توییتر آخرین سایت رسانه های اجتماعی است که به کاربران امکان می دهد با ارسال محتوای ناپدید شده آزمایش کنند. ناوگان ، همانطور که توییتر آنها را صدا می زند ، به کاربران تلفن همراه خود اجازه می دهد داستان کوتاه ، مانند عکس یا فیلم با متن همپوشانی ، ارسال کنند که قرار است پس از 24 ساعت از بین برود.

اما یک اشکال به این معنی بود که ناوگان به درستی حذف نمی شوند و مدتها پس از انقضا 24 ساعت هنوز می توان به آنها دسترسی داشت. جزئیات این اشکال در یک سری تویت ها در روز شنبه منتشر شد ، یعنی کمتر از یک هفته از ارائه این ویژگی.

این اشکال به طور مجاز به همه امکان دسترسی و بارگیری ناوگان کاربر را می دهد بدون اینکه اعلانی را برای خواندن ناوگان کاربر و توسط کسی ارائه دهد. مفهوم این امر این است که ممکن است برای بایگانی کردن ناوگان کاربر پس از انقضا ، از این اشکال سو استفاده شود.

با استفاده از برنامه ای که برای تعامل با سیستم های back-end توییتر از طریق API توسعه دهنده آن طراحی شده است. آنچه برگشت لیستی از ناوگان از سرور بود. هر ناوگان URL مستقیم خود را داشت که با باز شدن آن در مرورگر ، ناوگان را به عنوان تصویر یا فیلم بارگیری می کرد. اما حتی پس از گذشت 24 ساعت ، سرور هنوز پیوندهایی را به ناوگان دیگری که قبلاً در برنامه توییتر از بین رفته بودند بازمی گرداند.

وقتی به این خبر رسیدند ، سخنگوی توییتر گفت که راه حلی در راه است. “ما از یک اشکال قابل دسترسی از طریق یک راه حل فنی مطلع هستیم که برخی URL های رسانه Fleets ممکن است پس از 24 ساعت قابل دسترسی باشند. ما در حال رفع مشکل هستیم که باید به زودی ارائه شود. “

توییتر تأیید کرد که اصلاح به این معنی است که ناوگان اکنون باید به درستی منقضی شود ، گفت که این ناوگان را تا 30 روز از سرورهای خود پاک نمی کند – و اگر آنها ناقض قوانین آن باشند ممکن است برای مدت بیشتری در ناوگان نگه داشته شود. ما بررسی کردیم که می توانیم ناوگان را حتی پس از انقضا from از آدرس مستقیم آنها بارگیری کنیم.

با احتیاط ناوگان کنید.

توییتر Stories را با نام مستعار “Fleets” برای همه کاربران پخش می کند. همچنین یک رقیب Clubhouse را آزمایش خواهد کرد
منبع Tech Crunch