با این لیست از 10 خبر معروف – یا جالب ترین – هفته گذشته ، یک متخصص صندلی شوید.

داستان در مورد افرادی که پول زیادی برای اتومبیل های قدیمی تر می پردازند همچنان مورد توجه قرار دارد ، از جمله 437،000 دلار پرداخت شده برای یک R34 Nissan GT-R کمیاب ، و گمانه زنی ها در مورد اینکه یک Holden Commodore 1980 توسط Peter Brock مسابقه داده است و یک شارژر شجاع “Big Tank” در اصل شرایط ممکن است واکشی شود.
پوشش ما در مورد چگونگی تأثیر بودجه فدرال و تمدید فوری دارایی بر خریداران خودرو نیز بازخورد زیادی دریافت کرد. اکنون بخرید و بعداً پرداخت کنید؟ چه زمانی خودروهای خریداری شده در قالب طرح تشویقی باید در ترافیک باشند؟ در اینجا بیشتر بدانید
ما همچنین با ایجاد یک سایت آزمایشی Random Breath Test در یک پیست مسابقه ، یک داستان خوب درباره پلیس NSW را که از یک برنامه راننده یادگیرنده پشتیبانی می کند ، پوشش دادیم ، بنابراین تازه کارها می دانند در دنیای واقعی چه کاری انجام دهند – نه اینکه سر و صدا کنند.
یک هفته پس از فروش تویوتا از تخصیص اولیه هات دریچه های 1000 گرمی Yaris با 39990 دلار رانندگی (قبل از اعلام افزایش 5000 دلار) ، جاسوسان ما در آلمان عکس ها و فیلم های یک نسخه حتی گرم را بدست آوردند.

برای اینکه روشن شود ، این آخرین عکس جاسوسی نوربرگ رینگ نسخه Toyota Yaris Rallye نیست (با آلیاژهای سبک ، تایرهای چسبناک و دیفرانسیل های لغزش محدود جلو و عقب). تویوتا تأیید کرده است که 250 نمونه از Rallye در اوایل سال 2021 اولین 1000 هچ ​​GR معمولی Yaris را دنبال خواهد کرد. قیمت هنوز اعلام نشده است.
آنچه که ما در اینجا در مورد آن صحبت می کنیم ، باز هم نسخه داغ تری است که توسط رسانه های خارج از کشور با عنوان Toyota GRMN Yaris لقب گرفته و گفته می شود یک مدل حتی سخت تر است.
تصاویر نشان می دهد که بال های موجود در سپر جلو ، اسپویلر سقف بزرگتر و سنسورهای چرخ ها و سپر عقب وجود دارد. مشخص نیست این خودرو چیست ، اما به نظر می رسد در نهایت حداقل سه نسخه از Toyota GR Yaris وجود خواهد داشت.
ما باید Volkswagen Amarok W580 را که یک پروژه کاملاً محرمانه است و توسط گروه خودروسازی واکینشاو و فولکس واگن استرالیا ساخته شده ، فاش کنیم. در حالی که Amarok در حال حاضر یکی از قدیمی ترین کالاهای این بخش است و فاقد کیسه هوا و فناوری پیشرفته ایمنی است ، اما قریب الوقوع از بین رفتن مرسدس X کلاس به این معنی است که Amarok تنها توربو دیزل V6 با چهار چرخ متحرک دائمی است.

مهندسان واكينشاو با لاستيك هاي چسبنده ، مسير گسترده تر و ضربه گيرهاي دوتايي لوله ، آنچه را كه در حال حاضر يكي از قوي ترين و بهترين كارهاي كلاس در كلاس است ، برده و آن را به مدرسه رسانده اند.
گفته می شود فروشندگان فولکس واگن در 24 ساعت اول رونمایی از W580 بیش از 1000 ابراز علاقه نشان داده اند.
ما یک قله دزدکی حرکت از نسل بعدی Isuzu MU-X به دست آوردیم. ایسوزو تایلند پیش از رونمایی رسمی خود در 28 اکتبر 2020 ، یک ویدیوی تیزرنگ از هفت نفره 4WD منتشر کرد. انتظار می رود در نیمه دوم سال 2021 در نمایشگاه های استرالیا بر اساس ایسوزو D-Max ute (اما با سیستم تعلیق عقب منحصر به فرد).
طرفداران عقاب چشم عقاب در خاورمیانه ، نیسان ناوارا را که با صورت صورت کشیده شده است ، در دوربین گرفتند و در نیمه اول سال 2021 در نمایشگاه های استرالیا حضور داشت. این دومین بار است که عکس های جاسوسی از Navara جدید ظاهر می شود. ماه گذشته ناوارا به شدت استتار شده در تایلند مشاهده شد.

فورد تأیید کرد که نمادین Mustang Mach 1 به استرالیا می آید و با نزدیک شدن به گرگ و میش این مدل اتومبیل عضلانی را تازه نگه می دارد. قیمت و مشخصات هنوز تایید نشده است ، اما انتظار می رود قیمت آن نزدیک به 80000 دلار یا بیشتر از آن باشد. فقط 700 نسخه وارد می شود ، همان تعداد نسخه های Mustang Bullitt (فروش در اواخر 2018 و اوایل 2019).
رتبه بندی ایمنی برای جیپ گلادیاتور 4WD ute در نظر گرفته شده و جای تعجب نیست که دارای نمره ضعیف سه ستاره است ، همان Wrangler که بسیاری از معماری آن با آن مشترک است. جیپ معتقد است دستیابی به رتبه ایمنی پنج ستاره در چنین خودروی سنگین کاری دشوار است ، با این حال Toyota LandCruiser و Mercedes G Wagen دارای پنج امتیاز ایمنی هستند.


منبع : Car Advice