Air را ببینیم كه هر دو. از تراشه ARM سفارشی Apple در Q4 2020 استفاده کنید.
مینگ-چی کو نوشت: “پیش بینی می کنیم اپل مدل های جدید MacBook از جمله مدل جدید 13.3 اینچی “MacBook Pro مجهز به” اپلیکیشن سیلیکون در 4Q20 ، جدید “MacBook Air مجهز به” سیلیکون اپل را در 4Q20 یا 1Q21 مجهز کند “.
همان طرح
بدیهی است ، این فقط یک پیش بینی است ، بنابراین با احتیاط همیشه نزدیک است ، و واقعاً Kuo در مک بوک ایر کاملاً واضح نیست و در سه ماهه آخر سال جاری می رسد – ممکن است شاهد پرش به Q1 2021 باشد. این دستگاه ها تقریباً همان طراحی مدل های موجود را حفظ می کنند که اصلی ترین تغییر آن CPU جدید است.
همچنین در سال 2021 ، کوو معتقد است که ما شاهد مدل های جدید MacBook Pro 14 اینچی و 16 اینچی خواهیم بود که با تراشه های ARM اپل کار می کنند ، و اینها یک شکل و طراحی جدید دارند – از جمله صفحه نمایش مینی LED ، چیز دیگری. تحلیلگر پیش بینی کرده است – اما بعداً می رسند ، احتمالاً در Q2 یا Q3 2021.
مثل همیشه ، ما فقط باید ببینیم که چطور این کار را می کند ، اما Kuo به اندازه منابع قابل اعتماد وقتی که اپل دریافت می کند قابل اعتماد است.
بهترین لپ تاپ های سال 2020 را بررسی کنید


منبع Tech Radar