سلام ، و به Equity خوش آمدید ، پادکست TechCrunch با تمرکز بر سرمایه گذاری خطرپذیر که در آن اعداد پشت سرفصل ها را باز می کنیم. و خوش بگذره.

این هفته مری آن ، ناتاشا و الکس (به همراه تیم سازنده شگفت انگیز ما گریس ، کریس و کل) موضوعات مختلفی را از سراسر جهان در زمینه استارتاپ ها و فناوری به طور گسترده تری فرا گرفتند.

  • ما طبیعتاً با اخباری مبنی بر اینکه فیس بوک قصد دارد خود را تغییر نام دهد شروع کردیم. چیزی که ما فکر نمی کنیم کمک زیادی به بحران های مختلف آن کند. اما خبر میکند تاکید کنید که فیس بوک در واقع در نوشتن فصل بعدی خود جدی است.
  • از آنجا زمان صحبت در مورد دورهای تامین مالی فرا رسید. این هفته ما Vertical Oceans و نقشه‌های ماهی‌دار آن، Superplastic و موجودات دیجیتالی بی‌رحم آن، و Modern Age و طرح آن را انتخاب کردیم تا به همه ما کمک کند کمی برازنده‌تر پیر شویم.
  • Vibe Capital ، که توسط Ankur Nagpal از Teachable تأسیس شده است ، یک صندوق 60 میلیون دلاری برای بنیانگذاران بین المللی و ناپایدار است. ما در مورد بنیانگذار خط لوله سرمایه گذار صحبت کردیم و اینکه چرا همه شغل یکدیگر را می خواهند.
  • و سپس الکس ما را از طریق برخی از داده‌های بازار سرمایه‌گذاری خطرپذیر چین بررسی کرد، اطلاعاتی که بسیار مثبت‌تر از آن چیزی بود که ما پیش‌بینی می‌کردیم. با توجه به، می دانید، سرکوب نظارتی کشور در مورد شرکت های فناوری.
  • ما با تعدادی از دورهای مهم فین تک ، از جمله سرمایه جدید برای Deel و کمک مالی برای Brex ، که در حال حاضر رسماً یک دکاکورن است ، پایان دادیم. قابل ذکر است، دیل و برکس هر دو تنها شش ماه پس از افزایش دورهای بزرگ، مگا راندها را افزایش دادند.
  • در حالی که ما در حباب هستیم ، به راحتی می توان در همان روایت گم شد: همه چیز در حال رشد است! اپیزود این هفته یادآوری خوبی بود از اینکه این تابستان استارت آپی همیشه ماندگار چقدر متنوع و ظریف است.
ارزش سهام هر دوشنبه، چهارشنبه و جمعه صبح در ساعت 7:00 صبح PDT کاهش می یابد، بنابراین در پادکست های اپل، ابری، اسپاتیفای و همه بازیگران مشترک ما شوید.


منبع Tech Crunch