TechCrunch Disrupt 2021 ، اصلی ترین و حماسی ترین کنفرانس جهان که به استارتاپ های فناوری اختصاص دارد ، از 21 تا 23 سپتامبر برگزار می شود. آیا شما آماده استفاده کامل از این رویداد پر از فرصت هستید؟ همین حالا شروع کنید و با پرداخت کمتر از 100 دلار کارت Disrupt را خریداری کنید. اما منتظر نمانید – قیمت اولیه پرندگان از بین می رود 30 ژوئیه ساعت 11:59 بعد از ظهر (PT).

طیف گسترده ای از فرهنگ جهانی راه اندازی فناوری را تجربه کنید. Disrupt هزاران شرکت کننده از سراسر جهان را آماده می کند تا آماده یادگیری ، شبکه سازی ، الهام بخشی و اطلاع رسانی باشند. از صداهای برجسته طیف فناوری خواهید شنید – افرادی مانند مدیر عامل Coinbase ، برایان آرمسترانگ ، Mar Hershenson از Pear VC و Arun Matthew از Accel. و حتی چند بنیانگذار مشهور اهل فن (ما در حال بررسی شما هستیم ، ست روگان).

برای مصاحبه های جذاب ، بحث های میزگرد و سخنرانی ها ، به مرحله اختلال بروید. و اگر داغ دریافت نکات ، استراتژی ها و توصیه هایی هستید که می توانید بلافاصله در راه اندازی خود کار کنید ، به مرحله Extra Crunch بروید. بستر مجازی ما امکان ورود و خروج را طبق برنامه شما آسان می کند و با پایان یافتن رویداد سه ماه امکان دسترسی ویدیویی بر روی تقاضا به همه ارائه ها خواهید داشت. شما چیزی را از دست نخواهید داد

دستور کار Disrupt 2021 را بررسی کنید و در اینجا ثبت نام کنید تا وقتی سخنرانان ، رویدادها و تخفیف های جدید اضافه می کنیم ، به روز شوید.

Startup Alley ، منطقه نمایشگاه افسانه ای ما ، قبلاً تمام شده است. این مجموعه از استارت آپ های نوآور را که فن آوری و استعداد چشمگیر خود را به نمایش می گذارند ، از دست ندهید. در غرفه های مجازی آنها توقف کنید ، جلسه ویدئویی 1: 1 را ترتیب دهید ، یک نسخه ی نمایشی محصول بخواهید. شما ممکن است فقط یک همکار جدید پیدا کنید ، راه حل مناسب برای یک مشکل آزار دهنده یا یک نوید بخش اضافی به سبد سرمایه گذاری خود.

نکته حرفه ای: هر غرفه دار Startup Alley در یکی از جلسات شکست فیدبک ما شرکت خواهد کرد. این تنها فرصتی برای یادگیری در مورد شرکت نیست – بازخوردی که آنها از Team TechCrunch دریافت می کنند می تواند به شما در بهبود سطح شخصی شما کمک کند.

البته ، Startup Battlefield جایی است که بهترین ها در مرحله مجازی قرار می گیرند تا برای شکوه ، قرار گرفتن در معرض جهانی و بله ، 100000 دلار جایزه بدون ارزش سهام بپردازند. این بهترین سکوی پرتاب استارتاپی جهان است و از زمان تاسیس آن ، 922 شرکت در مجموع 9 میلیارد دلار سرمایه جمع کرده و 117 خروجی ایجاد کرده اند. در اینجا نحوه توصیف راشل ویلکوکس ، تولید کننده خلاق در ولوو اتومبیل ، تماشای Startup Battlefield در Disrupt 2020 است.

“Startup Battlefield به راحتی به قالب مجازی ترجمه شد. می توانید هیجان ، اشتیاق و احتمال بنیانگذاران جوان را ببینید و من این را دوست داشتم. شما همچنین می توانید از طریق ویژگی گپ س questionsال کنید و همیشه در یک رویداد زنده وقت س timeال ندارید. “

برای تماشای این روند مهیج هیجان انگیز وارد سیستم شوید. شما هرگز نمی دانید – گروه همگانی امسال ممکن است یک یا دو شاخ تک شاخ آینده تولید کند.

TechCrunch Disrupt 2021 در تاریخ 21 تا 23 سپتامبر برگزار می شود. قبلاً اخلال در کارت خود را بخرید 30 جولای ساعت 11:59 بعد از ظهر (PT) ، و شما کمتر از 100 دلار پرداخت خواهید کرد. اکنون این فرصتی است که ارزش استفاده از آن را دارد.

آیا شرکت شما علاقه مند به حمایت مالی یا نمایشگاه در Disrupt 2021 است؟ با تیم فروش حمایت مالی ما تماس بگیرید پر کردن این فرم.منبع Tech Crunch