مدرسه ای در نروژ استفاده از سرویس کنفرانس ویدیویی مشهور را متوقف کرده است که به موجب آن یک مرد برهنه ظاهراً پیوند یک درس ویدیویی را “حدس زده” کرده است.

به گفته پخش کننده نروژی NRK ، این مرد در تماس ویدیویی خود را در مقابل چند کودک خردسال قرار داده است. طبق این گزارش ، نظریه این است که این مرد شناسه ملاقات را حدس زده و به تماس ویدیویی پیوسته است.

یک کارشناس به نقل از داستان گفت: برخی به دنبال پیوند هستند.

سال گذشته محققان امنیتی به TechCrunch گفتند که کاربران مخرب می توانند با دوچرخه سواری از طریق مجوزهای مختلف شناسه های ملاقات به صورت عمده ، به جلسات ویدیویی Zoom و Webex دسترسی پیدا کنند و به آنها گوش دهند. محققان گفتند که این نقص کار می کند زیرا بسیاری از جلسات توسط یک رمز عبور محافظت نمی شوند.

مدرسه و اماکن کار در سراسر جهان از تدریس آموزش از راه دور استقبال می کنند زیرا تعداد مبتلایان به ویروس coronavirus ، موسوم به COVID-19 ، همچنان صعود می کند. طبق اطلاعات ارائه شده توسط دانشگاه جان هاپکینز ، روز پنجشنبه حدود 523،000 مورد COVID-19 تأیید شده در سراسر جهان وجود دارد. در حال حاضر نروژ بیش از 3،300 مورد تأیید شده دارد.

گفته می شود بیش از 80٪ از جمعیت جهان به نوعی قفل بسته اند تا بتوانند در جلوگیری از افزایش بیش از حد سیستم های بهداشتی ، گسترش تاج ویروس را محدود کنند.

قفل جهانی در حال انجام ، شرکت ها را مجبور کرده است کارمندان خود را که از خانه کار می کنند ، در آغوش بگیرند ، و به زوم فشار آوردند تا نه تنها کارگران از راه دور بلکه برای تفریح ​​، مانند کلوپ های کتاب و ساعات شاد ، به سکوی کنفرانس ویدئویی کنفرانس تبدیل شود.

نسخه اولیه این مقاله نادرست سرویس ویدیو را به عنوان زوم معرفی می کند. از آنجا که سرویس کنفرانس ویدئویی مورد استفاده مدرسه قرار گرفت. ما از خطا پشیمان می شویم.


منبع Tech Crunch