Age of Empires III: Definitive Edition در تاریخ 15 اکتبر در Steam ، Windows Store و Xbox Game Pass Ultimate منتشر شد و استودیوی Microsoft Xbox Games چیزی کلاسیک را فقط به عنوان بازسازی شده در اختیار ما قرار داده است.

از به روزرسانی های تصویری گرفته تا تغییرات در تمدن ها ، موارد زیادی وجود دارد که می توانید دندان های خود را برای طرفداران قدیمی و تازه واردین جذب کنید. تغییرات جدید بسیاری وجود دارد ، از جمله دو مدنیت جدید ، و تغییراتی در رابط کاربری ، خطوط صوتی و انیمیشن ها وجود دارد. با این حال ، برخی از این تغییرات بحث برانگیز بوده است ، یعنی آنهایی که در تصویرهای بعضاً مسئله دار از تمدن های اصلی ایجاد شده است.
اگر تازه وارد Age of Empires شوید ، این یک حق رای دادن در زمان واقعی است که در ابتدا توسط Ensemble Games ساخته شده است. این شامل Age of Empires، Age of Empires II: The Age of Kings (AoE2) و Age of Empires III (AoE3) است. Age of Mythology نیز بخشی از این مجموعه است ، که در همان دوره زمانی Age of Empires تنظیم شده است ، اما در یک جهان افسانه ای.
در هر یک از آنها باید هنگام ساختن اقتصاد ، شهر و ارتش ، شهر حریف خود را نابود کنید تا شما را به پیروزی برساند. یک مبارزات تک نفره ، بازیکن در مقابل AI یا درگیری PVP وجود دارد.
AoE3 شباهت زیادی به اسلاف خود داشت اما از جهات دیگر کاملاً بر خلاف آنها نبود. این اولین سری بود که به صورت سه بعدی ساخته شد و دارای گرافیک بسیار پیشرفته تری از نسخه های قبلی خود بود.

با ایجاد احساس تغییر در واحدها و اقتصاد ، جامعه را از هم جدا کرد ، و این باعث شد که از سبک و گیم پلی اصلی حق رای دادن فاصله زیادی داشته باشد ، اما با وجود این هنوز بسیار موفق بود.

(اعتبار تصویر: مایکروسافت) پیوستن به مایکروسافت
در سال 2001 استودیو Ensemble توسط مایکروسافت خریداری شد و بعداً در سال 2009 منحل شد. مایکروسافت از طریق بخش استودیوی Xbox Games خود ، پس از آن با Forgotten Empires ، Tantalus Media و زیرمجموعه Microsoft Microsoft Edge Games Studios (که به طور خاص برای تمرکز بر AoE تشکیل شد) همکاری کرد و شروع به کار در حق رای دادن
نسخه های Definitive Editions نسخه های بازسازی شده از نسخه های اصلی است ، و مواردی مانند گرافیک و رابط کاربری را بهبود می بخشد ، و همچنین محتوای جدید اضافه می کند ، در حالی که جوهر بازی های کلاسیک را که می شناسیم و دوستشان داریم ، حفظ می کند.
ما با آدام Isgreen ، مدیر خلاق استودیو برای World’s Edge ، در مورد تکامل حق رای دادن صحبت کردیم.
او به ما گفت: “این یک سفر شگفت انگیز است که از طریق تمام بازی هایی که تاکنون انجام داده ایم ، واقعاً در هر یک از جوامع مختلف غواصی کرده ایم.”
“[They] می تواند برای هر بازی بسیار متفاوت باشد. همه بعضی از بازی ها ، بازی های خاص را دوست دارند و بسیار سرگرم کننده بود که سعی کنیم بفهمیم واقعاً کدام یک از آنها در عصر مدرن امپراتوری ها دوست داشتند و می خواستند. ”

(اعتبار تصویر: مایکروسافت) تغییرات ناخواسته
با این حال ، Age of Empires III بر سر انتشار اصلی خود اختلافات زیادی داشت. این خانه شهری را معرفی کرد که امکان استراتژی و سفارشی سازی بیشتر را برای شهروندان فراهم می کرد. مزارع و معادن اکنون محصولات بی حد و حصر و بدون هیچ گونه ورودی بازیکن را تولید می کنند ، ویژگی ای که تا حدی به AoE2: Definitive Edition راه پیدا می کند ، در این روش به شما امکان می دهد تا مزارع را بازسازی کنید تا به طور خودکار پس از افتادن دوباره آنها را بازسازی کنید.
واحدهای نظامی متفاوت بودند و جوایز منحصر به فرد مدنی همراه با محتوای خاص شهروندان به این معنی بود که شما باید رویکردهای کاملاً متفاوتی را در مورد هر بازی که بر اساس آن بازی می کردید یاد بگیرید. غذا و طلا بی نهایت به این معنی بود که شما می توانید قدرت نظامی خود را متمرکز کنید بدون اینکه نگران تمام شدن منابع خود باشید.
برای برخی ، این یک خاموش بود. آنها احساس کردند که این کار بازی را آسان تر می کند ، در حالی که هنوز هم بی دلیل پیچیده است. Ensemble به سادگی می خواست گیم پلی ابتکاری تری داشته باشد ، در حالی که هسته اصلی بازی را از دست نداده است. برخی احساس می کنند که به آن دست نیافته است ، اما این بدان معنی نیست که در نوع خود بازی خوبی نبوده است.
AoE3 در واقع یک بازی عالی است ، اما فقط یک بازی معتبر Age را برای برخی از طرفداران احساس نمی کرد و حتی در حال حاضر توسط محبوبیت AoE2 شکست خورده است.
بسیاری از تغییرات نسخه Definitive را می توان تغییر داد. در واقع ، گزینه های “پیش فرض” ، “قطعی” و “کلاسیک” وجود دارد که می توانید هنگام سفارشی کردن کلیدهای میانبر و UI از بین آنها انتخاب کنید. گزینه های دستیابی وجود دارد که به شما امکان می دهد رنگ ها را تنظیم کنید ، به ویژه برای پخش کننده های کور رنگی مناسب است.
Bert Beeckman ، یکی از بنیانگذاران Forgotten Empires ، می گوید: “ما می خواستیم چیزهای زیادی به بازی اضافه کنیم ، بسیاری از گزینه های جدید UI و هر زمان که ما بودیم ، خوب ، نسخه قدیمی ما کار می کند ؛ بیایید فقط نگه داریم که در آن وجود دارد و آن را به یک گزینه تبدیل کنید. سپس مردم حق انتخاب را دارند. به ازای هر گزینه اضافه شده ، یک گزینه قدیمی وجود دارد. اگر پانزده سال کلیدهای میانبر یکسانی داشته باشید ، فقط آنها را دوباره یاد نمی گیرید. ”

(اعتبار تصویر: مایکروسافت) اشتباهات گذشته

Age of Empires 3 نیز با طرح مبارزات انتخاباتی خود به سبک RTS ، که جنبه های تاریک و شرم آور دوره زمانی تحت پوشش خود را نادیده گرفت ، مانند تجارت برده های ماوراlantالنهر ، باعث جنجال شد. این چیزی بود که تیم سازنده نسخه قطعی احساس کردند باید به آن بپردازند.
بیایید تغییرات نمایندگی را بررسی کنیم. در قبایل بومی آمریکا ، Sioux به لاکوتا ، Iroquois به Haudenosaunee تغییر نام داده شده است. عصر کشف اکنون عصر کاوش نامیده می شود و عصر استعمار اکنون عصر تجارت است – این آخرین تغییر یکی از بحث برانگیزترین ها است.
Firepit اکنون به Community Plaza تغییر نام داده و رقص های اجرا شده روی آنها اکنون به عنوان مراسم شناخته می شوند و از نظر بصری و انیمیشن تنظیم شده اند.
آدام می گوید: “خوب ، استعمار یک سیاست بود.” “همیشه از عصر به عنوان عصر کشف یا عصر ماجراجویی یاد می شد. اینجا جایی است که ما باید بین آنچه فکر می کنیم منطقی باشد و آنچه که فکر می کنیم کار درستی برای طیف وسیع تری از مردم است ، طی کنیم. منظور من این است که در دوران استعمار اتفاقات بدی افتاده است. آمریکای جنوبی و آمریکای جنوبی با ورود این تمدن های دیگر نابود شدند.
“در یک لحظه مانند ما بودیم ، ما نمی خواهیم آن را با ژاکت قندی بپوشانیم. اما ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که برای افرادی که بازی می کنند در جایی که این فرهنگ ها هستند ، باز باشد و این احساس نمی کند که آنها را به خاطر انجام بازی مجازات می کنیم. بنابراین ، بله ، این جایی است که ما می خواهیم آن خط را ادامه دهیم. ”
پرچم ها ، واحدها و ساختمان ها تغییر نام داده یا تغییر شکل داده اند تا از نظر تاریخی ملاحظه و دقیق باشند. بنابراین ، اکنون مزارع به عنوان املاک نامگذاری شده اند و پرچم آلمان اکنون در واقع پرچم آلمان است ، نه پروس ، همانطور که در بازی اصلی بود. این تغییرات خوشایند است ، اما هنوز مشخص نیست که چرا برخی از پرچم ها و تمدن ها تغییر کرده اند در حالی که دیگران تغییر نکرده اند.
اما ، برخی از طرفداران احساس می کنند که این تغییرات یک حرکت سیاسی است یا مثالی از استبداد “صحت سیاسی به خطا رفته است”. AoE3 در دوران استعمار اتفاق می افتد ، و در نهایت ، هدف از این بازی استعمار است ، پس چرا باید تاریخ را دوباره نوشت؟

“چگونه قرار است درباره مواردی صحبت کنیم که گفتن آنها واقعاً سخت است؟”
آدام ایسگرین ، مدیر خلاقیت
آدام می گوید: “کاری که ما واقعاً می خواستیم انجام دهیم این بود که استودیو را روی پای راست قرار دهیم ، زیرا می دانستیم که با تاریخ سر و کار داریم و اتفاقات بسیار بدی نیز در تمام دوره های مختلف بشر رخ داده است. در اطراف بودن تعادل خوبی با چیزهای بد بسیار خوبی برقرار شده است و ما می دانستیم که قرار است با آنها روبرو شویم. ما مثل این بودیم ، چگونه می خواهیم درباره چیزهایی صحبت کنیم که گفتن آنها واقعاً سخت است؟ منظورم این است که ، چگونه می خواهیم از صحت و سقم خود اطمینان حاصل کنیم؟ ”
بسیاری از تصاویر تمدن ها ، رهبران تاریخی و شخصیت های دیگر از بازی اصلی ، حداقل یک تاریخ بد دارند. منصفانه خواهد بود اگر بگوییم که به تصویر کشیدن قبایل بومی آمریکا خصوصاً توهین آمیز بود و واقعاً نمی توانست در جامعه با آگاهی فرهنگی که امروز در آن زندگی می کنیم پرواز کند.
آدام می گوید: “همانطور كه ​​شروع به كاوش كردن در آن كردیم ، و واقعاً این ایده را پذیرفتیم كه می خواهیم به فرهنگ ها احترام بگذاریم ، مانند ما بود ، شما همه بومیان آمریكا را می شناسید ، مشكلی در اینجا وجود دارد. ما فقط نمی توانیم این کار را انجام دهیم ، درست به نظر نمی رسد. نکته ای پیش آمد که در واقع ما قصد حمل و نقل آن را نداشتیم. ما مثل این بودیم – ما فقط نیستیم ، ما نمی خواهیم این نسخه قطعی را ارسال کنیم ، زیرا ما در مورد به تصویر کشیدن فرهنگ ها بسیار نگران بودیم. ”
“نقطه ای پیش آمد که در واقع ما قصد حمل و نقل نداشتیم [the game]… زیرا ما بسیار نگران تصویرسازی فرهنگها بودیم “زمانی که AoE3 ساخته شد واقعاً زمان دیگری بود و آنچه از نظر اجتماعی قابل قبول بود یا می توانست نادیده گرفته شود ، امروز ناآگاهی عمدی تلقی می شود. تصویر قبایل بومی در AoE3 کاملاً از یک وسترن وسترن هالیوود خارج شده بود – بهترین نقطه مرجع برای هر نوع دقت تاریخی نیست ؛ بیشتر تبلیغ برای کاری که نباید انجام شود.
آدام می گوید: “ما در این باره بسیار صحبت کردیم و” [we decided] که کار صحیح این است که فرهنگها را تا آنجا که می توانیم دقیق نشان دهیم. اگر این کار را نکنیم ، خودمان را شکست می دهیم و طرفداران خود را نیز شکست می دهیم. افراد زیادی هستند که در طول سالهای حضور در Gamescon و E3 به من رسیده اند … و آنها مانند آنها هستند – وای خدای من – “من تاریخ را از Age of Empires یاد گرفتم.” و من مثل اوه پسر هستم. خوب ، ما باید در این مورد جدی تر باشیم. ”

(اعتبار تصویر: مایکروسافت) تنظیم مستقیم رکورد
هنگامی که برای اولین بار وارد بازی می شوید ، با پیامی از طرف تیم توسعه دهنده روبرو می شوید که ما آن را به طور کامل بازتولید می کنیم:
یادگیری از قدرت داستان های خودمان کاملاً انسانی است. در World’s Edge ، ما برای اصالت و نمایش های محترمانه که در حقیقت بنا شده اند ، ارزش قائل هستیم. نسخه اصلی Age of Empires III با به تصویر کشیدن تمدن های بومی و همچنین به تصویر کشیدن وقایع و شخصیت هایی از تاریخ آمریکا ، آزادی هایی را به دست آورد. همانطور که Age of Empires III: Definitive Edition را توسعه دادیم ، برای اصلاح این خطاها با مشاوران بومی آمریکا و سازمان ملل متحد همکاری کردیم.
ما بی نهایت سپاسگزاریم از وقت ، صبر و ایمانی که اعضای ملل لاکوتا و هاودنوسونی به ما نشان داده اند. ما تصاویر نادرست یا کلیشه ای را جایگزین کرده ایم ، صدای بلند جدیدی را با استفاده از بلندگوهای معتبر ایجاد کرده ایم و به مکانیک ها و خطوط داستانی مشکل ساز و مضر پرداخته ایم. ما امیدواریم که شما ، بازیکن Age III DE ، در جشن فرهنگهای غنی و پر جنب و جوش نمایندگی شده در بازی ، به ما بپیوندید. ما عزم خود را برای پیشبرد ارزش های “بازی برای همه” افزایش داده ایم – تعهد به سفر ، نه مقصد.
با وجود این پیام دل انگیز ، برخی از طرفداران احساس می کنند که این هنوز قابل بخشش نیست و با تاریخ سازگار نیست و معتقدند که استودیوی Xbox Game نباید سعی در بازنویسی آن داشته باشد ، در حالی که به طور همزمان از او می خواهند که نادرستی های فرهنگی را ترک کند ، زیرا ، این یک بازی است و برای یادگیری تاریخ نیست. این قطعاً یک معضل بسیار مهم است.

(اعتبار تصویر: مایکروسافت) اما ، در بازی اصلی ، قبایل بومی برای تقویت ارتش خود و به دست آوردن قدرت در اطراف یک گودال آتش می رقصیدند ، در حالی که تمدن های غربی از لجستیک و پیشرفت های فناوری برای به دست آوردن مال خود استفاده می کردند. این به وضوح نمایشی غیر قابل قبول از قبایل بومی است که هم نادرست و هم توهین آمیز است. واضح بود که تیم باید این را تغییر دهد.
“هنگامی که ما در حال کار بر روی Killer Instinct بودیم ، و کاراکترهای بومی آمریکا را در آنجا انجام می دادیم ، حدود 3000 نفر در آن قبیله اول باقی مانده اند که می فهمند با شخصیت های خود که در آن بازی قرار داده ایم می توانیم چه کار کنیم. بنابراین گاهی اوقات برای اطمینان از دقیق بودن ما در تاریخ یک عنصر زمان بندی وجود دارد. این را بیشتر با مشاهده سایر بازی ها خواهید دید ، به خصوص Age of Empires 4 ، جایی که ما اقدامات زیادی را انجام می دهیم تا نه تنها فرهنگ ها را بپذیریم ، بلکه از مورخان و نمایندگان این فرهنگ ها استفاده می کنیم تا در واقع همانند ما معتبر باشند. می تواند آنها را بدست آورد. ”
ما فکر می کنیم Age of Empires III واقعاً گذشته ای پر دردسر داشته و نسخه Definitive سعی کرده است برخی از این اشتباهات را برطرف کند ، کاری تقریباً غیرممکن در هنگام تلاش برای در نظر گرفتن منافع و خواسته های اغلب متناقض جامعه خود به عنوان یک کل.
اما تمایل به کار در ایجاد نمایش دقیق تری از تمدن ها و تاریخچه آن – حتی تا جایی که از مستقیم افراد این فرهنگ ها برخوردار باشد – مطمئناً گامی در مسیر درست است. توسعه دهندگان نمی توانند همه چیز را درست انجام دهند ، و اغلب اگر این کار را انجام دهند لعنت می شوند ، اگر این کار را نکنند لعنت می شوند.
اما آنچه واقعاً مهم است این است که آنها با جدیت در تلاشند تا از نظر فرهنگی حساس باشند و یک بازی عالی ارائه دهند که میراث عصر امپراتوری را حفظ کند. تاکنون ، فکر می کنیم استودیوهای بازی Xbox و شرکای آن موفق به انجام چنین کاری شده اند.

معاملات بهترین Age of Empires 3 امروز: نسخه قطعی

مشاهده مشابه آمازون ایالات متحده
آمازون
اطلاعات قیمت ندارد
آمازون را بررسی کنید

ما هر روز بیش از 130 میلیون محصول را برای بهترین قیمت بررسی می کنیم

کنجکاو هستید که کمی بیشتر در مورد Age of Empires 4 آینده بدانید؟


منبع Tech Radar