این هفته ، زاک اسنایدر اولین تریلر از برش جدید Justice League خود را که در سال 2021 به سرویس پخش جریانی HBO Max می آید ، فاش کرد. هنوز مشخص نیست که چگونه Justice Justice Zack Snyder در کشورهای بدون استریم منتشر خواهد شد ، مانند انگلیس ، اما اسنایدر قول داد. یک طرح توزیع در آثاری است که به همه اجازه می دهد آن را ببینند.
این تریلر تقریباً به هواداران اسنایدر آنچه را که می خواستند ، بخشید: صحنه هایی که زمانی برای فیلم 2017 طعنه می زدند اما در طبقه اتاق برش به پایان می رسیدند ، و همچنین ظاهر شخصیت هایی را که در نهایت از فیلم خارج شدند ، تأیید کرد. به طور کلی ، من پیش بینی می کنم که نسخه Snyder of Justice League به پایان برسد که بهتر از فیلم muddled 2017 باشد ، حتی اگر من با اطمینان خاطر داشته باشم ، یک واکنش تقسیم کننده را به همان روشی تحریک می کند که همان اقتباس های دیگر DC DC Comics را داشته باشد.
در زیر ، نکات برجسته ای از آنچه که ما فقط در مورد Snyder Cut آموخته ایم ، و همچنین مواردی را که در مورد این تریلر دوست ندارم ، انتخاب کرده ام.

نحوه تماشای فیلم های بتمن به ترتیب
آنچه در مورد بتمن می دانیم

راهنمای ما برای Wonder Woman 1984

فیلم هایی که قبلاً دیده نشده اند
جالبترین قسمت این تریلر ، دیدن صحنه هایی است که هرگز در فیلم نهایی وجود نداشت ، با وجودی که پیش از انتشار آن توسط مواد تبلیغاتی اذیت می شد. ارزش جدید بودن فلاش بیشتر Batfleck و Ezra Miller بسیار زیاد است و این قسمت های اضافی فیلم دلیلی است که مردم می خواستند این برش از ابتدا آغاز شود.
اگر نسخه اسنایدر فیلم چهار ساعت طولانی است ، و اکران اصلی تئاتر 120 دقیقه طول دارد با برخی از لباس هایی که اسنایدر کارگردانی نکرد ، حداقل به مدت دو ساعت لیگ عدالت را جستجو می کنید. قبلا دیده شده.
سایبورگ توجه بیشتری می کند
اسنایدر از قلب سایبورگ (ری فیشر) به عنوان قلب فیلم یاد می کند ، و تریلر پیشنهاد می کند قبل از اینکه ابرقهرمان شود ، می خواهیم بیشتر از زندگی ویکتور استون را به عنوان یک ستاره فوتبال ببینیم. در سال 2017 اکران تئاتر عدالت لیگ ، سایبورگ واقعاً جهنم کسل کننده بود ، بنابراین امیدوارم با دیدن بیشتر پیشینه وی نمایانگر یک تغییر مثبت باشد.
تقسیم برش به قسمت
من شخصاً ترجیح می دهم از این فیلم در قالب تلویزیون های کوچک مانند تلویزیون لذت ببرم نه اینکه بخاطر یک فیلم چهار ساعته درگیر شوم. تماشای Batman V Superman Ultimate Edition قبلاً نسبتاً خسته کننده بود – حتی اگر این یک نسخه برتر فیلم باشد ، تجربه ای نیست که بیش از حد تکرار کنم ، با توجه به اینکه مدت زمان آن سه ساعت است.
خوشبختانه ، برای طرفداران که می خواهند آن تجربه ماراتن را تجربه کنند ، فیلم پس از اتمام اکران در قالب یک قالب کامل سنتی تر ارائه می شود ، اگر صبر داشته باشید که در یک نشست واحد از آن لذت ببرید.
حدس من این است که ساختار اپیزودیک همان اندازه HBO Max است که مایل به ایجاد یک اعتیاد به مواد مخدره برای یک دوره طولانی تر است ، همانطور که در مورد عملی تماشای یک فیلم چهار ساعته است. بدون شک این مسئله باعث نگرانی افراد در مورد ماراتن کردن فیلم در یک محاکمه رایگان و لغو اشتراک آنها نیز خواهد شد.

آیریس وست در ترکیب اسنایدر قرار دارد
Kiersey Clemons در نقش آیریس وست. #DCFanDome pic.twitter.com/7NBmlfZepf آگوست 22 ، 2020
برش اولیه Justice League صحنه ای بین باری آلن و پدر زندانی خود (با بازی بیلی کروودپ) بازی کرد ، اما برخورد او با علاقه عشق آینده آیریس وست (با بازی کیرسی کلمونز) حذف شد. بسیار جالب است که دوباره این صحنه بریده شده اضافه شده است ، به خصوص قبل از فیلم The Flash که در سال 2022 به نمایش درآمد. فلش عزرا میلر یکی از بهترین قسمت های فیلم منتشر شده بود – چرا به قهرمان کمی عاشقانه نمی دهید؟
سوپرمن بیشتر

صحنه ای وجود دارد که من در آغاز این تریلر Justice League بین کلارک کنت و لوئیس لین دوست داشتم که به طور مجرمانه از قطعه قطعه قطعه قطعه شد – این یک ساخت ارتباط ظریف بود که فیلم نهایی فاقد آن بود. با توجه به تریلر جدید Snyder Cut ، به نظر می رسد که راه بازگشت به نسخه او از این فیلم پیدا شده است.
به طور کلی ، با توجه به اینکه کل سری این فیلم ها در ابتدا در اطراف او ساخته شده اند ، به اندازه کافی هنری کاویل در لیگ عدالت 2017 وجود نداشت.
خوب ، زمان کمی برای منفی این کار را لغو کنید. اینها چیزهایی است که من از افشای لیگ عدالت زاک اسنایدر لذت نبردم.
این تریلر به مانند جهنم سرسخت است
استفاده از “Hallelujah” از لئونارد کوهن در تیزر بسیار شرم آور بود – هر دو برای به یاد آوردن صحنه سحرآمیز Nite Owl / Silk Specter از فیلم اقتباسی Watchny 2009 Snyder (در غیر این صورت خوب) و همچنین برای اغراق در مورد چقدر هیجان انگیز ایده تماشای نسخه جدید قدیمی. ، فیلم ابرقهرمانی بد واقعاً اینگونه است.
Darkseid بسیار بد به نظر می رسید
pic.twitter.com/R1xL3QQUDNA اوت 22 ، 2020
احتمالاً این فقط جلوه های اولیه کار می کرد ، اما ضربات اولیه تبه کار Darkseid برای من ضعیف به نظر می رسید. اگر طرفداران اسنایدر قصد دارند چنین شرعی را در مورد دخالت شرور DC در این نسخه از فیلم رقم بزنند ، اگر واقعاً خوب به نظر برسد ، خوب خواهد بود. مردم قبلاً از Steppenwolf ، شرور CG هیولا از برش اصلی Justice League شکایت داشتند.
چرا دقیقا یکی از این موارد بهتر است؟ اسنایدر باید این را ثابت کند.
اگر تانوس چیزی را در MCU نشان داد ، این است که به دست آوردن این نوع شخصیت ها به هر دو انگیزه های ظریف نیاز دارد و جلوه های دیداری با کیفیت بالا نیز کار می کند. در همین حال ، این پسر به نظر می رسد مانند یک فوق العاده جهش یافته فوق العاده شکل از بازی های Fallout است.
نحوه تماشای جهان Extended DC به ترتیب
منبع Tech Radar