American Express در حال برنامه ریزی برای برنامه ریزی مالی است که با کمک کمی از یک استارت آپ هفت نفره به نام BodesWell انجام می شود.

این هفته ، غول کارت اعتباری خلبان اولین ابزار برنامه ریزی مالی دیجیتال سلف سرویس خود ، موسوم به “برنامه مالی من (MFP)” را راه اندازی کرد. خلبان شش ماهه در 11 ژوئیه با حدود 25000 عضو کارت انتخاب Amex آغاز شد.

American Express در اواخر سال 2020 و از طریق بازوی سرمایه گذاری خود ، Amex Ventures بی سر و صدا در BodesWell سرمایه گذاری کرد. از آن زمان ، شرکت خدمات مالی مالی با این شرکت کوچک برای ایجاد ابزار برنامه ریزی مالی برای کاربران خود همکاری کرد. این محصول جدید به منظور ایجاد تصویری کامل از سلامت مالی کاربران و کمک به آنها در دستیابی و دستیابی به اهداف اصلی زندگی مانند خرید خانه یا بازنشستگی ، طراحی شده است.

TechCrunch با جولیا هوانگ ، شرکت Amex Ventures ، که سرمایه گذاری و استراتژی پیرامون محصول جدید را بر عهده داشت ، و بنیانگذار و مدیر عامل BodesWell ، متیو بلوز ، برای کسب اطلاعات بیشتر صحبت کرد.

این زوج در واقع در حالی که در یک میزگرد در سال 2019 حضور داشتند دیدار کردند.

“من این واقعیت را به خود جلب کردم که این یک ابزار پس انداز نیست ، بلکه یک ابزار جامع است تصویر کامل مالی خود را که می تواند برای برنامه ریزی در مورد تأثیرات مالی تصمیمات زندگی شما استفاده شود ، درک کنید ، “هوانگ به TechCrunch گفت.

قبل از تصمیم برای سرمایه گذاری در BodesWell ، هوانگ می گوید Amex Ventures – که با گذشت زمان بیش از 70 شرکت استارت آپ را پشتیبانی کرده است – “فضا را کاملاً ارزیابی کرده بود.”

هوانگ ، بلوز و کارمندانش را به تیم آزمایشگاه های دیجیتال Amex معرفی کرد و آنها در حال توسعه یک پیشنهاد ویژه برای مشتریان Amex بودند. (در حالی که Bellow در بوستون مستقر است ، او می گوید این استارتاپ “در سطح جهان توزیع شده است.”)

وی به TechCrunch گفت: “هدف ما دموكراتيك كردن برنامه ريزي مالي با اعضاي كارت خود با ارائه بينش و پيش بيني دقيق براي كمك به آنها در برنامه ريزي جامع است.”

اعتبار تصویر: مشاغل Amex

Bellows BodesWell را در اوایل سال 2019 با هدف توانمند سازی مشتریان و مشتریان برای ایجاد برنامه مالی خود آغاز کرد.

وی گفت: “بسیاری از نرم افزارهای برنامه ریزی مالی برای مشاوران مالی است و آنها را ملزم به اجرای آن می كند.” “بنابراین ، بیشتر مردم نمی توانند از مزایای برنامه ریزی مالی بهره مند شوند … امید ما این است که منافع را برای افراد بیشتری گسترش دهیم.”

هوانگ گفت: BodesWell کاربران را در تنظیم یک برنامه مالی راهنمایی می کند و اگر با سایر اطلاعات مالی خود از طریق Plaid همگام سازی شود ، حتی بهتر کار خواهد کرد.

بلو گفت: “این ابزار” درآمد ، دارایی ها ، هزینه ها و بدهی ها را در نظر می گیرد – آنچه جریان گردش پول به طور کلی به نظر می رسد ، بنابراین کاربران می توانند برای برنامه ریزی رویدادهای زندگی بکشند و رها کنند “.

به دلایل مختلف – از جمله بی اعتمادی به اهداف برنامه ریز یا فقط احساس غرق شدن در روند کار – حدود 85 میلیون خانوار آمریکایی برنامه ریز مالی ندارند.

این محصول در مرحله آزمایشی رایگان است و American Express هنوز تعیین نکرده است که پس از آن هزینه آن را پرداخت می کند.

هوانگ به TechCrunch گفت: “ما در ابتدا برای تعامل و قدرت محصول برای مشتریان خود ارزیابی می کنیم.” “ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که محصول طنین انداز است و ما روی محصول تکرار می کنیم تا مطمئن شویم که برای جمعیت گسترده تر مفید است. هدف اصلی ما این است که مشتریان از آن استفاده کنند و آن را با ارزش بدانند. “

وی افزود ، Amex Ventures “برخی از مشارکت ها” را با بیش از دو سوم شرکت های سهام خود ایجاد کرده است.

هوانگ گفت: “ما سعی می کنیم با نمونه کارها خود از این طریق درگیر شویم تا با اکوسیستم استارتاپی خود ارزش ارائه دهیم.”

به نوبه خود ، BodesWell پیش از این حدود 1.5 میلیون دلار از سرمایه گذاران مانند Cleo Capital ، Ex Ventures ، Riot.vc ، GritCapital و Argon Capital و فرشتگانی مانند مدیر عامل HubSpot برایان هالیگان و مدیرعامل Kintent Sravish Sridhar سرمایه کسب کرده بود.


منبع Tech Crunch