تازه کردن

2020-09-24T16: 20: 02.127Z
هرچند رویداد امروز فقط مربوط به صدا نخواهد بود:

می توانیم به روزرسانی های دستگاه های Amazon Fire TV را مشاهده کنیم. (اعتبار تصویر: آمازون) دستگاه های جدید Fire TV آمازون
مدتی است که شاهد دستگاه های پخش کننده جدید Amazon Fire TV نیستیم. آمازون Fire TV Stick 4K در سال 2018 راه اندازی شد ، و در حالی که Fire TV Cube در سال 2019 به روز شد ، می تواند زمان یک دستگاه تلویزیون 8K Fire ، موج جدید تلویزیون های 8K در سال 2020 باشد.
بهبودهای الکسا و به روزرسانی خدمات
در دعوت از رویداد سخت افزاری که برای رسانه ها ارسال شد ، “دستگاه ها و خدمات” ذکر شده بود – و این بدان معنی است که می توانیم برخی از به روزرسانی های الکسا و همچنین محصولات جدید را مشاهده کنیم.
سال گذشته ، آمازون مهارت جدید الکسا را ​​اعلام کرد که به دستیار صوتی اجازه می دهد با صدای بازیگر ساموئل ال جکسون (با پرداخت هزینه) صحبت کند. این احتمال وجود دارد که صدای مشهور بیشتری برای الکسا اعلام شود ، اگرچه حال و هوای جهانی متعاقب همه گیری Covid-19 می تواند خبرهای غیراخلاقی تر را از بین ببرد.
رویداد امروز همچنین می تواند برخی از به روزرسانی های خدمات آمازون ، از جمله Prime Video ، Amazon Music ، Audible و موارد دیگر را مشاهده کند.

بهترین معاملات تلویزیونی Amazon Fire امروز

223 بررسی مشتری آمازون
☆☆☆☆☆

آمازون – Fire TV Stick با …
بهترین خرید

39.99 دلار

چشم انداز

Amazon Fire TV Stick با …
دل

39.99 دلار

چشم انداز

Amazon Fire TV Stick با …
کهل

39.99 دلار

چشم انداز

پخش جریانی Fire TV Stick 4K …

آمازون
نخست

49.99 دلار

چشم انداز

نمایش معاملات بیشتر

ما هر روز بیش از 130 میلیون محصول را برای بهترین قیمت بررسی می کنیم

2020-09-24T16: 02: 52.458Z
درست است ، پس بیایید به آنچه می خواهیم ببینیم برویم؟ بله ، همه چیز در مورد صدا برای شروع است:

استودیوی اکو آمازون (عکس) در رویداد سخت افزاری سال گذشته اعلام شد. (اعتبار تصویر: آمازون) بلندگوهای جدید اکو آمازون
رویداد سخت افزاری سال گذشته میلادی به ما بلندگوی بلندگوهای جدید Amazon Echo را بخشید و ما انتظار داریم موارد مشابه بیشتری در سال 2020 داشته باشند.
برخی از بلندگوهای هوشمند آمازون مانند Amazon Echo و Echo Dot with Clock به روزرسانی شدند ، در حالی که برخی دیگر کاملاً جدید بودند ، مانند Amazon Echo Studio که بلندگوی Dolby Atmos با هدف هدف قرار دادن صوتی است.
این امکان وجود دارد که رویداد سخت افزاری 2020 نسخه کوچکتر و ارزان تری از Echo Studio را به ارمغان بیاورد – که شاید به عنوان یک جفت بلندگوی استریو فروخته شود تا قابلیت های سینمای خانگی استودیو را تقویت کند.
چه چیزی حتی از این بهتر است؟ نوار صوتی Amazon Echo ، همراه با Dolby Atmos برای رقابت با Sonos Arc.
2019 همچنین در بودجه پسند Amazon Echo Flex شاهد بود که هوشمندانه الکسا را ​​با اتصال به پریز برق و اتصال به شبکه Wi-Fi خانه به خانه شما می آورد.
از آن زمان ، آمازون لوازم جانبی جدیدی برای بلندگوی کوچک اعلام کرده است که آن را نیز به ساعت تبدیل می کند. این ضمیمه دستی که ساعت هوشمند For Echo Flex نامیده می شود ، زمان را به شما می گوید و همچنین می تواند به طور خودکار روشنایی خود را در طول روز تنظیم کند.
بعداً امروز می توانیم لوازم جانبی بیشتری از Echo Flex را ببینیم. ما دوست داریم که یک افزودنی بلندگوی مدولار را ببینیم ، تا کیفیت صدای کوچک Flex را افزایش دهیم.
احتمالاً زمان آن فرا رسیده است که آمازون نیز دامنه نمایشگرهای هوشمند خود را به روز کند. سال گذشته اکو شو 8 را برای ما به ارمغان آورد ، که کیفیت صوتی اکو شو 10 اینچی را با شاتر دوربین اکو شو 5 ترکیب می کند ، همه به شکل هشت اینچی جدید است. اکنون که صف کامل شده است ، آیا می توانیم تازه سازی کامل سریال Show را انجام دهیم؟ فقط زمان می تواند بگوید.
جوانه های اکو جدید آمازون
رویداد سخت افزاری 2019 ، Amazon Echo Buds را به ما هدیه داد که اولین هدفون بی سیم واقعی شرکت بود که با Apple AirPods رقابت می کند.
در حالی که ما تحت تأثیر قیمت مناسب بودجه و کاهش سر و صدای عالی آنها قرار گرفتیم ، کیفیت صدا و عمر باتری چیزهای زیادی را ترجیح داد – و این بدان معنی است که Echo Buds در سال 2020 به روزرسانی می شود.
به روزرسانی های هدفون بی سیم آمازون می تواند شامل لغو نویز باشد ، تا آنها را با AirPods Pro مطابقت دهد ، کیفیت صدا را بهبود بخشد و عمر باتری را بیشتر کند.

بهترین معاملات امروز اکو آمازون

آمازون اکو (نسل 3) …
انبار دفتر

99 دلار

چشم انداز

Amazon Echo – نسل سوم …
دل

99.99 دلار

چشم انداز

آمازون – اکو (نسل سوم) هوشمند …
بهترین خرید

99.99 دلار

چشم انداز

Amazon Echo – نسل سوم …
دل

99.99 دلار

چشم انداز

نمایش معاملات بیشتر

ما هر روز بیش از 130 میلیون محصول را برای بهترین قیمت بررسی می کنیم

2020-09-24T15: 58: 17.850Z
ما در فاصله کمی کمتر از یک ساعت با شروع رویداد فاصله داریم – اخبار مهیج ناشی از خود سالن رویداد (مجازی) را زیاد نمی شنویم.
سال گذشته این بار در تماشاگران نشسته بودیم ، غافل از اینکه سونامی محصولات آمازون سر راه ما قرار خواهد گرفت – نقاط پژواک با ساعت روشن ، بلندگوهایی با صدای بهتر ، ساعتهایی با LED های معکوس شمار … لیست بی پایان است .
خوب ، بی پایان نیست. حدوداً دوازده نفر بودند.

این نویسنده خوش تیپ ما دیوید لومب بود که سال گذشته به آینده (آنچه که او فکر می کرد) در آینده بود (اعتبار تصویر: آینده) امروز منتظر رویداد آمازون است. من پیش بینی می کنم آنها خلا الکسا را ​​اعلام کنند. 24 سپتامبر 2020
با تشکر از پنیر و شرابAmazonUK! حدس می زنم این یک هدیه زود هنگام تولد باشد و هیچ ربطی به رویداد بزرگ # amazondevices شما امشب ندارد؟ pic.twitter.com/u3JyQ9yDHd 24 سپتامبر 2020

2020-09-24T14: 53: 20.110Z

چرا اینها در سال 2020 آن را بزرگ نکردند؟ (اعتبار تصویر: آینده)
به وبلاگ ما در Amazon Hardware Event 2020 خوش آمدید ، جایی که شما می توانید تمام اخبار و شایعات موجود در زمینه راه اندازی محصولات آمازون و همچنین پوشش رویداد را در صورت بروز مشاهده کنید.
بیش از دو ساعت مانده به شروع رویداد مانده است – بنابراین در حالی که منتظر باز شدن پرده های رویداد 2020 آمازون هستیم برخی از محصولاتی را که امیدواریم بعداً امروز ببینیم به شما معرفی خواهیم کرد.
اما اول ، در اینجا موارد مهمی است که باید بدانید:

رویداد سخت افزار آمازون 2020 امروز (24 سپتامبر) است
ساعت 10 صبح PT / 1 بعدازظهر ET / 6 بعد از ظهر BST (3 صبح ، 25 سپتامبر برای خوانندگان استرالیایی ما) شروع می شود
برای عموم پخش مستقیم نمی شود – اما می توانید این وبلاگ زنده شگفت انگیز را برای همه اعلان ها دنبال کنید.
منبع Tech Radar