بیش از نیمی از شبکه فروشندگان هولدن تابلوها را از بین برده و نمایشگاه ها را تعطیل کرده یا مارک های جدیدی را نصب کرده اند. در اینجا تخفیف های بزرگی برای خودروهایی که باقی مانده اند وجود دارد.

هولدن از فروشندگان خواسته است تا آخر این ماه کلیه خودروهای جدید باقی مانده را به عنوان فروخته شده گزارش دهند ، بنابراین می تواند قبل از بازنشستگی نام تجاری در پایان سال 2020 ، این کتابها را ترخیص کند.
این سازنده خودرو از فروشندگان خواسته بود بیشتر سهام خود را تا پایان ماه گذشته به فروش برسانند ، اما برخی از تحویل های دیررس باعث تمدید شد.
دقیقاً مشخص نیست که چه تعداد خودرو در شبکه نمایشگاه اسکلت هولدن باقی مانده است ، با این حال منابع فروشنده زیادی تخمین می زنند که حدود 500 یا کمتر وسیله نقلیه جدید برای فروش باقی مانده باشد.
منابع فروشنده تخمین می زنند بیش از نیمی از نمایندگی ها علائم هولدن را پایین آورده اند ، بسته شده اند یا مارک های جدیدی را به جای خود نصب کرده اند.
در فوریه سال 2020 ، هولدن برای نمایندگان فروش بولتن صادر کرد و برای تخفیف سهام تا 17000 دلار تخفیف در مدل های خاص ارائه داد.

هولدن در این بولتن ، تخفیفان را “تهاجمی” توصیف می کند ، در حالی که اطلاعات “نهایی نیست و قابل تغییر است ، باید بینشی ارزشمند در مورد برنامه ریزی فعلی ما برای … دوره خنثی کردن” ارائه دهد.
با این حال ، به صلاحدید هر فروشنده است که چه مقدار از تخفیف به مشتریان تعلق می گیرد.
نمایندگی ها همچنین در تعیین هزینه های تحویل خودرو آزاد هستند که می تواند قیمت های رانندگی را هزار دلار تغییر دهد.
CarAdvice بولتن فروشنده هولدن را به دست آورده است که به طور خلاصه تخفیف های ارائه شده خط به خط ، مدل به مدل را نشان می دهد.

در حالی که بیشتر اتومبیل ها قبلاً فروخته شده اند ، تخفیف ها همچنان در مورد اتومبیل های جدید موجود در بازار فروش هولدن اعمال می شود.
تحقیقات انجام شده توسط CarAdvice نشان داد که برخی از فروشندگان بیشتر تخفیف را برای ترخیص زود هنگام اتومبیل و نصب مارک های جدید در نمایشگاه هولدن دریافت می کنند ، در حالی که فروشندگان دیگر سعی کردند بخش بزرگی از تخفیف را افزایش دهند تا سودآوری را افزایش دهند و بنابراین آنها می توانند تجارت را تا زمانی ادامه دهند که ممکن
تخفیف های ارائه شده هولدن به نمایندگی های فروش براساس مدل در زیر آمده است.
همانطور که قبلاً گزارش شد ، جنرال موتورز حتی پس از بازنشستگی برند هولدن ، حضور خود را در استرالیا حفظ خواهد کرد.

علاوه بر تأسیس وسایل نقلیه ویژه جنرال موتورز (GMSV) برای فروش مدل هایی مانند شورولت سیلورادو (که به صورت محلی به سمت راست هدایت می شود) و شورولت کوروت (ساخته شده توسط کارخانه در سمت راست) از طریق یک شبکه فروشنده کوچک ، GM عملیات محلی بر قطعات ، خدمات و ضمانت نامه “حداقل 10 سال” برای ناوگان باقیمانده اتومبیل های هولدن در جاده های محلی نظارت خواهد کرد.


منبع : Car Advice